Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda jen remasteru, ta hra by zasloužila remake. (uuu cože? on remaster a remake není to samé? Jak je to jen možné....)
  • jedno slovo. KUPUJU
  • Kdyz jsem slysel o Crashovi,tak jsem byl smutny,ze na sira Daniela F. uz si nikdo nevzpomene a ono je to kur.a TADY.Znovu kupuju PS4. Stejne me sere,ze si nemuzu zahrat vynikajici Horizon a budouci Days gone a nostalgickeho Crashe....
  • Toto nemá šancu bez veľkých úprav. Keď kritizovali remake Crasha za zastarané herné prvky, tak na tomto si kritici zgustnú. Mne to už vtedy prišlo otrasne nemotorné.
  • Dúfam, že remake bude obsahovať aj rovnako kvalitnú dvojku ktorá nie je nikde dostať. Už teraz sa teším ako vtedy 10 ročný *1*
    • Remaster
  • Jack1947
    To je supr , sice to byla kravina ale dneska nic podobného není až žalostný to je.To jsem hrál/viděl jen demo

    Naposled ovladatelné kousky těl byli v Neverdead a to byla pěkná blbost.
  • Preed
    Roky som vedel, že táto hra existuje ale nikdy som ju nehral, tak som si dnes schválne pozrel niečo ako retro recenziu a vyzerá to super, niečo ako dark souls so sialeným humorom a over the top štylizáciou, celkom sa teším.
  • "Nevíme, jak bude hra vypadat a zda využije přednosti PS4 Pro."

    Trailer čas cca 0:32 - velikým fontem 4K, pod tím droboučkým fontem: "4K vyžaduje PS4Pro a 4K zobrazovací zařízení".
  • Inquisitor
    Tuhle hru jsem na PSX miloval. Ta sundavací hlava neměla chybu :)
  • Kostlivý? Snad kostnatý, ne? *7*
    • ne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit