Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad to bude casem i na PS4.
  • Supr pro xboxaky. Path of exile je fajn . Já ji tedy na PC moc nehrál , ale líbil se mi originálně pojaty skilltree :-).
  • Hra je to zajimavá,k ale vyznat se v těch skillech je fakt pakárna.
    • Pakárna to je, ale jen když s tou hrou začínáš. Jakmile tě to pohltí, začneš rozebírat, zkoumat ty zajetý buildy, pak si troufneš na jejich větší či menší úpravy… Prostě se v tom za chvilku vyznáš, jakože po xx hodinách čumění do talent planeru a čtení theorycraftu. V jaký lepší, promakanější hře tohle neplatí? No, to je jedno. Mě na PoE sral ten obchod, místo zlata, tvrdé koruny tam šmelíš nějakej sajrajt. Jo, vadilo mi to! Každopádně hra je to v rámci žánru výborná, obrovskej talent tree tomu s přibejvajícíma zkušenostma leda pomáhá.
      • Naopak je to lepší než zlato z toho důvodu, že je to zároveň i craft materiál a tudíž neustále dochází k odlivu měny, což je pro boj s inflací hodně důležité.
      • Ano, talent tree je tam výborný a po chvíli i snadno pochopitelný... i když je vykradený z Final Fantasy :)
  • Tak tohle beru jako bodnuti do zad pc hracum.
    • Pravdu máš není nic horšího než že to budou hrál další lidi se kterými se nikdy nepotkáš
      • Jde o to ze ja budu hrat konzolovy port na pc
        • Hra, která byla původně vydaná pro PC a nic jiného je konzolový port... *7*
        • Lupulin
          to budeš jedinej na světě....grat
        • Proč bis jako hrál port proboha, bude to stejné jako D3
    • A to proč? Dle mého výborný krok, kde třeba v mém případě hra minimálně na vyzkoušení získaá nového hráče, který by se do PC verze jinak nepustil.
  • Zvláštní, že zrovna Xbox One... Že by MS nasypal nějaké $$$?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit