Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čau... lidi jak se tn patch instaluje ??nevim kam ty soubory hodit abych tam ty pavouky neměl...??
  • Lawliet
    mám rád pavóky skyrimu :) když se naně bliže zadívate připomínají trochu lebku takoví smrťáci skyrimu :)
  • pry se chysta battlefield 4 :-D , uz vidim doporucene hw 6 jadrovy procesor a 2x gtx590
    • Ellendway
      Upřímně BF3 a jejich požadavky jsou hrozně přehnané.
  • Caute a Ahojte moje lasky *14*
    Tak premyslim ze mi na serveru nechame asi ty lampy aby sem vydel na vasi krasny
    analiky *14* *14* *14* Miluju vas
    • anální bandita :)
    • Sakra môže už konečne niekto túto spamerskú buznu zabanovať?
    • A je to tu gayove z Bobici,cz , Hnusaci *12*
  • Tak guided missile zabije tank na jednu raketu... zazil jsem to ted tolikrat az to nebylo hezky. Nechapu to ja ho vzdycky jen disabluju ale prej to zvladne :D
  • BTW, neměla být dneska recenze na Skyrim? *7*
    • smejki
      radši pořádnou než uspěchanou ::ruky_hore
    • MrSanta
      Do půlnoci daleko, neházej flintu do obilí *2*
      • Kdyžtak ještě záložní =)
  • Co to je za blbost s tim pristanim? Normalne pristanu uplne v pohode. Zpomalim rychlost a tesne nad povrchem se vysune podvozek.
    • Tzn., že sa priblížiš k letisku a vyskočí na teba "press "X"" a pristaneš.
  • michaliuz18
    tie oslepujuce svetla su hrozne to je pravda ...... a je jedno pravidlo, kto sa boji pavukov nesmie do skyrimu :P ja pri ich zabijani mam trosku privrete oci lebo su fakt NECHUTNY ..fuj
    • Proto hraju za elfa a zastrelim ho z dalky :)
    • Mechwarrior_bw
      naopak, kto ich nemá rád si Skyrim riadne užije : arachnofobik hrá skyrim - http://www.youtube.com/watch?v=wQsQQ_-ovGY *1*
      • To hrál nějakej naprostej vocas
      • michaliuz18
        to snad blbec hral:D
  • heh, jak se tady do sebe ty diskuze pletou :) , baterky s pavoukama (a vubec se neprotnou)... ne ze by to vadilo *2*
  • Já bych ocenil spravit ty trčící šípy. Nutí mě to hrát jen first person *7*
    • s vytrcajucimi sipmi som sa zatial nestretol, mozno neskor v hre, som len lvl 20
    • zase ja hram skyrim, skoro vylucne FPS, jednoducho hrat skyrim z TRP je kus aspon pre mna sialene, nejak si viac uzivam suboje s giantmi a drakmi ked to mam FPS, vecsia zabava, podla mna, kazdy hrame inak, prejavil som len nazor, neukamenujte ma za to dakujem
    • "ty vole to je masakr..."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit