Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viděl bych to na krátkou betu. Pořád mám někde v hlavě výrok, že chtějí časy mezi datadisky zkracovat na zhruba rok a půl, čili červenec zní celkem důvěryhodně. Navíc už v tu dobu budou upadat prodeje Diabla III, tak by jim to zase nasypalo trochu do kapsy. Deset creditů na červenec.
  • Nemám rád Elendwaye, WoWko už zrovna nemusím i přesto, že jsem je hrál ale co má ku**a být? Jste retardovaní, berete drogy a máte pocit, že jste sklinky s vodou nebo vám nefunguje kolečko na myši a přejet na další článek je pro vás bez manuálu težší než zjistit jak funguje splachování? Ještě sem ty hromádko neštěstí napiš svůj plačkonázor jak je wowko špatné a jak ti těch pár písmen způsobuje poruchy stravování, že v noci nemůžeš spát a navíc ti vodoo písmena z wow článků vypínají spotřebiče. Máš nízko futra nebo si se tak vymlácenou hlavou narodil? (haters..) *16*
  • Pandavillage ;)
  • Veskoslav
    Zase oblíbená "zábava" nadávat, že se tu píše o WoW?A když se nenadává na WoW, tak na Blizzard? Blizzard spolu s Valve jsou snad poslední herní studia, co dokážou udělat slušnou hru, za slušný peníz a hra jede bez problémů. Aktualizace pravidelné, sami pořádají turnaje pod svou patronací atd.....Která současná firma toto dělá? Nechápu proč si proboha stěžujete. WoW nehraji, ale považuji tuto informaci důležitou pro herní komunitu a nevidím důvod, proč by měla být pouze na specializovaných fórech.....
    • Asharak
      No, i podle mě je tohle zbytečná zpráva, taková moc detailní, která se hodí spíš jen na fan web. Nebo do rychlovek... třeba jako "WoW:MoP vyjde podle odhadů fanwebů xx.yy.zzzz, viz link" *4*
      • Mě třeba nezajímá nějaká pochybná konzole Valve. Taky by se to dalo dát jen do bleskovek. Počkat... ono vše jde dát do bleskovek.
        • Asharak
          To máš taky pravdu, by tu bylo něco jednou za den *15*
          • No skoro by to bylo lepší ...
          • sleepless
            Heuréka!
    • Jen ať se krčí v ústraní a netapetují nám tu s tou panda blbostí tak často .... co nového článek přinesl ? Nic jen další marketingvá masírka aby jsme neprošvihli ten Halo efekt až to pustí mezi lidi .
      • sleepless
        Dívám se, kolika lidem vadí, že zde pravidelně jednou týdně vyjde článek o WoWku, který je zároveň naší propagací WoWfanu v rámci Fanatics (imho lepší obsahová propagace, než reklama). A když si porovnám těch pár lidí s několika stovkami lidí, co to zatím přečetli a zjevně jim to buď nevadilo, nebo si to přečetli rádi, tak mi z toho vychází, že asi nemusím moc dát na názor drtivé menšiny, která se ještě nenaučila nečíst to, co je nezajímá nebo nebaví :)
      • smejki
        o hrách by se mělo mlčet!
        • Trol.diskuzni
          Mlčet ne... Ale všeho s mírou, pokud to má být herní web a ne Bethesdrone/Biodrone paradise.
      • Veskoslav
        Dva články za 14 dní je moc? No když vycházel Skyrim, tak to tady bylo tapeta na tapetu, to samé ME3. To ti nevadilo?
        • Trol.diskuzni
          Samozřejmě, že vadilo!
  • Wow je nekulturně vyzrálá hromada kraví mastitidy a blizzard mě v tom pořád utvrzuje :D.
    • Veskoslav
      Myslím, že zcela odpovídá tvůj nick tvé inteligenci.
    • A stále vydělává více peněz než ty. Smutné, že?
      • Tak to snad i lecjací jedinci ne jen nějaká kdysi slavná online klikačka ....
  • dúfam že nikdy..
  • WoW by mělo zůstat na WoWFanu. Však koho to ještě zajímá *1*
    • Aj keď mám na wow rovnaký názor, je to videohra... takže patrí na Games.cz
      • To jo, spíš mě štve, že lidi, kteří WoW nehrají tak z těchto článků nikdy nic nemají (kvůli slovníku atd). Narozdíl od ostatních her, kde se vždy dá něco zajímavého dozvědět. A pořád je to jen upozorňování na WoW fan atd :/ Tak ať si to je třeba v bleskovkách, když to má vlastní portál.
        • Veskoslav
          Nikdy jsem WoW nehrál a přesto jsem ve článku nenašel nic, čemu bych nerozuměl.
          • SnakePlisken
            Jsem rád, že se najdou lidé, kterým se to líbí a přijde jim článek srozumitelný. ;)
        • Zjisti si více informací o Games Fanatics a pak piš sra*ky, ano?
        • Trol.diskuzni
          < irony >

          Proto doufám, že to teď CoDZone s články pořádně rozjede! *5*

          < /irony >
    • Skyrim by měl zůstat na webu Skyrimu, CoD na webu CoD, ty v Bohnicích a vidíš to... taky máš vycházky.
      • Trol.diskuzni
        Skyrimek rozhodně chcemee všudeeee! *5*
        • hele, sice negativní, ale i tak reklama od tebe.. jsi snad největší propagátor v ČR, co se týče té hry.. a nejsi za to placený!
          • Trol.diskuzni
            To víš, Maestro Grygar zasel... *5*
          • Ellendway
            Jen aby...
            • Trol.diskuzni
              A hle ho, zjevil se!
        • Asharak
          Kor tebe *1*
  • Myslim, že tento rok bude bohatě stačit jedna přiteplená barevná blbost od Blizzard v podobě Diabla III.
    • Asharak
      Vzhledem k trendu s HDR nevidím rozdíl mezi "přiteplenými" barvami od Blizzardu a ostatními tituly *7*
      nadsázka
    • No neviem priteplena blbost? Ako kazdemu sadne nieco ine. Ja som povodne diablo nehral ale z tohto mam s bety dobry pocit takze sa tesim. Ale samozrejme kolko ludi tolko chuti.
  • Skutečně informace, bez které by mi ranní s*aní nešlo tak rychle... *5*
    • Já už byl 2x, tzn. že článek znám nazpaměť *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit