Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to jsme to dopracovali :)))))...
    • To jo začíná to být celkem móda vývojářů, že se jim nechce předělávat port z konzolí 30fps na 60fps a my PCkáři pak trpíme u monitorů. Udělají prezentaci ve stylu, chceme prostě aby hra byla co "nejfilmovější" taková blbost ! Chápu, že je to práce navíc,potažmo i víc peněz, ale takhle pitomě to okecávat *11*
      • a ještě jsem chtěl dodat, že když vývojáře přesvědčíme, že na pc prostě "30fps lock" jako nee, tak neudělají tripple buffering a jsme v podstatě tam kde jsme byli, protože hra která by na max detaily jela třeba 53fps, automaticky padne na 30fps. Protože bez tripple bufferingu hra jede bud 30 nebo 60 nic vic :(
  • Co se to tu objevilo za nechutný výblitek? Frame rate hry na PC závisí na MÉM HARDWARE, ne na marketingových žvástech!
    • Jenze marketaci potrebujou nejak okecat, ze tvuj nexgen HW kterej ti vnutili stoji za vyliz ... a abys nemoh rvat, ze PCckari maj za stejnou cenu 10x vykonejsi, tak prosychr locknou FPS.
  • pocet fps snad zavisi na mym hardwaru ne? Co to vymejslej za pi*oviny?
    • ano přesně tak, a pokud je ten hardware PS4 nebo Xbox One, bude ten počet fps 30
  • co to jako ma znamenat kvuli konzolem trpime my pckari co nechapou ze nase PC jsou tisic krat vykonejsi nez ty krabičky. PC MASTER RACE!!!
    • Bože, ty jsi pitomec.
      • Mozna je, ale ma pravdu. PC v konfiguraci ala konzole koupim levnejs nez tu konzoli (a jako bonus to bude tiche a nebudu se muset bat, ze mi od toho vyhori barak).
    • Kinet1c
      Prestan stym PC master race, som PC ckar, ale to je uz trapne, ze existuju taky ako ty.
      • La_Furia_Roja
        Jako zapřísáhlí PCčkář se za takové lidi taky stydím.
  • @Turbo - tomu moc neverim na co doboru grafikartu kupovat kdyz hra pobezi pozdeji do 30fps.
  • Zdá se, že doba, kdy budou k dispozici DLC odemykající vyšší fps není daleko :D. A pokud nějaká hra poběží nativně víc než ve "filmových" 30fps nechá si studio i vydavatel pořádně zaplatit! :D.

    Kam se to řítíme, bejku.
  • Jack1947
    No tak si na těch 30fps při nejhorším i pcckáři zvyknou ne? i když chápu že u MMO ještě závodního to bude menší bolest.
    • Vogon
      Něco takového(ale srozumitelněji) beztak říkali i náckové o židech a koncetrácích.
      • Jack1947
        Kam tím narážíš? jako fakt přirovnání k nacistům u hry fakt? pak ses vzbudil co.

        Chtěl jsem jen říct že když můžou konzolisti, si "zvyknout" proč by se nemohli přizpůsobit nakonec i HC pcckáři a o fragy v tomto případě ani nepříjdou. (tedy jestli to nebude, něco na způsob burnout což nebude). *3*
        • Kinet1c
          Konzolisti su nuteny si zvyknut, hraci co preferuju PC, by nemali si chciet a ani nechcu zvyknut na nejake optimalne 30fps (pretoze 30fps pri urcitych hrach sedi a nevadi, pri niektorych hlavne FPS ci TPS prip. zavodnych hrach je to absolutne na H.vno)
          • Jack1947
            Něco na tom bude no páč jsem dosáhl celkem dobrého skore. *15*
        • "Zvyknout", zajímavý. Proč si na něco zvykat, když víme, že to jde jinak, líp a donedávna s tím nebyl problém?

          P.S.: "kam tím narážíš" - nehovořím jazykem tvého kmene, zřejmě nějaká minoritní varianta na "na co tím narážíš", ale pobavilo.

          P.P.S.: jakkoli sdílim opačnej názor než ty, tak musim souhlasit, že přirovnání v tomhle případě k náckům a koncentrákům je trošku hodně přitažený za vlasy :)
          • Jack1947
            Jo přesně, to trochu přepískl... kam tím naraážíš se myslím používá takže žádnej jinej jazyk mého kmene... V pořádku souhlasit nemusíš a nemusí mi mé názory tobě a ostatním vyhovovat od toho tu jsou tu ty diskuze že.
    • nene, pcčkáři to upraví tak aby to bězělo na těch 60, takto už "odkleštili" mnoho pochroumaných konzolovek
  • Ja jen nechapu, proc hry nedelaj na frekvenci 1 fps a nedavaj k hram sedativa na zpomaleni mozku, aby me to pripadalo dostatecne filmove. A nechapu, proc neni patent na pouziti sedativ pro zvyseni pocitu plynulosti hry.
    • To by asi pomohlo jen tohle https://www.youtube.com/watch?v=z9pD_UK6vGU . Zjevne to vyvojari/PR oddeleni uz leta uziva, proto jestli zacneme taky, tak ten pocit bude opravdu autenticky.
      • La_Furia_Roja
        After taking the pill, you spend rest of the day in your room listening to Lil' Wayne and Pitbull music...
        V tom případě to ztrácí veškerý efekt, protože Lil Wayne a Pitbull už tak vysávají IQ *1*
    • La_Furia_Roja
      Myslím, že dnešní hry už dost zpomalujou mozky *1*
    • Jack1947
      Stačilo by si šlehnout trávu, hašiš nebo perník možná i extáze LSD by udělalo své. Hra by jela rychleji , i když by hráč se naumíral ale jeho mozek by to vyhodnotil jinak. *4*
      • La_Furia_Roja
        Šlehnout trávu *1* A ta tráva se píchá do žíly nebo se to šňupe? *1*
        • vzpomínám na kámoše co si dal perník když jsme dělali párty na baraku a pak hrál tak 12 hodin v kuse demo Age of Empires 2, tu jednu misi co tam byla, furt dokola, ale ke konci to měl už fakt vychytaný *1*
          • na extázi jsme jednou dali 615 kol v Tekkenovi 5 po sobě, to jsem ráno fakt necejtil ruku a to sem střidal prsty protože palec sem měl už uprostřed noci úplně vyřízenej, já je prosil ať tu blbou hru už konečně vypnou že už to nechci hrát a stejně vždycky někdo dal "next fight" a strčil mi ovladač do ruky a co jsem měl dělat když už to běželo, nechat tam do sebe minutu bušit? tak sem holt hrál dál.. no a poučení je samozřejmě "neberte drogy děti" *1*
            • La_Furia_Roja
              Já si před hraním dávám špeka a atmosféra ve hře je pak mnohem hustější *5*
            • Jack1947
              Přesně tak. "Drogy za volant ani ke hraní her nepatří, svatá to pravda". *3*
  • 60 fps? Ale to pak nebude dost filmové *8* *15*
    • určitě postačí nastavit vyhlazování na nějakou novou písmenkovou zkratku, SSAO, SMAA, ale spíš SSHD x128 nebo něco podobnýho, co sice není očima poznat,ale prý je to lepší než ta zkratka předtím. a určitě se dostaneme na dostatečně filmové hodnoty.
    • přesně, měli by to seříznout na 24 fps pro nejdokonalejší filmový zážitek všech dob *1*
      • walltar
        Já myslím, že 16FPS by stačilo ... U prvních filmů to stačilo a každý ví, že ty byly nejfilmovější.
        • C-BEAM
          ano až to by bolo pre skutočných fajnšmekrov ... samozrejme treba ešte zapáliť vonné tyčinky a pripraviť si misku s kaviárom na dokonalú syntézu všetkých zmyslových vnemov.
  • To už je zase v aleji nablito.
    • to já se včera ožral, ale nepoblil *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit