Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • diky bohu za betu...clovek si aspon vyzkousel,ze tohle kupovat fakt nebude...skoda,mohla to byt prima hra
    • walltar
      Mě zase beta utvrdila v tom, že si hru určitě koupím. V partě s kamarády to bylo super.

      Asi největším problémem pro mě byl jízdní a letovej model... to nechápu jak tohle UBI zvládnul vytvořit, ale není to nic zásadního.
    • Stejny pocity ;-)
  • Mají tam překlep, hra nevychází 9.3. ale 7.3. ..........
  • Ten dokument o obchodu s drogami jsem nevidel ale kdovi jestli tam jsou ty americke polovojenske jednotky oficialne se souhlasem bolivijske vlady
  • Mě jelo vše krásně na Vysoké detaily a až na pár bugu jsem nenarazil na nic špatného :)
  • MalyZeli
    Diky bohu za betu, protoze optimalizace hruza, hra jela strasne, kdyby aspon hra vypadala dobre, ale meh. Vcelku sem se tesil, ale za tohle teda nedam ani korunu.
    • Mam starsi pc a jelo to v poho. Vypada to taky dobre. Ale hratejnost... asi to neni muj salek kavy.
    • Sr_Lobo
      To je to fakt tak hrozny ? Moch bys to zkusit srovnat s betou Divize ?
      Bohuzel sem nedostal pozvanku do bety ted :(
      • Jeste abys ji dostaval, kdyz dokazes napsat "moch".
    • Hra vypada naprosto uzasne, optimalizace neni nejlepsi ale jednoduchy fix kdy vypnes vsync a forcnes 60 fps fungoval velice dobre a hra jela mnohem lip.
      • MalyZeli
        Okoli vypada pekne, to je fakt, ale postavy... to je smutny.
        • postavy jsou uplne normalni, netusim co mas za problem.
          • vsak pohyb postavy a jak vypada je prave dost tragicky...behani,padani na zem...hruza hruza
            • mistr pohybu nejsem...staci nebyt slepy jak patrona...
            • To urcite ne. Ty ses nejakej mistr pohybu nebo co? To snad neni pravda. Nehledej problemy tam, kde nejsou.
        • Morraw
          Souhlasím. Nejsem primárně na grafiku, ale je fakt, že dnešní úroveň modelů u áčkových her je někde jinde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit