Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslíte, že tam bude i obdoba LAN multiplayeru?
    Světe div se, ale ještě pořádáme LAN párty (i když se na nich hraje už skoro retro - pořád nás baví), tak by nějakej další zajímavej přírůstek nebyl na škodu. *5*
  • zrovna si davam CaC3 Tiberian Wars. uz asi po 4x. poradna rts strategie tu opravdu chybi... nebo je neco novejsiho podobnyho?
    • já osobně teda nevidím nic nového, podobného :(
  • ten blob tanku bojujicich nablizko a bombarder co shazuje bomby z 10 metru mne dostali *4*
    • Ani nevíš jak bylo bomba ničit ve Red Alertu 2 tanky samopaly :) ..je to arkáda.. -_-
  • TheGGG
    Konečně zase něco military a né nějaká hypsteřina fantasy a podobný blbosti
  • XorxoxTalarius
    Vypada to dobre, ale stejne by mne to nedonutilo predobjednat *1*
  • Stíhačky tam nebudou ?
  • Na tohle se těším jak na smilovaní! :))) konečně pořádná RTSka jak za starých dobrých časů CaC... doufám že se to ujme a zase se probudí RTS žánr :D ..jen škoda že v těhlech zlých časech nemá ve svém stylu konkurenta.. Greygoo, Planetary Annihilation nebo Etherium fakt nepočítám :)
    • XorxoxTalarius
      Grey Goo je nahodou velmi vydarena RTS
      • já to myslel tak, že Grey Goo a zbytek co jsem vypsal, nesedí do stylu jako je CaC série :)
      • grey goo se vubec nepovedla, na co tu mit druhej a horsi starcraft...
        • Mně osobně nesedí stylizace Grey Goo, taky ji nepočítám mezi strategickou špičku... ale tvrdit, že se vůbec nepovedla, mi za současné RTS krize přijde skoro jako rouhání :). Zas tak špatná hra to není (tím netvrdím, že bych ji snad porovnával s etalonem žánru...)
          • prodala sotva 100 000 kusu, coz je v obdobi RTS sucha fakt bida, je to spatna hra s mizernejma mechanikama, vzdyt i remaster rise of nations prodal skoro 400 000 kusu...
        • XorxoxTalarius
          Treba pro lidi co Starcraft neradi? Navic mi to teda neprislo jako druhej SC uz jenom slozenim jednotek a strategii za ne pouzitou
          • herni mechaniky jsou uplne stejny, goo jako zergove, a protosy s humanama bys tam taky nasel, princiaplne taky fungujou stejne, posledni dobra strategie je supreme commander, od ty doby nic novejsiho a lepsiho nevyslo
            • XorxoxTalarius
              Goo muzou Zergy evokovat, ale ne, vazne to nejsou Zergove, hraji se uplne jinak. A to plati pro vsechny, muze ti to tak pripadat, ale neni tomu tak.
              S tim Supremme Commanderem souhlasim a ted premyslim co od te doby vyslo :)
      • Ne neni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit