Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak za ty roky co hraji na PSku a Xboxu (obě konzole jsem kupoval ihned po vydání a později vyměnil základní verze za PRO a S) jsem roztržení obrazu nikdy nezaznamenal.
    • Ano, protože mají zapnutý VSYNC, což ale znamená, že pokud měla jet hra 30FPS a nebyla v nějakém momentě schopná těch 30FPS dodat, padlo ti snímkování na 15FPS. Ne na 28/25/20 dle libosti, ale na polovinu. Lidi už ani neví, jak VSYNC funguje.
  • WhySoSad
    A kdy to konečně podpoří i nějakým lineupem kvalitních exkluzivek? *7*
    • Jack1947
      Já to na druhou stranu chápu že někdo nemá/ nechce pc tak pořídí Xbox ale něco málo navíc by tam mít mohli a měli.
    • Chtělo by to exkluzivky, jinak nemá smysl si pořizovat tuto konzoli. To je lepší mít pořádný PC a PS4 na exkluzivitky.
      • exkluzivity jsou pase jako klobouky, jen japonska mentalita si to neumi pripustit
        • Co to plácáš ? Díky jejich exkluzivitám se jim prodává pořád dobře PS4, mimo jiné jsem jej zakoupil kvůli Spidermanovi Detroitu a GoW i já... XBOX jsem nezapnul ani nepamatuji...
          • kdo umi udelat poradnou hru, nepotrebuje nalepku exkluzivita na uzavrenym systemu, aby ji prodal

            takovej sikovnej vyvojar by pak prodal desitky milionu i bez sony v zadech a vydelal by mnohem vic, na vsech platformach

            ale nekteri lide jsou kratkozraci, tem to nevysvetlim
            • @Nikz

              "je mnohem jednodussi a casove mene narocnejsi nez optimalizovat a resit bugy pro plejadu hw na pc."

              Jistě. A proto dělali HZD 6 let, zatímco třeba první Crysis vyšel za 3-4 a neměl technologicky konkurenci ještě několik let. Hmm... řekl bych, že kecáš. Jak sem řekl, argument "plejáda hw konfigurace" prostě nefunguje a nikdy nefungoval, je to nesmysl jednoduše vyvratitelný hrama jako Crysis. Lidi, kteří tenhle omyl šíří, zapomínají na to, že na PC si můžeš nastavit grafiku a proto ten argument nefunguje. Protože je založen na základě konzolového myšlení.
            • Vypadal by jeste lip, ale vysel by az letos nebo snad az pristi rok, protoze optimalizovat na jeden system (dva s ps4 pro), je mnohem jednodussi a casove mene narocnejsi nez optimalizovat a resit bugy pro plejadu hw na pc. Samozrejme takto ostrouhaji hraci ostatnich platforem, ale dovoluje to vydavat hry s touto produkcni kvalitou casteji. Navic pro ty, co si chteji zahrat jen tyto exkluzivni hry, se ted nabizi moznost koupit konzoli a hry za levno a po dohrani prodat, pusobi to sice jak nejaka pujcovna her, ale zvlaste z financniho hlediska to muze byt pro mnohe zajimava volba.
            • palacinka
              mysleno samozrejme, ze by nevypadala tak dobre na PS4. a pokud si myslis, ze hra ktera je vyvijena na miru PS4 hardwaru a hra ktera je na vsechny platformy, pobezi a bude vypadat na PS4 stejne, pak se nemame o cem bavit.
            • To jsou zase nesmysly. Naopak, pokud by Horizob nebyl omezen hardwarem ps4, tak by vypadal ještě líp. Downgradovat grafiku nebo přidat možnost snížení detailů, je to nejjednodušší. Myšlenka, že při multiplatformě by musely hru nějak omezit, absolutně nedává smysl. Leda v případě, že by jsi byl z PR oddělení Sony.
            • palacinka
              pokud by treba ten horizon nebyl exkluzivita, tak by nikdy nebezel a nevypadal tak dobre, protoze je vzdy snazsi a lepsi ladit hru na jeden kus zeleza. takze smysl to ma, ale nekteri lide jsou kratkozraci, tem to nevysvetlim.
        • palacinka
          pase asi jako 7.6 milionu prodanych kusu Horizon Zero Dawn?
          • na konzolich se proda pres milion i lejn typu order 1866, takze mi unika pointa

            a treba na nintendu jeste vic, to je zas vyhoda uzavrenyho systemu s malym portfoliem, ze vyhladoveli hraci kupujou i horsi tituly, proto se tam tak nekterym vyvojarum libi

            staci hodit drobky do placu, a stokrat dokola hrajici bloodborne, koupi i neco typu horizon zero down
            • nevolnictvi taky vydelavalo, a taky je pase

              tyhle exkluzivity jsou novodoba forma nevolnictvi, jedine sony z toho tezi
            • palacinka
              pokud ti unika pointa pak si asi hnup. jde o to, pokud se porad dobre prodavaji, tak nejsou pase.
            • jenze to zajima akorat sony, vsichni ostatni na tom prodelavaj, jak hraci, tak vyvojari

              takze exkluzivity jsou pase jako klobouky
            • Pointa exkluzivit je v prodeji konzolí, ne her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit