Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 13_11
    Kdyby se nám podařilo přislíbit 3 melouny, tak máme hru s produkční hodnotou na úrovni Falloutů. Kdyby se nám podařilo přesáhnout 5 milionů – mohla by být hra (v měřítku AAA her) na úrovni roku 2006, což by bylo ještě víc koží! Miluju tuhle dobu!
  • smejki
    a je to tam. 950k a ještě to pojede 30 dní. yay!
    • spása přichází z nečekaných zákoutí, já už ten gaming business pomalu nenáviděl a hraju jen oldskool + Stalkera :)
      • Zkus konzole. Nez jsem si poridil PS3, tak uz jsem byl z hrani taky rozcarovany, nejak me to nebavilo, nemelo to tu stavu a nadseni, hral jsem hlavne stare tituly, resp. hlavne ty me jeste bavily. Pricital jsem to stari. Pak jsem si poridil PS3 jako multimedialni centrum k televizi a zjistil, ze me zase najednou bavi hrat hry.
  • tak včera večer měli vybráno 600 000 a dnes ráno už 900 000 :D takže mám pocit, že ten milion a půl fakt nebude problém ;)
  • Jen taková technická...co se stane s penězi pokud se 900tis nevybere? :-D to si je rozdělí? :D
    • Stornuje se to a penize se automaticky vrati zpet lidem, kteri je odeslali. Kvuli teto moznosti take Kickstarter neumoznuje platby pred PayPal, protoze pres nej to tak nefunguje.
      • 13_11
        Je to jinak: peníze se z našich účtů neodešlou, dokud se skutečně oněch 16 960 500 korun Fargovi nepřislíbí. Respektive jinak: peníze se odesílají hromadně až toho 17. dubna, kdy „aukce“ Wasteland 2 končí – musí se však naplnit nutný objem peněz.
  • Kde se dá přispět na nového Commander Keena?
  • Uu, az mi zabehal mraz po zadech co z toho muze byt. Kazdopadne, kdyz udelaj 100% kopii fallout 1/2 jen s novym pribehem tak budu nadsen. Moznost, ze by se nevybralo dost ani neberu v potaz.
  • zaplatene, tesim sa a dufam ze to dopadne dobre.
    Co sa ale tyka kickstartru a aktualneho nadsenia okolo toho, beriem to skor ako aktualny boom nez nejaku trvalu zmenu v style vytvarania a predavania hier. Taketo obnosy sa nepodari vybrat kazdemu zacinajucemu projektu (aj ked zaujimavemu). Tazko moze clovek z druhej strany planety odhadnut ci ten dany projekt ma sancu a ci z toho nieco realne bude.
    Taketo moznosi na vyber financii je podla mna skor vhodny pre zname mena z bradnze ktore maju sancu pritiahnut ludi a su aspon akou takou zarukou kvality.
    • Začínající sice vyberou mnohem méně než známá jména, ale alespoň něco do začátku. A kdo vytvoří něco kvalitního, co bude mít dost příznivců, pak od nich získá na další projekty víc. Tradiční model velkých producentů to nezničí, ale může se vedle toho krásně rozvíjet i scéna nezávislých projektů, což je výborné.
  • Cahir
    Sestava vypadá dobře. Těším se velice.
  • by gamers for gamers by gamers for gamers ...
    slzicka v oku
    ORGAZMUSSS
    chcem to hrat uz DNES!!!
  • Takhle se na to musí. O peníze si může říct někdo, kdo opravdu něco umí a za ty prachy to dodá a né, že to utratí za hračku a sladkosti. To se to pak s radostí dává DoubleFine, Fukovi nebo Fargovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit