Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle hra mě o vesmíru naučila spoustu věcí, třeba že gravitace umí být pěkná děv*a, že ve vesmíru nejde lítat v protisměru a taky že se nikam nelítá rovně, ale pořád se lítá v nějakých divných elipsách, že když letím k planetě rychlostí 10.000 m/s, tak musím mít dost paliva abych z té rychlosti stihnul zpomalit, ale nesmím zpomalovat moc brzo, protože jinak mě gravitace planety co mě přitahuje zase zrychlí, že paliva je vždycky tak akorát a nikdy ani o kapičku víc a že Mars/Duna je docela depresivní místo, když po něm jedete tři hodiny vesmírným vozidlem a ještě spoustu dalších věcí *1*
  • Shania
    Kdo hraje a nezna mod

    http://forum.kerbalspaceprogram.com/threads/68429-Kerbin-Shuttle-Orbiter-System

    tak doporucuji
  • Scott Manly here... Aneb člověk co mě za dvě videa o astrofyzice naučil víc něž školství za 12 let.
    • Jojo "Fly Safe". Dobře se na ty jeho videa kouká a dobře se i poslouchá.
      • Jenom me desne drazdi jak rika hwile a hweel apod.... :D
    • No jestli jsi měl ve škole astrofyziku 12 let a nic ses nenaučil, tak to rozhodně nebude chyba ve školství. *1*
  • Musím říct, že jsem KSP hrál nějakou dobu a výrazně mi celkem nenásilnou formou úplně změnila nebo přinejmenším aktualizovala moje představy a pojem o "rocket science" a orbitální mechanice.
  • Nejpoucnejsi hra kterou jsem kdy hral a jako bonus je k tomu jeste bozi!
  • Používám IE a na podobný problémy jsem tu nikdy nenarazil.. A to sem chodim denně :)
  • Máte nějak divně rozhašené stránky. Stává se mi, že po načtení článku na některé odkazy nejde klikat (např. Zobrazení komentářů), nejdou označit části textu apod... nevím teda jestli je to Firefoxem nebo vaším webem, nicméně nikde jinde jsem tento problém nezaznamenal...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit