Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Vtipné, jak překroutili jména postav a dali tam bro. No Ex3 jsou tu brzy, tak si možná výjmečně hru s tak málo pixely zahraju.
    • Picho
    • davidBray
      počet pixelů je stále vyšší než počet tvých mozkových buněk :)
      • TheGGG
        tss tss tss typický příspěvek od joudy z games.tiscali, jak má někdo jiný názor a náhodou není fanatik do indie her, okamžitě ho musím napadnou, abych si poléčil komplexy a nafoukl splasklé ego. Upřímnou soustrast.
        • davidBray
          a ty jsi jouda odkud? :)) to nebylo napadání, to bylo konstatování faktu. Nejsem fanatik do žádného "druhu" her. Mě zajímá HRATELNOST, ale to ty a tobě podobní už neznáte :)
          • Ja myslim, ze ani jeden z vas toho rozumu moc nepobral.
            • Myslet je houno vědět, kamaráde :)
  • Khanemis
    Tohle je vskutku geniální marketingový tah, to se musí nechat:) A přitom velmi sympatický počin. Super:)
  • RangerCZ
    Kde je Brooker ?
    • Tys to ještě neviděl , že ? Jinak bys nemlel voloviny . Zkus si aspoň na čsfd přečíst obsazaní . A mimochodem , nejmenoval se náhodou Booker ? Troubo . . .
      • RangerCZ
        1. BROoker :)
        2. Omlouvám se, přehlédl jsem v článku že jsou z 3. dílu.
        • Raziel_cz
          1. Booker – http://www.imdb.com/character/ch0285672/?ref_=tt_cl_t5
          • RangerCZ
            BROoker - BRO - BROFORCE
            Chápete :)
            • Raziel_cz
              Jo takhle. *1* Sorry, bro.
        • Beru , chyba se stát může i mě .
  • residentevilfans
    FU*K Yeah Brooooooooo ! ! ! ! *1*
  • kubi-wan
    Broforce hrajem s kámošema furt dokola Brototyp (čekám, až bude plná verze finální, chci si to zahrát až komplet), takže tohle je supersympatickej krok... YEAH! *5*
  • To už jste začali psát i o freewarovkách? Wow *8*
    • Raziel_cz
      Je to super, především závěrečné titulky mě totálně rozsekaly. Určitě si po výplatě koupím Broforce. *5*

      Jej, tohle neměla být reakce, ale nevadí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit