Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Pro mě momentálně nejočekávanější hra letošního roku (spolu se samostatným příběhovým DLC k Uncharted4). Po prvních videích, kde jen ukazovali, že se budu moct proměnit v hrnek, jsem v nic nedoufal, ale teď už je to jiná káva (hlavně po tom dlouhém gameplay videu ze začátku hry).
  • Páni, tak tyhle bubáci jakoby vylezli z Hearth of darkness. Zda-li dostaneme k jejich likvidaci taky elektrickou pušku *1* , uvidíme.
  • Diky tomu digitalnimu rozpadu/ruseni ve videu uz jsem jenom cekal, kdy se ozve "L-l-look at you, hacker...." *1* *1* *1*
  • Před pár rokama bych koukal jak blázen,kdyby mi někdo řekl že Bethesda bude vydávat skvělé FPS jednu za druhou :O Tak a teď už nějaké super rpg,F4 byl hrozný fail.
    • Bethesda je náhodou super studio, nechávaj talentovaný vývojáře dělat svojí práci a jako vydavatel jim do toho moc nekecaj. S jejich vlastníma hrama je to, pravda, poněkud slabší, ale v současný době asi neexistuje velkej vydavatel, kterej by ti dal víc tvůrčí svobody. Což bude asi taky částečně daný tim, že ty hry ještě sami dělaj a ví, jak je nepříjemný, když ti do toho kafrá banda kravaťáků.
  • Inquisitor
    Vypadá to zábavně. Pokud budou všechny ty prvky dohromady dobře fungovat, tak to může být fakt pecka.
  • jindra.veliky
    Prey mi připomíná stary dobrý FpS jako doom 3, half life, unreal - těším se a rozhodně predobjednavam a to se mi ze začátku vůbec nelíbilo
    • Jack1947
      Half life si ani nehrál protože si ještě nežil ( možná 2 ale na ní si ani nepamatuješ) Unreal už vůbec lol to byl rok 97 nebo kolik. ADoom3 možná, protože si nehrál Doom1/2 tak nevíš co je dobré i kdYž tedka bych asi taky moc hrát nechtěl no.

      Tohle má bejt nějakej spletenej hybrid a ještě +System shock příměs ( který se hrát ani nemohl - ten sem nehrál ani já)
      • Proč by to asi nemoh hrát Jacku? Existuje taková věc, která se jmenuje GOG, a tam si všechny tyhle hry můžeš pořídit. A potom taky máme kouzelný přístroj jménem PC. A představ si, že s jeho pomocí klidně můžeš v roce 2017 hrát hry z roku 1995. Nebo ve tvym světě všichni hrajou hru jenom v době vydání, a jak je to starší půl roku, nikdo na to už nikdy nesáhne?
        • jindra.veliky
          hlavne na internetu nikdo nelze o svym veku, ze?

          vsadim se, zejsem hral Dooma jeste, kdyz si Jack zkousel nasazovat poprvy ponozku (ne na nohy) *1* *1*
          • Jack1947
            Tak ty tu máš i své jména a ne pnošku už jsem měl v té době nasazenou - Dooma jsem hrál to už bylo poprvé strrááašně dávno... fakt si to nepamatuji. Možná že jsem někdy u táty v práci hrál kolem 97 roku DN3D ale to bych lhal.
        • Inquisitor
          Kdo by to byl řekl co? :D
  • Takový mix Half-Life, Bioshock a Dead Space. Já myslím, že to jsou kvalitní ingredience a hra může velmi mile překvapit.
  • Podla tych in-game zaberov vo videjku to vypada na poctivu sci-fi strielacku s normalnym singleplayerom.
    Takato hra tu chyba od HL2 ep2.
    Bioshocky nemozem, lebo tam je ta priteplena steampunk stylizacia.
    • Jack1947
      No nevím Mimikové jsou spíš jak z DS, ty podivný příšery jak z nějakého trapného béčka ( trochu mi připoměli Slendermana)
    • nightborne
      Wolfenstein: The New Order =)?

      (já vim, já vim, sci-fi, ale z určitýho úhlu pohledu... =P)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit