Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebolo to zle..hrala som to a nieje to zlé..dokonca to má aj príbeh xD ja neivem čo všetkým vadí..nahodou je to hrozná sranda xD
  • TomVal
    U tohohle jsem si vzpomněl na pohádku o koblížkovi, kde hlavní hrdiná zpívá "Já koblížek koblížek na másle smažený, dědečkovi jsem utekl, babičce jsem utekl, a tobě taky uteču" Takže kde máme tenhle endless runner?
  • Po BRUTALNI oblibenosti letsplayeru, kteri okamzite sahaji po hrach jako je tato- goat sim a jiny maly hry, se budou takovy nesmysly rodit jak houby po desti. Proc? Protoze letsplejerum se u toho dela dobre sranda. Jeeee chleba a divejte bum spadl jeeee bomba. A budou to hrat vsichni znami co toci videa. Nenechaji si ujit hrat za chleba. Tohle je obchodni sh.t. No ja se obejdu. Proste na tom zbohatnou vic jak vavra woe s kingdomem. Nedivil bych se.
  • Lotr
    Když již se vydávají podobné voloviny tak je chci vidět s next-gen grafikou. Chci vidět každý drobek chleba.
    Jinak je to jen patetická snaha vymámit z lidí peníze.
    Jednou to bylo vtipný podruhé již ne
  • alladjex
    zkoušel to někdo?
  • Novy zanr her - Youtuberiny.
  • maros.goc
    pred 10 rokmi dostavali taketo nezmysly 10-15% hodnotenia, dnes ich vychvaľujeme ako nedostizne a originalne, ba priam až nadčasové ...chory svet
  • Asharak
    Každý kdo má něco proti této "hře" je (alespoň podle a pro mě) hlupák *14* *12*
    • TheGGG
      Badum tsss
  • Dogkiller
    Ach jo, ta indie scéna je tak prudce originální... Kam se hrabou AAA hry, že? *7*
    (ironie)
    • vlastik.plaminek
      No, tak indie scéna celkem originální sem tam bývá a AAA hry se poslední dobou hrabou k BBB až CCC filmům, ale čest výjimkám. (bez ironie)
      • TheGGG
        Lepší CCC zábavný film, než AAA rádoby yntoušská pakárna
        • vlastik.plaminek
          A kdo tady mluví o intošinách? To je pro tebe tak těžké pochopit, že od HRY vyžaduju HRATELNOST a nejlépe i ZNOVUHRATELNOST? To jsou všechno věci, které záleží na herních mechanikách, kterých dneska díky "filmovému" zážitku ubývá. Se*e mě to, protože u trojáčka bylo zvykem dostat s dobrou hratelností i dobrý audiovizuál. Dneska už je to hlavně o tom audiovizuálu. Ale ty se podle nicku asi spokojíš i s GGG kvalitou.
          • To jsi špatně pochopil ten nick vyjadřuje jeho orientaci a to trojnásobnou *3*
  • Jack1947
    Těším se na ty DLC - mouka, bonusové houstičky a nakonec třeba rohlík i croissant... hehe originalita se vskutku nezapře.

    Já se ptám a fakt vážně - jak ještě musí někteří herní "tvůrci" klesnout aby si získali přízen lidí... simulátor ho*na už myslím je nebo se chystá tak asi už jen ten kanál , úklid hajzlu to by mohlo být zajímavé, simulátor veřejně prospěšných prací... zametače - pekaře... atp... v hlouposti se přeci meze nekladou. Huahua *11* *12* *7* *16*
    • takove blbosti jsou jen na pc
    • ty o hlouposti radeji pomlč ňoumo
    • Tvůj ostrovtip a půvab neztrácí na intenzitě.
      • Jack1947
        Nojo víš, musím se snažit abych nezapadl v prach ... a není to tak snadné jak by se zprvu zdálo.
        • zapadni v prach a povstaň jako bájný Fénix, tak to stejně jednou dopadne, pereš se s větrnými mlýny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit