Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda že když Vávra začne mluvit anglicky bleju a házím pc z okna *16* ceskej svejk kdyz nema vyslovnost tak melu jak mi huba narostla .. je to ten samy efekt jako ponozky v sandalech...

    Hre jsem hrozne fandil ale po roce patlani kolem uz vim ze to bude jen dalsi ceska jebka ktera nedostoji toho co od ni vsichni chteji ..
  • Jako ta hudba je dobrá a na soundtrack se těším, ale Williams to teda fakt není. A není to ani "jako Williams". A jen tak btw Zimmer by tohle složil s prstem v nose.
    • Tady zas někdo nepochopil obsah pronesených slov :-)
      • Ale pochopil. Akorát mi to přišlo, jako když si doma Vávra staví velorex a u toho strašně důležitě vysvětluje, že ho chce mít víc jako Ferrari než jako Lambo.
    • Zimmer by ten orchestr totálně složil, to je pravda...
  • Ukázka hudby je skvělá, jestli nedám peníze za hru, tak za soundtrack bych je klidně utratil.
  • A ktere dalsi hry znate, ktere jsou o hudebnim doprovodu, hraci Kefalini? ;)
  • tak ted jeste ty oblicejovy animace a mame to komplet *5*
    • aka bod 54. ze 100+ důvodů *1*
    • Vávra někde říkal, že už lepší nebudou. Doba, kdy bude levný udělat tisíce obličejů, který nejsou v uncanny valley, může nastat klidně až za 20 let.
      • Hlavně, že dělal machra jak mají vlastní mocap. Přitom to vypadá jak to vypadá
        • Technicka: Vavra dela machra vzdycky. A vlastni mocap sice maji, ale neumi s nim. Proto to vypada jak to vypada. Navic je to stejne jedno, ani pekne animovani panacove ti nudnou a zabugovanou hru nevylepsi. ;)
        • Majkl
          vypadá to dobře
  • Tak to jsem rad, ze to prozatim zni aspon takto. Ve vsech trailerech co jsem videl ta hudba byla zatim otresna. Vavra sam v tom videu rika, ze na trailery se pouzily samply a ze si neni jistej, jestli takovahle akce s filharmonii za to stoji - no ja myslim, ze to je sakra rozdil.
    • Vetšinou používali licencovanou hudbu. Skladby ze soundtracku jsou zde. https://soundcloud.com/warhorse_studios
  • Pamatuju si jak jste k nam prisli do copyku tisknout noty do kingdomcome, aspoň trochu jsem se mohl s kolegyni podílet na vývoji týhle super hry. Mimochodem nic tak velkýho na počkání jsem ani netiskl :D
  • schali
    Ukázka hudby mě moc nepřesvědčila. Správný soundtrack by měl být osobitý se silnými melodiemi. Typický velmi kvalitní soundtrack má např. WOW TBC, BG1, Gothic 2, Vampire, Divinity OS1 a v letošním roce třeba Prey. Naopak spousta komerčních her má hudbu jen jako kulisu, není ničím výrazná, melodie nezaujmou, nedokážou vytvořit atmosféru. Potom je celkem jedno jestli je to nahraný orchestrem, skladatel je mnohem důležitější. Přesto je dobře, že má hra hudbu, každý pokus se cení.
  • Hudba zní velmi dobře - jen tak dál!
  • Hlavně ať to vydají na gogu. Klidně i pozdějc až jim prolomí drm.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit