Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh, to je ten jejich novej NEXT-GEN engine? *1* *1* Jinak gameplay vypada porad stejne tupe. Snad pribeh by mohl byt trochu zajimavejsi soude dle traileru, nez v predchozich dilech, ale kdo vi, prece jen je to CoD, hra pro masy.
  • Ježíši Kriste přestanou s tím už někdy?
  • tonnymontana
    Neskutecne mrknul jsem na to ze zvedavosti a krome toho ze je to vykradacka nekolika filmu a da se rict i her. me to jako ostatni dily ujistilo ze COD ne:D okmbinace veci z iron mena,matrixu,parkuru,robotu,nove techniky,zniceneho sveta, strachu z nuk. elektraren je desivej mismas.. kam se hrabe pejsek a kocicka:D
    • sounds cool *5*
      • Jakych filmu?
        • tonnymontana
          je tam toho hodne tak jeden za vsechny koukni na metrix kde se chobotnicky seskupuji a v podsate identicke zabery jen s herni grafikou obsahuje trailer. pak tam byla jeste kupa veci ale uz si na nej diky bohu nepamatuju. inspirace je fajn ale neco "vykradnout" pojmenovat a ohlasit hype to uz je fuj
  • Když pominu obsah tak tam stále nějak nevidím ten next gen. O použitém enginu dosud nepadlo jediné slovo a to mě jen utvrzuje v podezření že opět jen lehce přeleštili starouška z éry Westa a Zampelli. *6*
    • Údajně a něco málo PR blbinek kolem toho http://www.charlieintel.com/2014/06/06/shgames-says-majority-of-advanced-warfares-engine-has-been-built-from-scratch/

      Ale nedivím se. Na první pohled to fak vypadá všelijak, jen ne jinak a extra oproti jiným dílům. Polovinu traileru tvořily přeleštěný cutscény a vytipovaný scény, takže to sice od pohledu vypadá slušně, zvlášť v postavách, ale jak se to přepne na tu chvilkovou "gameplay" pasáž na konci, tak to podstatně vytrácí grafický grády. Ale uvidí se. Pravdou je, že minimálně animace si nechali, a pokud tam dojde k nějakýmu posunu, tak jen asi jak je zvykem to bude uplatněný v serepetičkách. Ale já říkám, není to kostičkovaný a koukat se na to pořád dá tak či tak, takže pohoda...
  • Dasli brak a lidi to budou kupovat ja spalseni *1* No kazdyho vec pro me je to hnuj, a nezachrani to ani Kevin ktere je muj oblibene herec.
  • Už jen trailer samotný mě opět přesvědčuje o tom, že celá série CoD jde pořád dokola ruku v ruce s tím marastem, který na poli FPS nastavila a jen tak to neskončí, jelikož tupé stádo opět hltá vše co vydají. No nic raději si pustím 10x starého Wolfa, než tento céčkový brak.
    • Můžeš, prosím, přestat označovat lidi jaké tupé stádo jen proto, že mají očividně jiný vkus, než-li máš ty? Působíš jako pitomec.
    • Tento brak ale nakopává starýho Wolfa 10x do pr*ele. Z té archaické srandy je jednomu už jen na šavlu. Když třeba srovnám CoD s oblíbeným Soldier of fortune, tak vlastně obě hry v FPS žánru dělaj to, co se dělalo dekádu zpátky, takže se ve výsledku hrajou dobře a zábavně. Různý konspirace o marastu tady nejsou na místě, jen je zase někdo přetlakovanej zkreslenou nostalgií a neschopnej se přes ni dostat. A aby si měl radost a mohl sis udělat čárku, tak mám mimochodem už předobjednáno.
  • Vogon
    Buďto je Kevin Spacey prodejná žénština, nebo má hodně rád video hry. Soudím podle tohohle a hodně očividných reklam na Vitu a Battlefield z House of Cards.
  • Jack1947
    Hezky zasránno koukám. Mimochodem vzhledem k tomu že jsem byl indisponován na 2 dny a řeknu vám nebylo to nic moc bych měl přehodnotit. Reakce... a vůbec šecko.

    K traileru nevím ale je vidět že si ještě o nadcházejicím COD hodně počtem.

    *3*
  • 11.4. 2014? to uz bolo, ci? :D
    • To se mi stalo kdysi dávno - viděl jsem v traileru datum v tomhle formátu, v hlavě si ho poznamenal, víc se o hru nezajímal a zanedlouho jsem byl pohoršen, protože všechny weby recenzovaly hru, která dle mé paměti měla vyjít až za dobrého půl roku. :D
      • Jack1947
        Njn, tak když někdo holt používá jiný formát data no *7* , to se pak není moc čemu divit že to moc neodpovídá. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit