Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už nech ta hra vynde ,lebo čím viac ukazuju tu hru dostavam nechuť to hrať to sa stalo v pripade hry sniper elite 3 človek sa tešil a ked to vyšlo som nemal chuť to hrať
  • Tak jako líbí se mi to dosti, MGS3 považuji za vůbec nejlepší hru co jsem (já) hrál, takže se těším. Jenom mi teda přijde že KOJIMA fakt s dalším dílem pokořuje pomyslnou hranici absurdna, protože ... proč z ní udělat normální sniperku? Ne ona musí být za kouř z LOSTu -_- ... nechápu
  • Vypadá to až moc libově na to, aby to byla pravda. Jestli vše vyjde tak jak má, tak bude Kojima moci prohlásit sám sebe za boha ve videoherním průmyslu.
  • frag.ment
    No tak to je ještě větší hovadina, než sem si kdy o MG myslel..
    • Vy děcka jen těžko můžete posoudit co je a co není hovadina. Potřebujete víc zkušeností, více znalostí, potřebujete víc pochopit podstatu her, jaký je smysl hraní, tvorby her, jak moc filosofičtí tvůrci jsou a spousta dalších faktorů.

      Takže si tyhle prdy, ty patnáctiletej delikvente, nech od cesty, capiché?
      • frag.ment
        Ty jseš vtipálek..Do diskuzí moc nepíšu, tak jsi na mě možná měl jen štěstí a pak ještě mám za to, že patřím k jedněm z nejstarších návštěvníků tohoto webu, ty děcko..
      • jak vis kolik mu je ?
        • Na jeho příspěvky narážím dost často, a věř mi, poznáš z nich, že ještě nemá ani občanku.
          • no a .. tobe bude kolik 20-23? takze te ted budu urazet jen diky nesemu vekovemu rozdilu? ... MSG mu, na zaklade toho co videl, pripada jako blbost .. validni nazor, castecne se s nim zotoznuji .. spouste lidi se treba libi Destiny a to me prijde jako totalni hovadina snad po vsech strankach ..
            • frag.ment
              R6 díky za podporu. Já jsem prostě Metal Gearu nepřišel na chuť, ale nikomu neberu, že ho to osloví a baví. Mám raději Hitmany, ale porovnávat tyhle dvě hry, i když jsou obě stealth, není moc fér.
  • TheGGG
    Jop vypadá to luxusně, japonci prostě mají talent, o kterým si většina ostatních vývojářů může nechat jen zdát. Příběh očekávám opět hutný a složitý s temnou atmosférou, ale trochou toho humoru. Těším se.
    PS:Jak někdo může pomlouvat animace nechápu, asi ste už moc rozmazlený.
  • Ty sexy odhalujicí oblečky, do kterých vývojáři oblékají své bojovné hrdinky, mě dokáží vždy zaručeně pobavit. Hrozně praktické a funkční, zcela bezpochyb.
    *1*
  • God-of-War
    Už jenom to lezení po skále je brutální. Kojima je KING.
  • take divne plastove + hola zenska :D asi je tam teplo nevm
  • Tohle nemá chybu. Asi to nejlepší, co jsem v poslední době viděl. Navíc - už někdy Snake zklamal?
  • Na tohle se celkem těším, ale docela mi vadí, že nemám odehraný předchozí díly a tudíž mi tam určitě budou chybět souvislosti Bohužel konzoli nemám a na jednu stranu jsem rád, že to bude i na PC, ale bez předchozích dílů je to takové zvláštní. Obzvláště u série, která si zakládá na propracovaném příběhu...
    • Jo a taky si zakládá na jednom prvku: DUDY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit