Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hudba dokáže dělat divy. Líbí se mi. V nějaké části mi to připomnělo trochu i TW: Medieval 2. U spoustu nových her si ani nevzpomenete co tam hrálo za hudbu, ale Gothic 1-3, Mafia, GTA mají prostě nezapomenutelný soundtracky.
    • Je to ústupek majnstrymu ale pokut pujde jednoduše v menu vypnout, není co řěšit.
  • imo v realisticke hre by mely být jen zvuky prostredí, napr. jdu lesem tak slyším jen listí, vtáky atd. Jiste neslyšíte žádnou hudbu. takže tohle je další krok vedle (neprekvapive).
    Na druhou stranu v jistých príbehových momentech je fajn aby tam hudba byla.
    • Mart9
      Nechápu, že se tolik lidí nechalo od toho trolla nachytat *9*
      • Rejsek
        To není troll. On je opravdu takový blbec :-)
        • co ma inteligence společné s vkusem? *1*
    • Stačí si vzít na procházku do lesa mp3 a sluchátka a můžeš ztoho mít výpravné epické rpg alá bob a bobek.
      • v stredoveku nebyly mp3
    • už si konečně vyndej tu hlavu z ánusu a nasaď si ji na krk...
    • Tímto způsobem fungovali filmy v časných dobách. Jde o vývoj.
      Hudba má podkreslovat atmosféru, kterou má i taky navodit. Představ si horrový film bez hudby, prakticky by se člověk u něj moc nebal až na nějaký rychlý střihy (což vlastně ani rychlý střih není moc realný).
      A stejně je to ve hře. Někde je hudba dobře provedena, někde jen aby vyplnila prázdnotu a není v tom žádná hloubka. Proto se i často řeší ve hře to, že když se dostaneš do souboje hudba se zdrsní. Někdy tě to až upozorní, že někdo na tebe utočí. (Ale to nemusí být správně, jelikož tě to pak nepřekvapí a jen hledáš zdroj problémů).

      Za mě rozhodně je hudba potřeba, ale je umění ji dát ve správný moment a se správným podtextem.
      • to je samozrejme pravda ale v hre ktera si hraje na historický realizmus bych uprednostnil žádnou hudbu. Napr. hudba v Doomovi je ok ale v Arme by to pusobilo divne. když tak bych volil ambientní hudbu v nekterých klíčových momentech (napr. vstup do části dungeonu kde bude past nebo boss) a normální hudbu v príbehových částech.
        • Jo v Armě hudba není. :D Jinak ať žije nezapomenutelný soundtrack ke Flashpointu. Prostě si tam tu hudbu vypneš. Ti ostatní kteří ji k tomu realizmu chtějí jako krásný podtext, si ji nechají zaplou.
          • když si vypnu hudbu tak ji neuslyším tam kde bude potreba, uvažuj trochu *7*
            • rikam v určitých príbehových momentech muže být hudba fajn, čtete poradne *7*
            • Takže nejprve podle tebe hudba v té hře nemá co dělat a pak zas že ji nemůžeš vypnout, protože v té hře má být někde potřeba. WTF?? *15* *15* Nemáš náhodou problémy se svojí osobností?
            • KrPa
              ona je hudba k necemu potreba? nakrmi ti kone nebo ji potrebujes do ukolu? uvažuj trochu *7*
    • Absolutní kravina
      • ani ne
    • Nepřekvapivě tady píše totální blbost. Je to hra. Ale jak už někdo píše. Hudbu si můžeš vypnout. Ještě nějakej problém s hudbou kterou si můžeš vypnout? :) *15*
      • to je argument jako že si nemusím kupovat mikrotransakce. proste mi vadí ten princip že tam hudba vubec je a chci aby mel každy realistickej zažitek bez hudby. Asi stejnej argument jako kdyby tam dali Miley Cyrus a rekl bych ti no a co tak si to vypni. Chápeš?
        • TheGGG
          ty si blobe můžeš tu hudbu alespoň vypnout.... kéž by šli vypnout i některé jiné věci, třeba tady na games, různí ti blobové a blbové...
          • a GGGové
        • Tak ti to maminka vypne, když seš tak neschopnej. Odšpuntuj se od toho, prosimtě. *15* *7*
          • koukám že místní warhorse klika ma šichtu a klika o stošest *3*
            • 2jamar
              to si piš *4* koukání je nejlepší
            • jamar28
              Rejsek: Bob to potřebuje, protože bude jen koukat na Twitch, jak to hraje někdo jiný.
            • napiš neco co nevím
            • Rejsek
              Vidíš, to je asi tvůj problém. Přes všechny ty konspirační teorie se ti nedostává mozkové kapacity na trošku rozvinutějšího myšlení a sebereflexe. Na jednu stranu ti vadí, že tam bude hudba, jinde bys ji zas chtěl a pak zas hovoříš o tom jak principiálně chceš, aby měli všichni stejně reálný zážitek jako ty. To se jako fakt staráš o to, jaký zážitek má ze hry někdo jiný? *15* Slovy jedné ženy z jedné stupidní reklamy, kterou jsem zahlédl v TV - řekl bych že nerozumíš svojí vagíně *15*
        • Rejsek
          To určitě není stejný argument. Jde jen o to co chceš ty. Hra ti nabízí možnost. To, že se s tím tvůj králičí mozeček nedokáže popasovat a potřebuje striktní mantinely, to je problém tvůj, ne hry ;-)
    • KrPa
      a proto kazda hra umoznuje tu hudbu uplne vypnout...
  • No jistě že. A podotýkám, že KC nebude jenom o hudbě, ale také celá hra nebude černobílá, ale v barvě, bude ji možno spustit na PC a dokonce bude obsahovat menu. *1*
    • Krescz
      někde jsem četl, že tam budou i koníci :O *8* :O jako fakt
  • Takový klasický vývojařský deníček, ohledně tvoření hudby. Podobné bylo možné vidět u Larianů, Obsidianů nebo i CDP Red. Je fajn vidět, jak to tvoří někdo u nás. A dá vydělat i českým symfonikům a nejen těm maďarským :-) Držím palce, aby nedošlo k sebenaplňujícímu proroctví "Kdyby se hra nepovedla, tak aspoň ta hudba je dobrá" a my si můžeme vychutnat parádní hru.
  • XorxoxTalarius
    Hudba je naprosto skvostna, presvedcila mne k predobjednavce *1*
    • Jaký má smysl ta předobjednávka? Nějaké bonusy, které jinak nedostaneš? Pokud nic, tak ti moc nerozumím.
    • Krescz
      u někoho stačí tak málo...
      • XorxoxTalarius
        U teto hry plati so far so good *3*
  • Jsem úplně odvařenej z toho, že Kondom Come bude mít i hudbu.......jako doopravdickou hudbu a dokonce různé druhy...??? Neskutečné. Jen doufám, že ve hře budou i další výstřednosti, třeba domy, nebo koně, nebo brnění......no síla. Tak fakt tam bude hudba......
    • Jsi zase dostal pětku z diktátu a doma budeš byt? A teď si vyléváš zlost na jiných? ...Nebo proč takovej dmentní komentář?
      • Treba doma nemá byt *1*
        • ... jenom holou ...
  • KrPa
    Osobne mam rad hudbu z Gothica 1 nebo ze Strongholdu 1, neco podobneho bych si predstavoval i zde.
    • Dobrá volba! I když já mám asi radši Gothic 3, ten se taky naživo nahrával v Rudolfínu, myslím...
      • Morrowind taky neurazí .
  • Tohle je TOP. Respektp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit