zavřít
...

Kingdom Come: Deliverance - recenze

Už je to nějaký pátek, co se v naší kotlině dmuly kvůli nějaké hře takové vášně, jaké dokázala rozjitřit prvotina českého studia Warhorse, Kingdom Come: Deliverance. Jindrovo dobrodružství zasazené na počátek patnáctého století, kdy do českých zemí vtrhlo Zikmundovo vojsko, jistě není potřeba obšírně...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 19 Starší

• Radek Hamršmíd (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jsem pohlcen, díky WH, konečně něco, u čeho se dá strávit desítky hodin, atmosféra neskutečná, herní mechaniky vymakaný. Drobné nedoleštěnosti se doladí. Klenot. 10/10, každej den se těším, až k tomu sednu.
    před 28 min.

reagovat

• pichugin (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    ať si každý říká co chce, tak za mě pecka která tady dlouho nebyla (jestli vůbec), mount & blade meets gothic without magic, paráda, vávra je game changer
    před 9 hod.

reagovat

• johnyhhh (anonym)
    8 souhlasí, 1 nesouhlasí
    hra mi prijde lepsi a lepsi cim dele v ni jsem. u malo her ztratite takhle pojem o case. v sobotu vecer jsem to zapnul, v nedeli ve 4 rano jsem to vypinal :)
    včera v 17:53

reagovat

• Peter (anonym)
    3 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Opravte ma ak sa mylim ale v Mount & Blade su styri smery utoku a obrany a cely revolucny boj v KC spociva v tom, ze pridali ruzicu, ktora ma o jeden cip viac, cize pat smerov. To mi zas nijak svetoborne nepride. Tym tu hru nechcem nijak kritizovat.
    včera v 16:40

reagovat

• Peter (anonym)
      1 souhlasí, 4 nesouhlasí
      P.S.
      Ja som dufal ze ked sa hovorilo o realizme, pridu skor s niecim takym, ako zasahove zony, vplyv brnenia a pod. Napr. sa mi zdalo, ze zasah mecom do brnenia uberal hp, co by sa asi nemalo diat. Ved o tom Warhorse tocili aj video.
      Neviem ci hra pocita napr. inak zranenie, ked niekoho seknete do brnenia alebo bodnete do medzery v brneni (a ci hra rozpozna medzeru v brneni). Alebo ci su tam zlomeniny koncatin.
      P.S.S.
      Prepacte, hru nehram, len sledujem streamy obcas, tak ma to zaujima.
      včera v 16:51

reagovat

• ucho tiscali.cz
        5 souhlasí, 0 nesouhlasí
        jak pises, zjevne nic nevis, ale hlavne ze jsi to tak hezky zkritizoval :)
        včera v 17:00

reagovat

• Peter (anonym)
          0 souhlasí, 1 nesouhlasí
          Nevím no, len to vidím na vlastné oči *3*
          před 11 hod.

reagovat

• Peter (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Ale bolo to formulované ako otázka, takže by som bol vďačný keby mi to niekto vysvetlil.
          před 10 hod.

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Brnění má samozřejmě vliv naprosto zásadní. Zásahové zóny - nevím, co tím přesně myslíš, ale jo, bodnutí do obličeje je většinou insta kill, zatímco do ruky, nohy nebo těla to zas tak zdraví neubere. Zásah mečem do brnění ti ubere zdraví, pokud už nemáš žádnou staminu. Zranění tam máš - krvácení. Zlomeninu jsem neviděl.
        před 9 hod.

reagovat

• Peter (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Ved o tom hovorím, zásah mečom do brnenia ti v realite nič neuberie, ani ked si zadýchaný. Zásahovými zónami myslím to, ked mečom bodneš do medzery medzi helmou a hrudným plátom (ak tam je slabé miesto, nevyznám sa v tom). Warhorse točili video o tom že sekanie do brnenia nič nerobí, musíš trafiť slabé miesto alebo zobrať tupú zbraň.
          před 7 hod.

reagovat

• pichugin (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      hral jsi to? nebo to mas z youtubu? je tam o hodne dost prvku navic nez v MB
      před 9 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      bobe ???
      před 6 hod.

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Dost by mě zajímalo, kolik lidí po příchodu do Ratají dokázalo porazit Ptáčka v lukostřelbě a následně i v šermu jako já. Mohla by to být zajímavá statistika.
    včera v 13:14 upraveno v 13:15

reagovat

• Bob08 (anonym)
      0 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Já tedy ano, ale zapnul jsem si přes konzoli zaměřovač, takže míření bylo o poznání snazší :-) I v šermu není težké ho porazit, zato když narazím na skupinku dvou a více lapků tak jsem v koncích...více nepřátelům najednou se neubráním a po vlastních se mi jim ani nepodařilo utéct, leda na koni...
      včera v 13:42

reagovat

• wtf (anonym)
        2 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Stačí jednoho kopnout nebo perfektně vykrýt a pak je čas na toho druhého.
        včera v 14:32

reagovat

• Bob08 (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Kopnutí zabírá? Většinou jsem s kopem moc úspěchu zatím nesklidil, ale asi to bude chtít trochu nacvičit...Dva lapky se mi ještě s vypětím všech sil na několikátý pokus zabít povede, ale zabít bandity v campu - to se mi podařilo jen v noci - plížit se (skoro) nahatý kolem a zabíjet je po jednom, případně utéct a ztratit se ve tmě když mě objeví a vyvolají alarm...
          včera v 15:25

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
            0 souhlasí, 2 nesouhlasí
            Nebo stačí ( to je spíše dílo špatné ai) aby druhý zabil toho který na tebe útočí šípem. Pokud někdo nemá helmu a brnění tak se dá seřezat i párátkem jenže neumře, co mě štve že i blbej uhlíř dá vojáka s brněním a helmou v pohodě pěstmí *16* ještě pár takovejch souojů a vážně si stáhnu ten mod na jednodušší combat a hlavně více staminY páč té je tam furt málo.
            včera v 16:04

reagovat

• karel (anonym)
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Kopem ho na mmt rozhodíš, když se to povede. Nebo potrénuj a pak to pujde lépe.
            před 7 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Ne ne jenom v boji paradoxně lol, dostal 2-3 rány ani se nestihl napřáhnout.
      včera v 15:03

reagovat

• Tilwaen tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Já sice ano, ale dalo mi to dost zabrat - především teda za lukostřelba, než jsem se naučila, kam zhruba šípy létají.
      včera v 15:48

reagovat

• n (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      vzhledem k tomu, ze jsem tou dobou uz mel silu na 20 a spoustu perku, tak bych ho zbil i holyma rukama

ale luk jsem musel asi trikrat opakovat, lukostrelba je v kc solidni challenge, kor kdyz tu jsem pro zmenu mel asi na 1 :D
      včera v 16:01

reagovat

• Buca (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Tady je videt ta krasna rozmanitost hry. Na luku jsem si ho povodil, pac uz jsem predtim strilel a mel perk...ale na sermu, si me, jako kecalistu bez sily a perku, totalne povodil.
        včera v 16:38

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          To nechápu, kde to levelujete, já ale holt neumim hrát RPGčka *2*
          včera v 17:35

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Jde to automaticky, což se mi moc nelíbí ale zase je to více reálné tedy když hodnšě bojuješ mečem hned máš + skill na meč a tak dále...jediný problém je že to jde dost pomalu a např. aniž bych to já sám chtěl jsem zdatnější v ně+čem co mě zas tak nezajímá právě proto že jsem to praktikoval často ( bylinkaření)
            před 11 hod. upraveno v 18:30

reagovat

• Carnage (inkognito)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Bylo to lehký.
      před 7 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    2 souhlasí, 6 nesouhlasí
    Co je vtipné že třeba Souboj s rytířem Ulrichem kdy jsem ho ještě v hostinci střelil 2x do hlavy a on se vzdal( sebral jsem mu štít a meč), a přesto že jsem měl splnit část questu a šel za Fejšarem, tak hle on jev stále u rybníka čeká ale bez meče loool a štítu) a stále chce bojovat a to mě vždy zabije šmejd *16* - ta náročnost soubojů je přehnaně nerealistická jak může vykrývat rány mečem pěstmi? asi tak navíc vyhrát většinu soubojů tak že jen střelíte šípem do hlavy mi taky příjde... takové ehm divné ale budiž
    včera v 09:07

reagovat

• Tom (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Zlepšuje se časem rychlost střelby z luku? zatím to mám velice pomalé a kde najdu prodejce různých šípů kde lze opakovaně nakupovat hodně?

K čemu je, když nechám protivníka vzdát se a pustím ho? Pak na něj narázim a on bude šťastný? V boji jsem pustil kata a stejně po cestě umřel asi na zranění.
    včera v 08:26

reagovat

• ucho tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      urcite se to zlepsuje. na youtube jsem videl i nejake video, kde z luku strili mece, takze luk muze byt takova ultimatni zbran.
      včera v 10:35

reagovat

• Peter (anonym)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Možno sa to tu už riešilo ale je škoda že v realistickej hre s realistickým súbojovým sytémom šíp alebo meč do hlavy nezabije. A pritom je vidieť že má prestrelenú hlavu a šíp mu z nej trčí.
    20.2. (1 den)

reagovat

• Derp (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Zas až příliš velkou míru realismu lidi nechtějí.
      Když vás (reálně) složí jedno "škrábnutí" , tak to přestává být sranda *5*
      20.2. (1 den)

reagovat

• Peter (anonym)
        5 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Škrabnutie nie, ale šíp do hlavy by asi mohol, ak nemáš helmu.
        20.2. (1 den)

reagovat

• Dworkin (inkognito)
        4 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Stačí když po škrábnutí začneš krvácet a je po srandě. Stalo se mi to v táboře uhlířů, obvazy jsem neměl, a přestože jsem ho obrátil vzhůru nohama a všecky okradl, žádnej obvaz tam prostě nebyl a do města se včas dostat nedalo. To jsem si pak říkal, při té deklarované míře realističnosti, že kdyby mi jeden z nich třeba prodal košili nebo prostě kus látky, že jsem vykrvácet nemusel, protože krvácení nezastavuje to, že se to jmenuje obvaz, ale že to brání, aby krev tekla z rány ven. Ale tak co, no.
        včera v 11:27 upraveno v 11:27

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      U šípů to funguje tak napůl, pokud mečem bodneš někoho do nechráněného obličeje, je po něm (když nemá helmu, většinou stačí i seknutí).
      20.2. (1 den)

reagovat

• Tom (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Ono to tak později je, jakmile máš větší sílu nebo obratnost a protivník bez helmy.

I na začátku jo to možná nezabije ale vážně zrani
      včera v 08:22

reagovat

• Tom (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Na čem záleží zda protivníka přetlačim? Musím neco mačkat? Nebo to je o síle? A proč když má meč sílu 40 a brnění Armor 5 tak proč mečem rovnou nezraňuji?
    20.2. (1 den)

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Myslím, že o síle. Nemačkej nic. Taky je na to perk.
      20.2. (1 den)

reagovat

• nightborne tiscali.cz
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Řekl bych, že existují dva druhy přetlačování. Takový to dynamický, plynulý, to nejspíš ovlivňujou skilly, síla a bojová zdatnost.

Pak se ale občas zaklesneš do klinče a boj na vteřinku jakoby "zamrzne". V tu chvíli se nepřítel dá odkopnout (standardně klávesa F).
      20.2. (1 den)

reagovat

• Bob08 (anonym)
    6 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Mám už pár hodin odehráno a zatím dle mě hra super. Párkrát jsem taky narazil na nějaký ten bug, ale nic kritického.
    Zatím mě mrzí hlavně 2 věci:
    1) chybí možnost uložení hry při vypnutí hry (navíc ani po spaní se často neuloží, asi záleží kde se spí), takže se nedá ke hře sednout jen tak na chvilku
    2) absence českého dabingu...s angličtinou problém nemám, ale mrzí mě že česká hra odehrávající se v čechách, populární mezi českými hráči, byla nadabována francouzsky, německy atd, ale na češtinu se nedostalo....což je dosti anti-vlastenecké. Vyšel by snad Zaklínač bez polštiny??
    20.2. (1 den)

reagovat

• Carnage (inkognito)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Save postelí funguje tak že se vyspíš ve vlastní posteli označený na mapce jako taková žlutá/zlatá postel a v každym většim městě si můžeš pronajmout postel za 2 koruny na jednu noc a automaticky se ti zobrazí tahle žlutá postel + bedna s tvýma věcma.
      20.2. (1 den)

reagovat

• Tom (anonym)
      1 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Save mód to řeší
      20.2. (1 den)

reagovat

• Peter (anonym)
        1 souhlasí, 3 nesouhlasí
        Škoda že tam Vávra nedal možnosť (nutnosť) neukladať hru vôbec. Vadí mi keď streamer save/loaduje hru, keď sa mu nejaká akcia nevydarí..
        20.2. (1 den)

reagovat

• Tom (anonym)
          1 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Až zajistí že hra nikdy nespadne. Což padá. Nikdy se PC nevypne atd. Pak at to ma jen save and exit.
          Zde tyhle modely padají. Vždy hra někomu padá, vždy se PC někomu vypne a pak přijde a velký kus bez uložení a to pouze naštve
          20.2. (1 den)

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 19 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.226.55.151.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.