Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já po dlouhé době našel odvahu zkusit PES na PC (dlouhodobě hraju FIFU, ale už dva roky vydávají příšerně vyladěnou hru). Koupil jsem ho v pátek a zatím mi hra připadá spíš jako parodie na fotbal. Že to bude jiné ovládání jsem čekal, ale neuvěřitelná mi přijde grafika na hru dělanou v roce 2015. Nepochopil jsem vůbec systém soubojů, skluzy na červenou rozhodčí nepískne ani jako faul. Další věc jsou brankáři. Nevím na co je ve hře mají, protože to vypadá jako bych do brány postavil někoho, kdo fotbal ještě nehrál. Asi je ještě brzo na nějaké veliké závěry, ale zatím mi to připadá jako vyhozené peníze, protože takhle fotbal opravdu nevypadá.
  • Jak je na to letos online? Už se to dá trochu hrát? Ne jak v 2015, kdy sem se s půlkou nespojil a s druhou půlkou to lagovalo jako prase.
  • Andrea uz v Juve neni...bude i update soupisek ? :)

    Vychazi vubec pes patch edit jeste ?
    • Vychazi rada jinych velkych patchu. Nejznamejsi a pomyslny nastupce Pesedit je patch Pesgalaxy.
  • cumpi3
    ja bych hlavne chtel patch na golmany, protoze letos nechyti ani to, co smeruje primo na ne...coz totalne pohrbiva jinak fakt dobrou hru...
    • Mluvíš mi z duše.
    • S tim naprosto souhlasim... Navic vsechny strely jsou od UI prizemni k tyci a kvuli tomu jsem zacal hrat fifu... Tyhle update moc nepotrebuju spis cekam na nejaky gameplay patch od konami ale toho se zrejme nedockam
    • asi nehrajeme stejnou hru... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit