Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Naprosto geniální :) Nemůžu se dočkat, hlavně na ten coop..
  • Má trailer nějakou souvislost se hrou ? Bude to ve stejné grafice ?
    • Video je udělané v Source Enginu, ve kterém je i samotná hra.
  • Core
    Čím to je, že některé firmy na co sáhnou, to se jim daří? Valve - špičkové hry, perfektní zázemí, úspěchy kam se podívají, super videa... Na Valve je strašně znát, že je to studio, které vývoj a vše okolo skutečně baví. Přeju jim jen úspěch.
    • NonSuch
      2 veci:

      1) penize; valve nemelo nikdy malo penez, uz kdyz firmu zakladali tak do ni nalili obrovske mnozstvi penez ktere meli z predchoziho zamestnani v ms, a firmu si delali tak jak chteli oni, ne jak jim narizoval jejich vydavatel, mohli delat vlastni rozhodnuti, v pozdejsich letech uz je zivi prijmy ze steamu takze nikdy nepocitili nutnost delat rozhodnuti kvuli nedostatku penez

      2) firma vznikla jako projekt nekolika lidi, kteri si uz nemuseli nic dokazovat, meli vic penez nez potrebovali a chteli delat neco co je bavi, tudiz opet, mohli delat rozhodnuti na zaklade toho co se jim zdalo spravne a nestrachovat se prilis o to jestli budou mit na chleba, pokud by se to nepodarilo porad by byli v pohode
      • Cajk
        hlavně vždycky udělaj fórum a ty fóra pak čtou! - Jejich úspěch je postavenej na viral marketingu, což je věc, kterou udržujou vlastně už od half-life 2. A právě tenhle model má s nástupem internetu neskutečnou sílu, se kterou se klasický marketingový postupy typu kvanta otravný reklamy nedaj srovnávat - jinými slovy - dej komunitě něco, s čím si můžou lámat hlavy v době kdy nic nevydáš a následně se ti to odrazí v zisku z prodeje novýho titulu
    • kostejnesmrtelny
      No, nemají hráče za nesvéprávný blbce. To je všechno *4*
      • Core
        *1* Jinak za své velice oblíbené, považuji ještě sympatické studio CD Project. Nedávno jsem někde četl naprosto zcestný názor, kde si jeden člověk stěžoval na vyčůranost vývojářů, která nemá obdoby, když Zaklínače 2 neudělali s CZ dabingem... Tak to mě dostalo... Kdyby každé studio bylo jako CDP, tak by to byl hráčův ráj...
  • Zatím mě nadchly snad všechny trailery na Portal 2 *1*
  • Tak tenhle trailer me totalne rozlozil. xD A ten druhy s panely je stejne skvely -- http://www.gametrailers.com/video/investment-opportunity-portal-2/712029
    • Přesně tak ať to jsem taky dají to jsem taky říkal nebo ať to dají všechny do jednoho *2*
  • Teda ne, že by se mně ten srailer nelíbil, ale kolik už jich na Portal 2 vydali? A mezitím marně čekám na další Meet the.. video do Team Fortress 2.
    • Hmm a kolko videi a doplnkov do TF2 bolo cca pred rokom. Ked chodis na HL/Valve fan stranky tak tam by si videl ze 1/3 obsahu sa tocila len okolo TF2... to ze nato Tiscali kasle neznamena ze to s Portalom Valve prehana.
  • Phate27
    Nikdo? To vazne nikdo nenapise ze chce HL3? SOK!
    Ale jinac by me zajimalo kdo jim to pise popripade jestli nechce ta osoba natocit celovecerak za posledni dobu je tech vtipku az az : )
  • Boží a je ještě jedno video s panelama... jinak koupě jasná *2* kdo by si chtěl zahrát coop tak se na steamu jmenuji Zdepa(CZ) *1*
  • Black_Hand
    trochu mi to pripomina ten vtip s companion cube. kdyz vam glados rekla, ze jste ji spalili nejrychleji ze vsech testovacich subjektu.
  • 6 EXTRA SECONDS OF COOPERATION!!!! Omfg najlepsi gametrailer za poslednych 10 rokov :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit