Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HanzzO
    http://www.youtube.com/watch?v=E6LdMWA3aDU *4*
  • Autor článku bude kmet, zjevně je pamětník bitvy u Stalingradu :D
  • Zaujimalo by ma ako je to s odozvou MOVE. Na videach z Bety, ktore som videl bolo jasne viditelne oneskorenie pohybu kurzoru za pohybom ovladaca. Ak ma s Move niekto skusenost, plz podelte sa o skusenosti/zazitky, idealne skuste ovladanie s Move porovnat s gamepadom a s PC mysou (odozva a presnost na HeadShot) :-) diky
    • Hrál jsem s MOVE nějakou potrhlou střílečku z demo disku fungující na principu KZ3 a odezva v podstatě okamžitá, bez latence (jako myš).
      • ...hmm je mozne, move pre Killzone 3 bol v stadiu ladenia. Ale nez Move kupim si to pojdem vyskusat do sonycentra :-) Vazne dufam, ze to bude v pohode, pretoze prechadzat z Razer DeathAdder na analog stick... nic moc. Tak drzim palce vyvojarom nech sa to podari!
  • zdravim, ke Killzone pristupuji jako k jedne z nejlepsich FPS vsech dob, proste kdyz uz jednou v tom vlaku sedite, vystoupit se Vam podari az na konecne zastavce a to mozna *5* ! Nechapu co dokaze ze sebe PStrojka vymacknout, je to az neuveritelne, je to proste temer realistycky masakr, a co se tyce zamerovani, nevim jestli to mam pokladat jako za nejvetsi minus. Jde o to, ze v ostatnich konkurencnich FPS dokazete dat headshot jak nic, zamirit je taky snadne, ale u killzone je to vyjimka. Tady zamirit a dobre se trefit je fakt umeni a tim se prave lisi i od ostatnich strilecek. Killzone 2 uz jsem dohral nejmene 3x a i po treti mela co nabidnout, dokaze to i jinci strilecka, hmm nerekl bych ! Rozhodne ma PS3 co nabizet a nejen s toutou perfektni akci, nekdo tu pise, ze by si PS3 nekoupil jenom kvuli tomuto, ale neni to jenom tohle. Tech titulu je mnohem vic, god of war , Uncharted, Metal gear, GT atd.
    vzdycky jsem cekal az se hry slevni po nejake dobe, u novinek ty ceny nejsou nejmensi, ale popravde receno, u tohoto titulu cekat nebudu ;-) tesime se ...! *2*
    • Se vsim musim souhlasit :) Pro me nejlepsi FPS :) *9*
  • Killzone série má jedinou chybu a tou je latence u míření. Po testu bety KZ3 můžu říct, že se doba odezvy oproti KZ2 zlepšila, ale pořád to není ono... konkurenční střílečky mají v tomto ohledu jednoznačné plus.
  • jedníná zajimavá věc na PS3
    • Tvůj názor který naštěstí ostatní nemají.
      • To vies ked dakto videl PS3ku akurat tak na obrazku :D
        • vyhrál
          • Aha tak to nic to tě omlouvá.
        • No nevim hraju hry od roku 1985 .A zatim jsem měl možnost hrát na všem co se od té doby vyrobilo.A ps3 mě absolutně nic neřekla tak že šla z domu.Držet si doma něco kvuli dvoum hrám mě přijde jako krám na víc.
          • Jen nekecej, PS3 má v současné době ze všech systémů nejkvalitnější knihovnu her (Wii je těsně druhé). Namátkou Metal Gear Solid 4, Uncharted 2, Killzone 2, Resistance 2, Heavy Rain, Demons Souls - všechno totální pecky. A to hraju hry skoro stejně dlouho jako ty.

            Můj osobní tip je spíš ten, že PS3 šla z domu, protožes ji někde vyhrál/dostal, a pak jsi zjistil, že na ní nemůžeš krást hry, a teď si to jenom sám před sebou obhajuješ.
          • Tak vies to je len tvoj nazor a toho co ta bavi, zas napriklad ja osobne na nu nedam dopustit aj ked mam PC. Je pravda ze popri praci mi jedna hra vystaci aj mesiac, kazdopadne sa mi este nestalo ze by som nemal co hrat.
          • Nic ve zlém ale někteří lidé než si koupí konzoli tak si aspoň zjistí co na ní vychází za hry.
            • A ty jsi si tu konzoli koupil nebo dostal?
            • výhoda je že posledních 6 let jsem si nic koupit nemusel. Buď to dostávám nebo vyhrávám v ruznejch soutěžích *3*
  • Parada, vypada to moc dobre a zatim kazdy kdo hral mluvi prevazne nadsene. Semtam se objevi nejaky mensi ntedostatek, ale celkove pusobi velmi dobre. Snad si spravime chut po nekolika rocnicich CoD. Mimochodem, zaver KZ2 byl skvely, jsem docela zvedavy, jak se hra "pribehove" vyvine. Jinak, akce bude zrejme dost, ted jen aby to neskoncilo jako BO :D
  • Tohle bude nářez, atmosféra přímo brilantní a ještě jednou: Postupovat takticky tu je nutnost!!! *5*
  • Já se těšim hlavně na tu move verzi s bouchačkou, to teprve bude nářez.. Jenom doufam, že to vůbec bude u nás k sehnání a za nějakou rozumnou cenu..
  • Zatim jsem mel moznost zkusit kousek na gamesconu v Koline a doma MP a i z toho mala muzu rici, bude to masakr!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit