Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kde mají kluci pindíky, nebo jim při mutování upadli a jsou bezpohlavní jako naši politici? *8*
  • Zombifikovaní mutanti? Doufám že přijdou se agnostifikovanými konvertity.
  • Kozy
    Pěkný, cvrčci vypadaj dost děsivě, hlavně by to chtělo víc bossů, Patriarcha neni nic moc.
  • Jack1947
    To bude teda prvotřídně brutální zombíkárna. Pche. *3*
  • Chtělo by to i víc nových mutantů.
    • Ja myslim, ze soucasna kombinace je zcela dostacujici, nenapada me moc, co by ti novi meli umet. Uz ted se torchu divim, co bude umet cysta z traileru (predpokladam, ze slasher je jine jmeno pro gorefasta). Trochu me tady znervoznuje rychlost clota na videu, jestli v te hre budou takhle behat, tak se nikdo nedostane pres prvni vlnu :D (tim nemyslim uroven beginner, ale odpovidajici uroven levelu postavy)
      Jasne, lidi ocekavaji nove veci od nove verze hry, ale me by stacila vetsi variabilita postav. Lvl6 se nabere relativne rychle (hlavne sharpshooter je vtip v rychlosti dosazeni 6. lvl) a restartovat perky je zase vcelku facka :)
    • ja myslim že nějaky nový budou tohle přece snad nemohlo bejt všechno :D
  • Na tohle se strašně moc těším... KF mám odehráno více než 350 hodin a vždy když vydají nový obsah či nějaký event tak se k němu rád vrátím...
    • Ja KF zkousel teprve pred par casem a slaba grafika a neprilis zajimava hratelnost me dost odradily.
      Mozna jsem ale neco prehlednul...
      • Nepřehlédnul, dýchá z toho starej Unreal Tournament... pro někoho (i mě) je to hold nostalgie a klasika.. když to srovnám s více filmovým L4D tak u mě vítězí jednoduchost hraničící s primitivitou...
    • Napodobne, je to stale fun.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit