zavřít
...

Kingdom Come není jen o době, příběhu a soubojích, ale i o hudebním doprovodu

Působivou hudbou se české RPG Kingdom Come: Deliverance prezentuje už od první upoutávky, a jak se můžete přesvědčit v novém videu, půjde o důležitou součást hry. Kingdom Come bude obsahovat hned několik druhů hudby včetně té adaptivní, o které jste se mohli dočíst v článku už před rokem.

Novější 1 2 Starší

• Dworkin (inkognito)
    2 souhlasí, 10 nesouhlasí
    Jako ta hudba je dobrá a na soundtrack se těším, ale Williams to teda fakt není. A není to ani "jako Williams". A jen tak btw Zimmer by tohle složil s prstem v nose.
    8.12. (9 dnů) upraveno v 22:14

reagovat

• fak (anonym)
      4 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Zimmer by ten orchestr totálně složil, to je pravda...
      9.12. (8 dnů)

reagovat

• elent (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Tady zas někdo nepochopil obsah pronesených slov :-)
      11.12. (7 dnů)

reagovat

• Dworkin (inkognito)
        2 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Ale pochopil. Akorát mi to přišlo, jako když si doma Vávra staví velorex a u toho strašně důležitě vysvětluje, že ho chce mít víc jako Ferrari než jako Lambo.
        11.12. (6 dnů)

reagovat

• Simon Said Salad (anonym)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Ukázka hudby je skvělá, jestli nedám peníze za hru, tak za soundtrack bych je klidně utratil.
    8.12. (10 dnů)

reagovat

• Klobrc (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    A ktere dalsi hry znate, ktere jsou o hudebnim doprovodu, hraci Kefalini? ;)
    8.12. (10 dnů)

reagovat

• n (anonym)
    11 souhlasí, 0 nesouhlasí
    tak ted jeste ty oblicejovy animace a mame to komplet *5*
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• Dessert Beagle (anonym)
      8 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Vávra někde říkal, že už lepší nebudou. Doba, kdy bude levný udělat tisíce obličejů, který nejsou v uncanny valley, může nastat klidně až za 20 let.
      8.12. (10 dnů)

reagovat

• wtf (anonym)
        6 souhlasí, 6 nesouhlasí
        Hlavně, že dělal machra jak mají vlastní mocap. Přitom to vypadá jak to vypadá
        8.12. (10 dnů)

reagovat

• Majkl tiscali.cz
          3 souhlasí, 9 nesouhlasí
          vypadá to dobře
          8.12. (10 dnů)

reagovat

• Klobrc (anonym)
          5 souhlasí, 9 nesouhlasí
          Technicka: Vavra dela machra vzdycky. A vlastni mocap sice maji, ale neumi s nim. Proto to vypada jak to vypada. Navic je to stejne jedno, ani pekne animovani panacove ti nudnou a zabugovanou hru nevylepsi. ;)
          8.12. (10 dnů)

reagovat

• Kouba (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      aka bod 54. ze 100+ důvodů *1*
      11.12. (6 dnů)

reagovat

• Emilio (anonym)
    1 souhlasí, 11 nesouhlasí
    Tak to jsem rad, ze to prozatim zni aspon takto. Ve vsech trailerech co jsem videl ta hudba byla zatim otresna. Vavra sam v tom videu rika, ze na trailery se pouzily samply a ze si neni jistej, jestli takovahle akce s filharmonii za to stoji - no ja myslim, ze to je sakra rozdil.
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• Fordzy (anonym)
      8 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Vetšinou používali licencovanou hudbu. Skladby ze soundtracku jsou zde. https://soundcloud.com/warhorse_studios
      7.12. (10 dnů)

reagovat

• Karlito (anonym)
    11 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Pamatuju si jak jste k nam prisli do copyku tisknout noty do kingdomcome, aspoň trochu jsem se mohl s kolegyni podílet na vývoji týhle super hry. Mimochodem nic tak velkýho na počkání jsem ani netiskl :D
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• schali tiscali.cz
    6 souhlasí, 20 nesouhlasí
    Ukázka hudby mě moc nepřesvědčila. Správný soundtrack by měl být osobitý se silnými melodiemi. Typický velmi kvalitní soundtrack má např. WOW TBC, BG1, Gothic 2, Vampire, Divinity OS1 a v letošním roce třeba Prey. Naopak spousta komerčních her má hudbu jen jako kulisu, není ničím výrazná, melodie nezaujmou, nedokážou vytvořit atmosféru. Potom je celkem jedno jestli je to nahraný orchestrem, skladatel je mnohem důležitější. Přesto je dobře, že má hra hudbu, každý pokus se cení.
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• Chumbaba (anonym)
    23 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Hudba zní velmi dobře - jen tak dál!
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• Kenny Powers (anonym)
    9 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Hlavně ať to vydají na gogu. Klidně i pozdějc až jim prolomí drm.
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• havefun (anonym)
    14 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Hudba dokáže dělat divy. Líbí se mi. V nějaké části mi to připomnělo trochu i TW: Medieval 2. U spoustu nových her si ani nevzpomenete co tam hrálo za hudbu, ale Gothic 1-3, Mafia, GTA mají prostě nezapomenutelný soundtracky.
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• pepe (anonym)
      0 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Je to ústupek majnstrymu ale pokut pujde jednoduše v menu vypnout, není co řěšit.
      7.12. (10 dnů)

reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.82.112.193.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.