Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si myslim, ze to ditě bude ten chlapek (tudiz hrac) z prvniho videa :D
  • Doufám,že to bude jen symbolika (Del Torro) protože i když Kojima dokázal smysl pro horror už ohnivým jezdcem v Phantom Pain , předpeklí s mrtvými vojáky a slizem kapajícím z tanků všude okolo by sedělo na hodně úchylný herní svět ( Kojima s postupem času opouštěl žánr scifi military a klonil se víc k fantasmagoriím i v rámci Metal Gearu ) Na druhou stranu taky by to mohla být ostrá kritika Konami ,ve které se snaží tvůrci ochránit svoje dítko před všudypřítomnými chapadly umírající herní branže a samotný herní titul může být naprosto o něčem jiném ....
    • Fordzy
      Kojima potvrdil, že to, co vidíme v teaseru bude i ve hře (kromě Del Torra).
      Myslím si, že scéna ve které kamera zabere Del Torrův pohled a mrknutí mimina souvisí s jeho postem na twitteru, ve kterém napsal - F*CK KONAMI. Možná je tím dítětem samotný Kojima a dává najevo Konami, že je má na háku. :D
      A co si tak vzpomínám, tak MGS bylo označované za Military Fantasy a MGSV se už více blížilo k Death Stranding.
    • A nebo to nema zadny smysl. Taky moznost.
      • Taky možnost. A řekla bych že nejpravděpodobnější.
  • Hodně dobrý.
  • Jack1947
    Hannbiall už začiná bejt všude...

    Ted hlavně aby to nezáviselo jen na hercích a byla tam i ta hra *12*
  • Bizardní, zvrácené, děsivé, tajemné a neuvěřitelně přitažlivé. Dobrá práce zatím jsem velice zvědav co z toho se nakonec vyklube.
    • Číslo singulár plurál
      Rod mužský
      životný mužský
      neživotný ženský střední mužský
      životný mužský
      neživotný ženský střední
      nominativ bizarní bizarní bizarní bizarní bizarní bizarní bizarní bizarní
  • Engine je od Guerrila Games, tedy ten co pohani i Horizon: Zero Dawn.Jinak ma jit o TPS akci v open worldu a budou pritomne i stealth prvky, velky prostor ma byt venovan i pribehu, ten ma pojednavat o lidsvti, zivotu a smrti.
    • Kozy
      Tak já zase četl, že to je to modifikovaný engine od Sucker Punch. Jmenuje se Decima ( v římský mytologii bohyně porodů, zajímavá symbolika).
    • Fordzy
      Zdroj? Četl jsem že Kojima vytvořil interní engine spolu se Sony.
  • TheGGG
    Mikkelsen, del Toro a Reedus (sry jestli jsem něco napsal špatně) v jedný hře? Tak to bude non-stop fangasm a vidím Mads ani nemusel umývat ten makeup co měl v Dr Strangeovi... anyway... jak říkáme mi američani wau looks fcking good. Doufám, že z toho bude pořádná série...
    • Ty blby amerikanec
      • TheGGG
        rusofile, vrať se na donbas...
  • Vogon
    Doufám, že se Kojima překoná a tentokrát bude celý svět dýchat přes kůži.
  • Tezko rict co si o tom myslet (FPS?) ale atmo je teda festovne cool
  • residentevilfans
    WTF! To je del Toro co se snazi zachranit dite (Snake) pred Konami ? *14* Pochopil to nekdo stejne? *15*
    • Ronox
      Tak těch náznaků už byla hromada v prvním videu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit