Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už aby to bylo...herdek, kde jen mám to CD se SimCity 3000, chytla mě slina :D
  • LamacJoysticku
    U nás začlo pršet, třikrát hurá
    • mam velmi rad tieto low-level dev diaries... svojho casu to robili aj introversion, len uz prestali, lebo vyvoj subversion uz pokrocil natolko, ze nechcu viac prezradzat... kadzopadne, toto simcity sa mi zacina pacit!
    • Uplne vidim moji semestralku na vejsce... i s prezentaci :)
    • Ja to beru jako plus, kdyz se vyvojari chlubí enginem, nez kdyz ukazuji CGI videa, ktere nemaji absolutne nic spolecneho s hrou.
      • GlaDOS
        Jo, dokud se z toho nestane nekonečný seriál a neukazují v tom i simulace vyměšování obyvatelstva.
        • ;-) Pokud by to bylo podstatne pro hru, tak proc ne. Dobre pochopeni herni logiky je pro takovouhle hru zasadni.
  • smejki
    "spočítá hořlavé materiály uvnitř budovy (vše, co přenáší teplo)"
    was? -_-
    dřevo je mizerný tepelný vodič. hoří dobře.
    ocel je výborný tepelný vodič. hoří blbě.
    A aby toho nebylo málo, tak v zásadě přenáší teplo jakýkoliv materiál.

    takže znova - simulace bere v úvahu hořlavost materiálů v budově a generuje "agenty", kteří šíří (doslova přeloženo přenášejí nebo vedou, odsud zřejmě pramení pomatení zprávy) žár dál ve svém akčním rádiu. pokud je v dosahu hořlavý materiál, za nedlouho chytí. Dále se generuje další typ agentů, kteří se pohybují městem a hledají nejbližší hasičskou stanici, aby ji zalarmovaly.
    • sleepless
      Bylo to ponekud sajze, opraveno.
    • Veskoslav
      Že se s tím tak pipláš:)Je to pravda, ale radši nevědět, co nás ještě čeká za "skvělé" inovace v rámci popření fyzikálních zákonů.
      • smejki
        ?
    • MickeyMutant
      Dobrovolný hasič?
      • smejki
        taky kdysi *1*
        ale s tímhle to nijak nesouvisí. to je základoškolská fyzika a otázka překladu jednoduchých vět.
        • MickeyMutant
          Zajímalo by mě, jestli se hasiči opravdu zdraví "Ohni zdar!", nebo jestli je to jen pomluva.
          • Já teda nevím ale u nás se dobrovolní hasiči zdraví jen v hospodě...a když máš štěstí tak u toho i stojí na dvou nohách.
          • smejki
            urban legend
  • Ellendway
    A už to bude? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit