Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak koukám že ten flame je tu neuvěřitelnej, chtěl bych jenom podotknout, že zdejší spam skutečně rozjeli hráči snažící se s bývalými uživateli DH vyřídit účtu, je to bohužel opravdu politováníhodné. Nikdy bych neřekl, že na DH je tolik primitivů...
    http://dbher.cz/dp138256

    Tímto bych se chtěl uživatelům ČČKP omluvit za to, že jsem je podezíral. Usere47 být tebou zvážím další působení na DH, jsi ji jenom pro ostudu.
  • Na zdejší diskusi nemám nervy ani žaludek, proto z jiného soudku. Noir jako [nojr] mě upřímně rozesmálo a přiznám se, že to je prvně co jsem to slyšel nebo spíše viděl. :) Cheescake jako cheze kake a noir jako nojr. Jsme národ vtipálků ;)
  • Nechápu kde se v lidech bere ta nepřejícnost. Kluci dělají na hře a místo toho, aby jsme jim všichni drželi palce, tak se tu najde pár jedinců, kteří je budou bezdůvodně pomlouvat. Nebo se jedná o jednoho vyšinutého psychopata!?
    • Brachu to kdyby jsme věděli :((( taky mě to trhá za srdce... *11* *11*
  • hra vypadá rozhodně zajímavě, já je určitě podpořím
    • *1*
  • nevím jak je to možné ale z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu můj příspěvek zmizel:

    Tak tedy znovu:

    Proč takový hype u hry která ještě nevyšla, jsou známy dva screenshoty? Že by kamaráčoft a protekce? Ten hype je pro mě naprosto nepochopitelný(stejně jako mazání příspěvků na to upozorňující)
    • Luke
      Ahoj! Měli jsme rozepsané dva články a neuvědomili si to.
    • Souhlas, něco tady hodně smrdí.
  • ty animace jsou příšerný, není jejich grafik permanentně na drogách ???? *11* tohle bych se neodvážil vydat ani jako freeware....
  • Z obav o svou bezpečnost jsem původní příspěvek upravil.. Můj názor znáte, ale vězte, že prsty pánů Zemana a Kučery sahají daleko... Pokuď chce někdo více info pište na mcmanaman@tiscali.cz
    • Tohle už je naprosté dno lidské ubohosti.
    • USER47
      Konspirace! Ilumináti v čele s vedením DH ti usilujou o život?

      A nebo jde jen o tu starou záležitost, že jsi byl párkrát zabanovanej za konstantní trolling a nekonečný zakládání novejch identit za účelem spamování každý dostupný diskuze?
      • Napsal troll z DH.
        • USER47
          No nevím, narozdíl od ČČKP a jeho armády spamovacích multiidentit jsem k trollingu nikdy blízko neměl a na většině webů s tímhle nickem přežívám roky bez jakejchkoli problémů (kromě Eurogameru, ale to je zas jiná kapitola)...
          • jedinej kdo tu spamuješ a vyvoláváš flame, jsi ty....
          • Tebe lze jen těžko označit za inteligentního jedince Usere47, tvoje blikance jsou na DH proslulé. Vrať se zpět do svého doupěte a nech ostatní vyjádřit svůj názor. Nerad bych přispěl na nějaký SCAM. Nebo jsi za tyto žvásty placen ??
            • USER47
              Ty seš Fildas v přestrojení, ne?

              Proslulý blikance? Ty jsi teda dneska ve formě:)). Ve vyjádření názoru nikomu nebráním, nicméně pokud vidím snůšku nesmyslnejch obvinění z podvodů založenejch na ješitnosti uraženýho zabanovanýho trolla, klidně se k tomu sám vyjádřím.

              Zejména tehdy, pokud maj podobný nesmyslný výplody za cíl znevěrohodnit vývojářský studio krátce před spuštěním crowdfundingový kampaně.
    • MickeyMutant
      Můžeš být konkrétní? Jakou s nimi máš špatnou zkušenost nebo co komu provedli? Myslím ti čtyři jmenovaní (Martin Pernica, Marek Zeman, Tobiáš Kučera a Jirka Křupala). A který z nich do té "známé zlínské trojky" nepatří?
      • Pana Křupalu neznám, ale pochybuji, že zrovna on bude tím, kdo zbylé členy uskupení nasměruje pozitivním směrem.
        • MickeyMutant
          Dobře, takže ten pedagog a skladatel Jirka Křupala k té "zlínské trojce" nepatří. Ale hlavní otázka směřovala na ty ostatní. Co na ně víš, když jsou pro tebe vykukové a podvodníčci?
          • ČČKP a Fildas jsou internetoví trolové, kteří tak dlouho škodili až byli po zásluze potrestání. A jak je vidět tak to stále nerozdýchali a snaží se mstít. Něvěř jim ani slovo, i když ti budou ukazovat údajné důkazy. Jsou to jen lži a demagogie.
            • USER47
              MickeyMutant: Žádná kauza není. ČČKP je jedním z nicků trolla, kterej neustále spamoval všechny diskuze vším od sprostejch nadávek přes stěny náhodně generovanýho textu až po konspirační teorie o spiknutí vedení DH vůči němu. Za tímhle účelem si zakládal jeden trollovací nick za druhým ještě rychleji, než ho vedení stačilo banovat.

              Fildas je takovej trochu jednodušší jedinec, kterej dostal ban tuším za přeposílání obsahu interních přispěvatelskejch diskuzí právě jedincovi vystupujícímu zde pod nickem ČČKP - přičemž to následně uraženě popíral, i když admini měli k danejm zprávám přístup.
            • MickeyMutant
              Tady nejde o víru. Samozřejmě, že jim nevěřím - nevěřím nikomu jen tak, to je základ. Nevěřím ani tobě. Pokud by ale měli nějaké špatné zkušenosti podpořené odkazem na nějakou reálnou kauzu, ze které by plynulo, že ta zlínská trojka jsou opravdu "vykukové a podvodníčci", jak psal ČČKP, tak bych to považoval za mnohem pravděpodobnější než prostý výkřik v diskuzi. Nic takového jsem tady ale zatím neviděl, a tak si o tom zatím dovolím důvodně pochybovat*4*
    • teda neznám je, ale díky za varování.. progoogloval jsem jejich team a našel jsem podobný spekulace a hlavně jejich nedodělaný hry.. takže ode mne na kickstarteru ani koruna... ale toto není vyjímka, stačí vzpomenou na ty bratry co dělaly Confederate Express.. fakt stačí zajímavej vizuál, dvě animačky a horu slibů.. blbců co přispějí se najde spousta..
      • kdybys viděl jak si vytřeli p*del s backerama na Databazi her, umí jenom z lidí tahat prachy na donate, a slibovat hory doly o tom jaká ta databáze bude, kritiky tam banují. Přisvojují si jejich práci, kterou na tom webu dělali zadarmo. Takže já mam jasno ani halíř. Jinak svůj názor jsem řekl. Čus.
    • Ze mě vytáhly prachy na support a toho webu a pak mi ještě dali ban, jsou to kurv* z lidí umí tahat jenom prachy
      • A proč jsi na ně nepodal trestní oznámení? Ban by ti nedali jen tak pro nic za nic. Evidentně neříkáš celou pravdu. Mrkl jsem na web a vypadá normálně, se spoustou spokojených uživatelů.
        • Trestní oznámení kvůli pár stovkám ? Oni zas tak hloupí nejsou, nemusí pršet, stačí když kape.

          "Mrkl jsem na web a vypadá normálně, se spoustou spokojených uživatelů."

          Samozřejmě.... Když mě nepochválí nikdo jiný, tak to musím udělat já sám, že Marku Zemane ?
          • DH stojí za hovno, o tom žádná. *1*
      • Vidíš, to jsem ani nevěděl. Koneckonců, tohle není jejich první "projekt"... Byl bych nerad kdyby tito podnikavci na kickstarteru vystupovali pod hlavičkou České Republiky. Mohlo by to do budoucna ohrozit další potenciální lokální projekty.
  • Hmm vůbec nic nového pod sluncem. Celkem se mi libí jak sebe autoři kladou do pozice(nebo je recenzent) do uživatele žánru, který jinak frčí bez všimnutí x let dále :DDD. Grafika nic moc, ve svém žánru podprůměrná. *6*
  • Jack1947
    Noir = Renoir jak trefné *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit