Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Nádhernej filmovej týdeník. supr! *1*
  • Teší ma to...digital deluxe edition len 80 eur?:D
  • Tak zhruba na úrovni podcastů. Mě to přijde fajn. :)
  • Ufo je prirodna katastrofa, uh ok
    • a dle videa by zkáze před tornádem zabránilo, kdyby jsi měl policejní stanici! je vidět, že američané toho musí o tornádech vědět mnohem více než evropané!
      • Ne zkáze ale následné obnově města, jak bylo z videa patrné, měl bys být pozornější.
  • me na*ra* ten predesli dil, me se nestalo aby mesto vydrzelo 10 min a v klidu vydelavalo. porad neco chteli, kdyz sem tu vec postavil tak zacla retezova reakce. jedna budova potrebovalo todle pak obcani nebyli spokojeni prestali vydelavat tak sem jim zlepsil naladu jinou budovou ale ta zase chtela neco
    • O tom to snad je ne ? *1*
  • InvisiblE182
    Já vím, že je to jedno, ale trochu mi vadí ten meteorit. Pokud vím, tak buď shoří, nebo srovná minimálně celé město se zemí a ne jeden mrakodrap.
    • Meteorit shoří v atmosféře, kdežto meteor dopadne na zem.
    • smejki
      no tak mezi shořením a vyhlazením města máš ještě asi tak metr "kamene".
  • celkem trapny
    • 100% stejně jako originál *1*
  • ten blur vsude kolem je hnus *11* to se bude dat vypnout?
    • smejki
      Depth of field, ty blure. *1* má to evokovat miniatury, asi.
      • ja se v tom nevyznam ja myslel ze tyhle rozmazane efekty ve hrach ze se to jmenje blur. stejne se mi to nelibi jako bych na to koukal opilej
        • smejki
          taky to dvakrát nemusím. správně by se měly rozmazávat jen velmi blízké předměty (viz Metro 2033), nikoliv vzdálené (viz zbytek herní produkce). a technická - blur je rozmázání při pohybu *3*
          • GlaDOS
            To rozmazámí při pohybu stejně nějak nechápu. Když někam otočím hlavu, tak nikdy plynule očima nejedu z jedné strany na druhou, ale oči se zaměří skokem, což žádné viditelné rozmazání neprodukuje. Když se to pak rozmazává ve hře, mám pocit, že je to simulátor opilce.
            • smejki
              blur při pohybu kamerou ještě taky jde, to má zase simulovat kamerovej záznam. ale třeba blur při rychlý jízdě autem je hovadina na ntou.
  • Po dlouhý době zábavný trailer, hlavně český, děkujeme za něj! :)
  • Keyz
    Snad různé katastrofy se budou odehrávat automaticky dle terénu podmínek atd.
    Je trapné říci "Jak můžeme vidět,nebylo to moudré rozhodnutí" a hodit tam zemětřesení.

    Kdyby se to dělo samo to bylo super.

    Tak dle videa,se dějí náhodně ok :)
    Je fakt,že jsem prvně kecal a pak se díval na video.
    • třeba tam bude někde v menu - use HAARP - select location - punch it !! *15* *15* *15*
    • No treba to bude tak i tak. Ono v uplne prvnim prvnim(dosackem) SimCity to tak taky bylo. Godzila, tornada, zenetreseni, zaplavy a tak se tam normalne objevovaly ale sly na mesto i poslat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit