Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já se po těch letech slibů začínám bavit *1* *1* implementace psího společníka by byla příliš složitá *1* *1* no jo, kůň ve Skyrimu je sice možná idiot, ale aspoň tam je *1* *1* asi tady někomu došlo, že by nezvládl lépe, tak se na to radši vyprd *1* *1* a tohle bude jen kapka v moři 100+ důvodů, proč měl Dan Vávra před lety radši mlčet *2* *2*
    • Kun bude v KCD taky, jenom nebude mit super-duper AI. Videl jsi to video vubec?
      • a četl jsi můj příspěvek vůbec? *3* psího společníka, ne koně *3*
  • heger.m
    Před 5lety nadával na skyrim a nakonec to vypada jako skyrim, ale umí třetinu. No neví jestli tohle bude mít uspěch, ale za mne ne.
  • Já se tak těšim, až ve virtuálnim středověku ráno vstanu, pohraju si s dětma, vyvenčim psa a ukovám pár dýk *1*
    • nebud vulafni ! My v TOP09 nestrpime takove chovani !
      • a čo znamená vulafni ? To je po anglicky vulgárny ? *1*
      • omg. to vieme, veď aj tak to fórum na pctuning.cz vyzerá , propaguješ tam skrachovanú TOP09 a Obamu ,
        a kto ma iný názor tak karta *11*

        a na Kingdom Come ti vadí čo , že tam nesú bilboardy Clintonovej ?
        Veď ty na Kingdom Come nemáš PC . looser
        • Pŕeinstaluj to
    • *1* tak to sedlo.
  • Příběh:

    Hrajeme za syna kováře kteří neumí nic ukovat ani vyrobit (crafting ve hře nebude)
    *15*
    • Děláš stejnou práci jako otec?
      • Jj v 15. století sis mohl vybírat. Přemýšlej. *15*
        • Pokud tvého otce zabili a ty ses vydal na cestu pomsty, tak sis jistě vybrat mohl.
          • Když ti ve středověku zabili fotra, tak se vydal tak maximálně na cestu do kostela, s polovinou úspor v kapse, abys zaplatil farářovi za poslední pomazání. *1* A to jenom v neděli, protože ve všední den by tuto tvou cestu odměnil místní dráb bičem.
            • Řemeslníci nebyli nevolníci.
    • *15*
  • Co je to v téhle diskuzi za lidi? Udělalo se mi z nich nevolno.
    • sem Generalnim adminem pctuning.cz , delam 15 v IT oblasti a sem členem TOP09 *16*
      Vsechno piseme k teme ! Jen spekulujeme nad narocnosti Kingdom Come *3* tak jeste jednou a k veci panove : hra ma podporovat ATi AMD color boost /12bit/ , takze idealni grafarna se jevy alespon : AMD Radeon HD 6450, takt jádra 625 Mhz, 1024 MB pamětí DDR3 s frekvencí 1334 MHz , po taktovani na 650-660Mhz a 1366 MhZ idealni na FHD rozliseni ,na 4 K bych volil AMD Radeon R7 240 ta uz ma dokonce 2GB DDR3 paměti na frekvenci 1800MHz
      coš je masakr ! *5*
      Ale jak psal muj pritel zombux , v te hre citim Rusaky *11*
      Ja bych tam implementoval jak naznacil Hladis , nejakou tu USA tematiku
      jinak ta hra bude pecka a tesime se v nasi male centrale TOP09
      Ja, Karel a Jura Moravčik z Brna

      čus
      • Nazdar šefe *14*

        uplne s tebou souhlasim, kdyz si teďka nekto požidi Radeon R7 240 ma vystarano minimalne na 5 let
        Muj tata mi slibil pod stromeček na pristi rok : XFX Radeon RX 460 2GB Single Fan *16*
        Laďa ve škole rikal ze mi to vubec neveri , ale tak vys Wildiku jaky sou to chalani v Ostrave *13*
        Pak šefe zaloz nejakej topic o ATi/AMD color boost a Kingdom Come hre
        Mnej se *14*
  • Bude to průjem. Tak 5/10 max.
    Co nakecali nesplnili.... Hlavně, že to prý zkušený tým.Aha. A neumí zjistit co zvládnou a co ne. Amatéři z čech.

    Složitý divný bojový systém který umí jen 1 na jednoho a jen některé zbraně.

    Pár questů. Malý svět. Mp to nemá nic.
    • vsechno zaleži od podpori AMD
      Jestli se Vavra spoji s AMD a ATi a pujde hra lepe o 20-30FPS jak na nvidii Titan
      tak ta hra bude supr ! *16*
      • Kingdom Come bude pecka ,

        ja uvažuji o VEGA 11 , mam inerni info ze to bude pecka ...
        Ale musis ji skombinovat s FX CPU od AMD, pak pres vlakna /8/ jede dostatek dat,
        a vykon roste . Tipuju ze na VEGU 11 nebude stihat ani SLI od nvidie !

        Ja si za tim stojim

        a co Vy ? *14*
        • já plánuju hrát jak dycky, mam gtxkáče 9klacků "fire in the a-hole" plattinum edici se soškou ramba a disco kouli co das do kompu aby to blikalo jak v startreku, do toho áemdeso nataktovaný do oblivionu, 1hmz pod hranicí okamžitý evaporace celýho systemu včetně herního stolu. Chladim to krví, řekněme že prasečí a nikoliv krví panen sbíranou o půlnoci za uplnku v domově důchodců... Když pařiš 16ctou hodinu v kuse Sokobana up-scalnutýho do 8k tak vidíš jak se ta krev začně v chladiči vařit!!
          • ..a pak se jen začnu temně smát: "mu mu muhaha MUhaHA MUHGAHAHHAHAH" do nočního ticha čtvrtečního "již-skoro-rána", smeju se jak pán temnot, mozek mi pracuje na 60hz, vidim v 8k, slyšim v 44hz 16bit a jsem TAM!!! Ve skladu v Sokobanovi!! Řvu, krev v chladiči bublá jak ranní voda na kafe a já zažívám nirvanu herniho boha!!! Tak já si tu panáčku popařuju
      • podpora u ATI/AMD byla furt 100 procentni, toho bych se nebal !
        nvidie ta dela ovladace polovičate, AMD je proste TOP ! *5*

        podle mne i 7950 rozbeha na 4K na low detail
        * jiste, po OC !
        • podle mne bude na 4K idealni RX 470/480 od AMD
          sou to momentalne nejlepsi grafarny celosvetovje !
          Po taktovani ku 1600-1700 MHZ sou vykonem nad GTX1080
          a ze suprovejma ovladačema, kde farbi vypaj ve hrach fenomenalne,
          ne jak na nvidii.

          A nezapomenout na dusikove chlazeni, pak AMD RX480 muze dosahnuti vykonu SLI GTX 1080Ti !

          Co si o tomhle myslite panove, souhlasite ze Kingdom Come bude nejlepe vypadat na AMD RX 480 ? *3* *3* *3*
    • Zrzzek
      Bobe?
  • Sry hraju hlavne sandbox, pribehove rpg mne moc nebavi
    • Mart9
      Já nehraju ani sandbox ani příběhové rpg, ale tohle mě hodně láká.
    • Vyborne, a duvod proc to pises do diskuze pod pribehove RPG? Lakas timto vyjadrenim fanynky shodneho zamereni? WTF?
  • sssssd
    " se blíží do finální fáze vývoje" - tím je myšleno co? Podle Vávry to teprve zoptimalizovali, tak hodně štěstí :-D
    • Tezko rict, rika ze vstupuji do interni bety, pritom ale beta (open pro backery?) byla uz tak pul roka nazpatek. Vavra s temi pojmy naraba jak se mu to zrovna hodi do kramu.
      • vávra ve videu říká něco jinýho, nauč se anglicky
      • Beta pro backery byla pouze malá část z celkové mapy ve které fungovala pouze část z celkových mechanik hry. Nyní Vávra říká že rozchodili interní betu, která obsahuje celý herní svět a všechny mechaniky. Taky tam přímo říká, že když pustili celou funkční mapu a ne pouze části, tak to dle očekávání spadlo a nyní musí ladit a opravovat, aby fungoval celek jako takovej, což je naprosto normální a nikoho to nepřekvapilo.....ono pane, je dobrý vědět o čem mluvím než někoho napadám, že "s temi pojmy naraba jak se mu to zrovna hodi do kramu" ať ze sebe nedělám blbce....
      • Spíš jde o to udržet hru v povědomí
    • ja to teda slysel presne obracene, ze uz tam vsechno maj, vcetne 80 questu, a uz je potreba to jen poladit kvuli packovacum, protoze vykonove nestihaj
  • Kdysi, před léty, jsem psal, že se těším, jak si zahraju za kováře. Doufal jsem, že system kování co nejvícě rozvedou. Takže taky prd. No, hlavně, že bude superrealistický boj, máchání zbraní, pomocí mačkání čudlíků *1* Nebo už konečně implementovali nějaký pohybový ovladač?
    Střelbu z koně, to už uměla třeba hra Mount & Blade. Zatím to vypadá, že sliby chyby.
    • Tyhle komenty o pohybovych ovladacich kuli realistycnosti me prijdou jak z jineho sveta
      • Tak jasně. Vetšina mečů a podobných zbraní se ovládala klávesama. Jak mě mohlo napadnout, že se vzaly do ruky a pak se s nima máchalo.
        • No ano s tou zakladni predstavou souhlasim problem je ze jak tam neni spravna zpetna odezva blokace tveho pohybu tak se to rozsype jak domecek z karet nevim jestli si nekdy pohybovy ovladac zkousel protoze s tim vyrobyt neco pouzitelneho na boj je dnes absolutne nerealne a pak je tu este ekonomicky aspekt kdyby fungovalo pohybove ovladani dokonale tak aby to slo udelat a bylo jich mezi lidma tolik kolik je coz je urcite minorita tak se to nevyplati primarne kuli tomu ze by to nebylo kompatiblini s klasickym hernim ovladanim mys klavesnice/gamepad ktere maj vsichni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit