Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Assasins .. https://bonusweb.idnes.cz/foto.aspx?r=bw-novinky&c=A180214_135428_bw-novinky_oz&foto=OZ715942_51aco_dt_threshingandwinnowing_int_e.jpg
    graficky úplně jiná liga!!
    Už jen jak perfektně se chová oblečení: https://bonusweb.idnes.cz/foto.aspx?r=bw-novinky&c=A180214_135428_bw-novinky_oz&foto=OZ71593c_19aco_dt_crowdlife_weaving_int_engli.jpg

    https://static.gamespot.com/uploads/original/1579/15792183/3307323-aco21.png
    • Uvědomuješ si, kolik peněz má Ubisoft, miiardová firma známá po celým světě a kolik má Warhorse, studio který vydalo svojí první hru? A stejně je KCD mnohem propracovanější a lepší než ACO, ve kterým je každej side quest jak přes kopírák, nezajímavý postavy, generický prostředí a aktivity, souboje na zblití a i když někdo může říct, že je to něco novýho, že je to úplně jiný než všechny ostatní hry od Ubisoftu, tak je to v jádru ta samá Ubi sračka, kterou jsme hráli už stokrát, stejně jako bude FarCry 5, který se stejně bude prodávat mohem víc, než originální a amosférická hra, jako je KCD.
  • uz me s prominutim s*re jak mam u vsech lidi v ratajich jeden a ten samy dialog "O Ratajích."
    to je vazne tak tezky udelat treba tomu knezovi co je porad v kostele nejakej dialog o tom jak se mu zije v kostele nebo babce u stanku se zeleninou jak ji jdou obchody? *16*
    • bude nebok, ja nasel hned v prvnim dialogu chybejici pismenko *3*
    • spis bych ocenil, kdyby tyhle nicky nesli po vycerpani tech 3 (nebo kolik tam je tech odpovedi) moznosti ani oslovit
  • vávra před chvílí na čt říkal, že hra se jim zaplatí možná už zítra. recenzenti jim prý vyčítají jen technický bugy. vypadal spokojeně
    • Tak přece tam nebude říkat, že vydali hru, která by potřebovala tak rok vývoje :) A nějaký prašivý backeři se svejma edicema.. koho zajímaj. Nebo lidi co nedostali hru, ať si to koupí znova na Steamu ne? :)
    • ucho
      tak smutný asi nebude, prodává se to slušně. škoda těch technických problémů, recenze ve světě mohly být lepší.
      • je to nejlepsi RPG poslednich par let a prvni opravdova hra po asi 10 letech.
        Nejnovejsi hru co hraju je tezce omodovanej SH5, to co dneska vychazi bych nehral ani zadarmo, KDC FTW!!!! *2*
  • Byl v recenzi brán v potaz i poslední patch který je starý dva dny? To jste nemohli stihnout dohrát.
    • nightborne
      Moc jsem nespal ;).
  • ucho
    škoda, že hru není možné ukládat i na záchodech. člověk by potom třeba mohl mít hlad.
  • Jako jo no *1* to doskakování textur v dálce a na postávách je hrozný, asi jediný co mi vadí.
  • No ja neviem... nechápem ako s mojom nadupanom kompli za 3000 ojro to nemožem rozjet porad to pada na 1-2 fps a zase horu a zase dolu, tož ja toto jebem, vracám a chcem svoje ojro zpet
    • walltar
      Hmm a s mým repasovaným serverem za pár korun to jede celkem obstojně... Sem tam pád na 30-40FPS, ale tak kritické jak ty píšeš to není.

      Optimalizace je v každém případě nic moc...
      • Počkej na Stáár Citizen mistře *1*
    • Tak se uskromni a zmen ultra na high.
    • tak to si ten počítač nemal kupovať pred 20 rokmi
  • Mam docela radost ze se o KC pise a vi i v zahranici. Pevne doufam ze i pres vsechny bugy a skobrtnuti se KC uchyti a budeme mit vyvojarske studio ktere se nebude bat udelat takovou hru. Bylo by opravdu skvely kdyby se z WhS nakonec stal cesky CD Projekt.
  • Já tu recenzi neberu, v porovnání s tím, jak přistupujete k jiným titulům se nejedná o vyváženou a nezaujatou recenzi.
    Ta hra je nedodělek, postavy vypadají šíleně, šílené je i AI. Ve hře je prostě tolik chyb, že kdyby nešlo o domácí tvorbu, dali byste i 5/10. *11*

    Ta hra není taková, jak jí popisujete. Je to amatérský pokus o hru a vy jí jen děláte reklamu. Bohužel. *13*
    • Máš pravdu, souhlasím s tím, že se nejedná o vyváženou recenzi. Vskutku nedopadla dobře no, já bych dal 10/10
    • takže asi tak Skyrim měl muchy po vydaní to samý witcher 3 o starým gothicu 3 ani nemluvě to samý elex do měsíce daly skoro všechno dopořadku patch má vyjít za 14 dní tak vcgo !
    • walltar
      Já nevím... ono to bude asi dost kus od kusu, protže já zatím na nějaký zásadnější bugy nenarazil. Jediný větší problém, který jsem potkal byly špatně načtený textury při úplně prvním spuštění.

      Optimalizace není nic moc... to doufám, že opraví.

      Graficky to nevypadá nejlíp, ale zároveň to neurazí.

      Určitě bych to nenazval nedodělkem... ale jak jsem říkal na začátku, tak to prostě bude záležet na mašině. Některé konfigurace asi budou mít větší smůlu. Si pamatuju, jak když přišel skyrim, jak všichni nadávali na bugy a já hrál bez problémů s pár pádama.
      • Já ti nevím, když si pustím Assasins Origins, je to radost pro oko, vše: krajina , postavy, animace a to je to jen taková arkádovka. A nenarážím na žádné problémy, žádné.
        • walltar
          Nemůžu porovnávat... AssO jsem nehrál. Ale řekl bych, že rozdíl v rozpočtech tady bude značný.

          Ale třeba krajina mě v KC:D přišla úžasná... takový pocit jsem ze hry dlouho neměl. Postavy a animace jsou trochu horší, ale opět to není nic hroznýho.
          • Krajina je hezká, s tím souhlasím. Ale z mého pohledu je to to jediné.
    • Už jsem několikrát četl tvé příspěvky v diskuzích a musím říct, že máš v hlavě pěkně nasráno. Jestli máš nějaký problém ve svém asi nudném životě, když dokážeš neustále kritizovat, tak si vem raději prášek a jdi si lehnout, třeba se z toho vyspíš.
      • No hlavně, že jsi si našel argument :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit