Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oh dear.
  • Nejsmutnější je, že je tam asi 20 vteřin závodu kluzáků, 5 vteřin souboje a ukrutně nudná minuta stupidního tancování.... nevím jestli SW pro Kinect má jít tímto směrem.... představte si kampaň: Přilítneš na kluzáku před bar, tam si dvakrát máchneš mečem a pak to s parťákama oslavíš desetiminutovým tancem... celková doba hraní 3hodiny.... Good job team
  • zdeeneek
    Paneboze :) To vypada jako dobra parba pro Janchora :))
  • kubi-wan
    Hmm... Star Wars Episode I: RACER snad vypadal líp, než ty kluzáky tady :)
  • Tohle je znásilnění! Jako, už skřípu zubama, když se v SW objeví nějaké termíny, které vznikly v jiném jazyku, než angličtině (=basicu) teprve v nedávné historické době a byly přejaty. Ale cpát disko vodrhovačky a popmusic do SW? Shame on you!
  • Khanemis
    Stormtroopeři tančící v rytmu disko? A pak že je SW suchopárné. Doufám, že Vader tam bude mít breakdance vsuvku po vzoru Robot Chicken:-)
    Ale vážně, mohlo by to být celé celkem fajn, jen se obávám, že hratelnost bude příliš roztříštěna jednotlivými minihrami a že zrovna pro nejzajímavější část, souboje světelnými meči, nedokáže kinect reagovat dostatečně rychle, aby měly tu správnou plynulost, kterou každý zná z filmů.
    • Divotvurce
      http://www.youtube.com/watch?v=XpwkmW7P2yo *1*
  • Tohle by mě asi nebralo :)
  • dam vam hadanku....kdo je gey, nemel nikdy holku(no mozna kluka) nema kamarady, spamuje na forku a je ratardicek teplicek no prece jaaa trol.diskuzni
    • chudáku *11*
    • Škoda prvně jsem myslel na justina bebera *1*
    • epic fail
  • překvapivě nejzábavnější mě přijde ten taneční mód.
  • LOL,DLC do SW:TOR *1* *6* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit