Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podle uvodniho obrazku jsem cekal nejakou hradcore valecnou strategii a ona je to zatim jen nejaka spatne vypadajici adventura *9*
    • Jack1947
      Neřid se podle obrázků zlaté přisloví a na Games to platí troojnásob *3*
  • No jsem zklamán
  • Hra jménem Kim není o Kim Čong Unovi? Zklamání 0/10
    • Jack1947
      Snad se na něj taky jednou dostane *7*
    • Přesně tak, kdyby to byla hra o božském, milovaném, moudrém a krásném supervůdci severokorejského národa, tak to ménè než 10/10 dostat nemůže, tady udělali tvůrci chybu
      • Inquisitor
        A ve sběratelce by byl zápisníček s tužkou.
  • Dík za recenzi konečně hry která není taková, že by tam člověk hledat postavu a vypadá strašně "Butcher" nebo je to nějaké cvokárna "Small Radios Big Televisions".

    Na tohle jsem se těšil a na steamu to má málo recenzí ale hodně z EE. Jestliže technické problémy vychytají které mě vždy vytočí jako šneka v soustruhu (tohle jsme skutečně provedli, tak vím jak to krásně vytočí šneka a pak se rozjebne o ochranné sklo), tak do toho jdu.

    Přitom takový Butcher v realistické grafice. To by bylo sado maso. Chybí zde hry typu SOF1 a SOF2. "realistické" poškození.
    • Jack1947
      Moje řeč, prostě lidi se zabíjet a čtvrtit krom pár vyjímek )MKX) fakt ve hrách nemůžou - to je děsná škoda. Potvory a démoni nevadí ale liidi a ustřelené končetiny hele kdyby šlo o to jestli ustřelené /amputované tak klído i to. Prostě hrůza chceto remake SOF.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit