Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste se pos... dat tomuhle jenom tak malo. Nebo to si nechavate body v zaloze, az ji budou vylepsovat ne :) ? Kolik je inteligentnich her na takove urovni, takhle dobre zvladnutych (pri takove obtiznosti provedeni v malem tymu a jedinecnosti- nikdo to pred tim nedelal), kdy si muze chytrej tatka sednout s chytrymi detmi a blbnout, ucit se, vyvadet. Ta hra je jedinecna a 9 bodu s tim, ze desitka je na dosah.
  • Tohle jsem odlovil při posledním pádu
    1.10.2015 1:17 Application Error Název chybující aplikace: KSP.exe, verze: 4.3.3.30826, časové razítko: 0x52cd4305 Název chybujícího modulu: ntdll.dll, verze: 6.1.7601.18933, časové razítko: 0x55a69d9f Kód výjimky: 0xc0000005 Posun chyby: 0x00047862 ID chybujícího procesu: 0xc40 Čas spuštění chybující aplikace: 0x01d0fbe648dcfc60 Cesta k chybující aplikaci: C:\Users\BOBO\Desktop\Kerbal Space Program\KSP.exe Cesta k chybujícímu modulu: C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll ID zprávy: 28838c32-67da-11e5-beca-0023542a1b6a
  • Nevím proč,ale bráchovi to jede bez problému na Win 7 a mně to neustále nečekaně padá. Jedíná chyba kterou jsem našel v Crashi je: Program KSP přestal komunikovat s Win7 a byl ukončen. *16* Dost mně to štve,protože jsem se už dostal na měsíc a pří přistání na Duně mně to už 3x spadlo. *16*
  • našel jsem zajímavý lp na tuto hru
    https://youtu.be/44vIVDE3hic
  • Suhlasim so ZajoE36. Je to jedna z naj hier aku som kedy hral a jedna z mala ku ktorej sa clovek dokaze vratit aj po pol roku. Pre nadsencov pripajam aj video ktore som nedavno dokoncil :) HF
    https://www.youtube.com/watch?v=rGrjUoZODXE
  • Po dlhych rokoch, po vsetkych tych dokonalych AAA tituloch, prisiel KSP a uz roky som sa tak kralovsky nebavil. Extremne zabavne, navykove, poucne. Ten pocit ked sa vam podari nieco nove.. 9/10
  • Tiez si myslim ze ta hra si zasluzi 9/10
    Ten jeden bod za tei enchunte memory leak co robia hru obcas nehratelnou.

    Dufajme ze Unity 5 a 64bit client o spravia a bude sa dat hrat v pohode.
  • Jason_dinAlt
    Na téhle hře se mi moc líbí, že kromě toho, že se u ním dobře bavím, právě to, že se člověk dozví spousty zajímavých faktů.

    Například mě zaujalo třeba to, že když jsi na stejné orbitě kolem planety s jiným objektem, ale ten je od tebe dost vzdálený (třeba pod úhlem 90 stupňů a více), tak na to, aby si ten objekt efektivně (s nízkou spotřebou paliva) dohonil, je třeba otočit se k ní zády a zažehnout motory směrem od ní, což má za následek, že se k objektu začne tvoje loď přibližovat. Toto se někomu, kdo nezná, jevit jako hloupost.
  • Pro mě nejlepší hra poslední doby! Teprve až jsem v KSP poprvé doletěl k "Marsu", tak jsem si uvědomil, jak je vesmír obrovský a planety malé. Druhá věc, která mě přišla na mysl byla, že opravdová cesta na Mars bude 100x složitější, než cesta na Měsíc. Můj oblíbený mod: TAC life support. Přidává do hry kyslík, jídlo a vodu pro kerbáky :)
  • pičovina
    • kdepak, to je zrcadlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit