Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Necky

    Na prvním díle jsem nechal 200 hodin zábavy, ale s tímhle dílem teprve přišla legrace. S dobrou partou je to i nyní pro mě zábava,  pořád je to těžké a pořád je to výzva. Určitě je důležitá taktika, složení týmu a třeba takový Endless to je hodně náročné i na nervy když vás honí hromada Fleshpoundů v úzkých chodbách a vy jste pomalí protože taháte u sebe těžké zbraně. I dnes pořád hratelné a obtížné 

  • Jednička byla jako zjevení, technická, přehledná ale po čase repetitivní. Ve dvojice již není cítit původní Unreal a hezky vypluje na povrch vše co si hráč odnese z prvního dílu - tedy kooperace, ekonomika uvnitř teamu, taktizování i vhodný výběr perků. Nyní to sice ještě není tak zjevné, ale u KF 1 bylo docela super, že pokud vyberete server s úrovní Hell on Earth, tak s velkou pravděpodobností dostanete do teamu lidi, kteří ví co mají dělat. KF2 taktéž jedu už od early access (nebál jsem se za to vypláznout ty peníze a nestěžuji si). Hráči z early mají náskok co se perkování týče.

    KF2 je jediná hra u které jsem nevypínal in game hudbu a naopak jí zesílil *6*

    Btw. testujeme vlastní server i pro KF2 a doufáme, že bude stejně navštěvovaný jak ten pro KF1 *2*
  • Pete.palis
    Killing hraju od EA..není to hra no dlouhý chvíle, ale když mám chuť na krvavý chill, tak je to super ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit