Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • příběh April bych rád, je to moje zamilovaná postava *14*
  • Kdyby The longest journey home hodili na kickstarter zvlášť tak na to prachy určitě vyberou.
  • Ja zboznoval toho ptaka *15*
  • Hmhm, Dreamfall Chapters se bude dobře prodávat a pak Ragnárek udělá The longest journey home a bude.
  • Jedna taková otazka, co se stane s penezi které jsou na hre která byla zrušená?
    • Pokud myslíš situaci, kdy ten projekt do svého konce nesežene potřebné peníze, tak tam to je jednoduché - prostě nikomu nic nestrhnou a pokud někdo platil PayPalem, tak mu to vrátí předpokládám. Pokud ale myslíš situaci, kdy peníze od lidí dostanou, ale na hru se tak nějak 'vykašlou', tak tam si myslím, že peníze lidi zpět chtít nemůžou (ne legálně tedy) - nicméně si od té společnosti nikdy nikdo nic už nekoupí (doufám).
      • x_ander
        Přesně tak, Kickstarter je založen na "principu důvěry". Tzn. pokud by hra (a samozřejmě jakýkoliv projekt) po úspěšném Kickstarteru z nějakého důvodu nevyšla, tak mají prostě backeři smůlu.

        Což samozřejmě neznamená, že na Kickstarteru může zbohatnout kdejaký podvodník. Pokud by šel na Kickstarter někdo, kdo by měl v úmyslu od začátku vybrat peníze a pak se na to vybodnout, tak by šlo o regulérní trestný čin podvodu (a to v jakémkoliv právně vyspělém státě).
        • No je to jako klasická investice. Investoři taky většinou nedostanou své peníze zpět když podnik zkrachuje.
  • Vznikne jakákoliv hra.....když bude dost peněz
    • Zajímavé by bylo, co by se dělo, kdyby sehnal peníze projekt 'Open Source Death Star' *5*
      • jako prvni vec by nejspis nechali privarit mrize do sachty vedouci k reaktoru *1*
  • Jak píše 'ucho', dva milióny spíše nevyjdou, ale ještě není třeba házet flintu do žita. Poslední dny na KS bývají silné, tvůrci neodhalili zatím kolik lidi přispěli přes PayPal a taky to vypadá, že nechají otevřený PayPal i po konci KS kampaně (něco jako 'slacker backer' to bude v podstatě), takže ty 2 mega se nakonec klidně vybrat můžou! Navíc, jak opět 'ucho' zmiňuje, že TLJH možná vznikne i když se peníze nevyberou - to není úplně pravda, protože TLJH vznikne určitě. Jak to můžu vědět? Protože tvůrci řekli, že všechen profit z DFC půjde na TLJH a že TLJH se prostě lidem odvypráví 'i kdyby na sůl nebylo'. Navíc vzhledem k tomu, kolik peněz jim lidi dávají na DFC předvídám TLJH ohromný úspěch, pokud půjde v budoucnu taky na KickStarter. Prostě April a její příběh se k nám dostane, není třeba se strachovat... ale když podpoříme teď, tak je šance, že výrazně urychlíme to, KDY TLJH vyjde.
  • Fremencz
    Já bych jim ty 2 mega přál,ale podle mě to nedaj.Navíc pro mně byla v Dreamfallu April taky hlavní postvaou ikdyž měla míň prostoru než Zoe,ovšem 2D adveturu která by byla jakýmsi překlenujcím dílem mezi TJL a Dreamfallem, kde by se poukázalo přoč se April začne chovat dost odtažitě a chladně vůči svému okolí a také z jakého důvodu se nechce vrátit do starku bych bral.
  • Raz za par rokov vyjde sprava, ktora stoji za to. Tato sprava stoji za to ! Bodaj by k tomu pokracovaniu doslo.
  • Robotron3
    To bych si zahrál radši, než to pokračování Dreamfallu. April jsem měl víc v oblibě. Zoe na mě byla moc taková útlocitná, nebo jak to říct.
    • Ja mam rad obe *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit