Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ,,...v situaci, kdy je třeba Snake objeven a hra by tím pádem normálně skončila..."
    Který díl probůh končil při objevení (mám dojem, že to tak bylo jen na nejvyšší obtížnost)? To mi zavání EAjovstvím (aneb v jednom díle něco zrušíme, abychom to pak mohli vrátit a vydávat za žhavou novinku)...<_<
  • Jack1947
    TaKze to mam chapat, tak ze Fisher umrel a nahradi ho Solid snake v duchode ? *3*
    • Co to meleš? Na videu a na obrázcích není Solid Snake ale Big Boss / Naked Snake což je otec Solida,Liquida a Soliduse.
  • Hlavně aby tam byl ještě nějaký ten Metal Gear ... páč se tahle série už totálně zvrhává .
    • Příběh se nijak nezvrhává. Náhodou je to pekelně propracovaný. A v MGS4 jsi se dozvěděl spoustu věcí co jsi nevěděl nebo chyběla v ostatních dílech
    • Zvrhava ? Ted vubec nevim co tim myslis protoze posledni 4 dil byl hodne povedenej .
  • "Kojima tím myslel, že v situaci, kdy je třeba Snake objeven a hra by tím pádem normálně skončila, bude v Ground Zeroes pokračovat dále útěkem a snahou se opět zneviditelnit – což je pro MGS sérii koncept popravě dost nový."

    To neni nic noveho, takhle to funguje uz od jednicky na PSX.
  • no lze jen doufat že nedají snakovi úplně jiný ksicht a hlas.
  • V momente kdy jsem videl jen obrazek, aniz bych postrehl titulek, napadlo me: "Adam Jensen, Deus Ex novinka?!" A ono ne :)
  • ja som to najprv zle pochopil. pozeram na obrazok a citam Hideo Kojima oznamil novy Splinter Cell.
    NO PLACE FOR HIDEO
  • Black_Hand
    kdyz jsem videl ten obrazek, tak jsem si taky hned myslel, ze je to novinka ke splinter cellu.
  • Wyder
    MGS (nove dily) definitivne opousti status "only on Playstation" a bude i na Xbox. Radost velika....
    • jen ten drobny detail, ze prvni a druhy dil vysly i jinde nez jen na Playstationu
      • Wyder
        Ano, proto tam pisu "nove dily", cimz myslim current gen. Hlavne jsem to ale myslel do budoucna.
  • "Přízemní nuly", to je název. *15*
    • "Termínem ground zero se v angličtině označuje místo na zemi, kde došlo k výbuchu bomby. Často se používá pro místa výbuchu atomových bomb, může se i používat pro zemětřesení, epidemie i jiné katastrofy pro označení bodu s nejvyšším stupněm poškození."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit