Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Vizuálně velmi přitažlivé a zasazením nápadité. Tohle se vyplatí sledovat.
  • hodne mi to pripomina HLD coz je moje nej hra za 2016. Vypada to super, poslu jim nejake penizky
    • ringmancz
      sami přiznávají vliv stylu HLD. přijde mi to jako víc RPG hra, ale ta akce tam zase vypadá míň dynamicky. i když ten soundtrack je taky super
  • Hra vypadá velmi podprůměrně, její grafická stránka odpovídá standardům roku 1989, cožpak se její vývojáři úplně pomátli? Nebo trh opravdu chce hru, která vypadá, jako by jí nakreslilo v malování pětileté dítě? Pokud hra míří na platformy kalkulaček CASIO a LCD obrazovky dávkovačů ledu na lednicích z vyšší střední třídy, dává mi to smysl. V opačném případě, zůstávám přesvědčen, že její vyvojáři předčasně opustili ústav pro duševně choré.
    • Blue.Shark
      V současnosti je to 1846 lidem úplně šumák, protože hru backnuli a ještě jich spousta přibude. Jsou to zřejmě lidé, kteří mají rádi zábavu a nepotřebují k ní špičkovou grafiku, která by mimochodem naprosto znemožnila vývoj hry při srovnatelných nákladech. "Se stim smiř!"

      A můžeš se rozčílit třeba ještě nad NEO Scavenger, Halcyon 6, FTL, Terraria, Binding of Isaac, Rimworld nebo Dungeon of the Endless. Úspěšné, zajímavé a zábavné hry. A pak tě dodělá Dwarf Fortress.
      • Jenom pleps má rád tuctovou herní zábavu, protože je mu nejblíž. Já chci fotorealismus k nerozeznání or reality, klidně si ten váš historismus užívejte.
        • Blue.Shark
          Zajímavé, že tuctovou herní zábavou nazýváš hry, které co do obsahu a mechanik mají častokrát víc co nabídnout, než každoročně vycházející nablýskané pětihodinovky, ve kterých je největším rozdílem oproti minulému dílu změna poloviny názvu. Ale nic proti tomu nemám, užívej si svůj pětihodinový fotorealismus. Plebs si k tomu užije i ten zbytek *7*
    • MickeyMutant
      Gotika, baroko, impresionismus, kubismus atd., atd. Co mají tahle slova společného?
      • Gotika a baroko jsou umělecké slohy, impresionismus a kubismus jsou původně hanlivá označení mazanic kterým se dnes říká moderní umění. Dám se poddat.
        • Kozy
          Hanlivá označení? Tak jo
          • MickeyMutant
            Správně. Všechny tyhle názvy (plus spousta dalších) jsou původně nadávkami, co vymysleli lidi, jimž se tehdy dělalo při pohledu na něco tak nemainstreamového, ujetého a hnusného blivno. Ale protože všichni nemaj stejnej vkus, tak se náhodou zrovna tyhle podivnosti celkem chytly.
            • MickeyMutant
              On je taky každý hovnivál expert v hledání hoven.
            • Ono si nakonec každé howno najde svého hovnivála.
      • Hmmm...žeby zjednodušování?
      • Vůbec nic.
      • Realizmus,perokresba,bača ovcu kúruje, se*eme sa do umenia, nik nám nekonkúruje, ye ye
  • je to ok *4*
  • to je pecka
    • Pecka by bylo Crysis v enginu, který nelze rozpoznat od skutečnosti. Tohle je toaletní papír, navíc dvakrát použitý a dokonce spláchnutý kanalizační potrubím. Ale určitě to není pecka. Doporučuji navštívit lékaře, nebo specializovaný ústav.
      • Velmi podprůměrný trolling, máš se ještě co učit.
      • Ty jseš komediant...

        Per to do nás. Ještě! :D :D
  • to je hnus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit