Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle vážně smrdí. První vyjde najevo, že video na Kickstarteru bylo jen technickou prezentací a vlastně celou hru dělali od začátku po vybrání peněz. Potom se ani neshodnou, proč hru odkládají - jeden vývojář říká, že většina hry není ani náhodou hotová, přičemž další to svádí na vývoj pro konzole... a ten soubojový systém také nevypadá tak, jak tvůrci slibovali. Než z držení meče máte pocit z držení špejle.
    • tak tu prvni cast urcite neskryvali, to rikali vzdy a vsude, i o tom psali blog

      u zbytku je lepsi pockat si na vysledek
  • Hadám, že Vávra zkusí ve dvojce nové prostředí, namísto rozšíření původního biomu. To nechá komunitu domodovat a profitovat dál. Hádám křižácké výpravy.
    • Třeba ty proti Čechám? *1*
  • No a?
  • Předčasné soudit . Uvidíme co z toho nakonec vyleze . Jednohubka o dvou hradech by zamrzela ale alespoň nějaké výsledky by od Warhorse byly . Na druhou stranu oficiálně vše vsadili na jednu kartu , tak by je případný neúspěch stál víc než iluze ...
    • Dva hrady ne. Prej to bude větší než Skyrim s datadisky.
  • Děkuji za zajímavý článek:)
  • Podle tech slibu co vše mělo být a jak to nakonec je tak vidim že na konci tam přiletí drak :D:D
    • Je to racionalni rozhodnuti. Sice je na miste podezreni, ze fakticky se uzavrena hra stane z prvniho slibovaneho dilu, protoze dost pochybuji ze celkovy zamer presunou do jedne kampane, spise pujde o rychlou realizaci konce prvni epizody, aby to vypadalo jako uveritelny konec. Ale financni duvody jsou nasnade. Je hloupost slibovat pokracovani, kdyz se nevi jestli si prodejem na ne vydelaji.
  • Panic mode!!!
    • TheGGG
      já bych tomu říkal spíš Virgin mode!!!
      • S tím máš očividně mnoho zkušeností
  • Zatim nejvymazlenejsi PR bullshit, kterej jsem cetl :-D Aneb... Slibovali jsme vetsi mapu, vic story, misto toho tam dame konec a budeme se tvarit, ze o nic neprijdete :-D :-D
    • Přesně jak píšeš.... *1*
  • Ale jo,,, je to lepší nápad už jenom kvůli tomu že kdyby vyšla první hra a pak ''části'' říkejme tomu DLC tak by byly levnější... takhle se s jedné hry udělají 3 hry a každá za 12 stovek :))) kdyby měli hru jako je třeba Zaklínač nebo Skyrim která je na stovky hodin tak s ní udělají serial, možná že si Čech a Slovák nechá skákat po hlavě ale jinde jim tohle neprojde...
    Jak už každý ví tak v takových rpg je víc konců, takže není problém ''udělat' začátek a konec''...
    a pak další hru vydat jako ''novou'' hodit tam pár nových mečů, najít nového nepřítele a pokračovat tam kde jste skončily v 1,, samozřejmě za dalších 12 stovek
  • Jakožto backerovi mi to je jedno, pokud to bude dobrý (a že z bety tam nějaký potenciál určitě je), tak ať si to udělaj jak potřebují.

    Jenom bych poprosil pana Vávru, aby mne zahrnul ve screenshotu, který bude umístěn na jeho facebook, pokud se zde diskutující zase předvedou v negativním světle. Děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit