Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za to, jak se zbavili tohohle skvělého seriálu, jim přeji neúspěch. *10*
  • walltar
    Hry na mobily jdou mimo mě. Ale před nějakou dobou bych litoval toho, že to nebude na PC, ale dneska je na obzoru tolik vesmnírných her, že mě to už vůbec nevadí.
  • Jack1947
    Serial jsem nevidel, na online jeste na mobilu cas neni, chut ani nalada... *3*
  • Ty prachy raději dám někomu, aby koupil práva a začal natáčet pokračování.
    Aspoň pro mě se jedná o nejlepší "scifi" počin.
  • Bože proč? Za co mě trestáš!
  • Asi mě tu umínuskujete, ale k Firefly jsem nikdy nedokázal nějak přilnout. Jeden z důvodů byl k uzoufání nudný a dlouhý první díl, který jsem překonal jen dvakrát. Jinak mi nepřišel až tolik vyjímečný, pokud někomu ano, upřímnou soustrast, že ho tak rychle utnuli.
    • Souhlasím, mně první díl taky nepřipadne vhodně zvolený. Ale zkus si pustit i další, stojí to za to, podle mě je Firefly jeden z nejlepších seriálů, co jsem kdy viděl. Ale ten první díl může člověka odradit.
  • Proč věnovat zajímavým značkám péči, když tu máme AC a CoD...
  • Blue.Shark
    ...udělalo se mi trochu na zvracení.
  • Jak jinak znicit uzasny serial nez z toho udelat stupidni debilitu na tablety apod. *16*
  • Ja bych si predstavoval pokracovani serialu, i kdyz serenity v podstate ukoncilo hlavni dej, jiste by se nasla jina temata, jiny dejovy linky. Pac FF byl hodne dobry serial - hlavne postavy a vzajemny vztah mezi nima.
    • Co se tyce teoretickeho pokracovani serialu, tak si tak nejak mlhave vybavuju, ze jestli Wheldon nebo Nathan naznacili ze nejlepsi by bylo proste zapomenout na film Serenity a navazat s nejakou casovou mezerou primo na serial. Kdyz se divam obcas na videa z ruznych FireFly panelu, tak to s tim starim hercu neni zdaleka tak zle, jen Nathana by museli par mesicu honit kolem studia aby shodil a nejsem si jisty jak je na tom sheppard Book, protoze to je dneska uz opravdu stary pan. Po filmu uz nic byt nemuze protoze by nam chybel "leaf on the wind" a samozrjme i Book, jehoz pribeh tak hanebne opomenuli aspon natuknout ani ve filmu Serenity.
    • Keyz
      Taky ten seriál mohly rovnou vysílat v UK anebo jinde kde se mluví anglicky. Možná by pak neskončil po první sezóně.
    • pernicek
      Tak seriál rozhodně nebude a film asi taky ne. Whedon by sice rád ho natočil, ale teď má plný ruce práce s Avengers což je projekt, na kterej dlouho čekal. No a Fillion je zapikolíkovanej v Castlovi, kde se má taky skvěle. Takže to vidím na jedinou možnost a to tu, že ve Foxu někdo dostane konečně rozum a poskytne práva nějaký velký herní společnosti, která udělá pořádnou hru. Nejlépe RPG.
      • Filliona už čeká jenom jedna série Castla, pak už seriál končí a teoreticky by měl mít čas :) . Ale jinak to samozřejmě s pokračováním úžasného Firefly taky moc nadějně nevidím :( (respektive vůbec s tím nepočítám).
        Serenity (a čas) tuto možnost zabilo. Herci pořádně zestárli (i když Morena a Jewel vypadají pořád "k světu" *3* ), Nathan je o 30kg těžší *1* atd.
        Jsem rád aspoň za Serenity, i když mě celkem naštvalo (ukázalo potenciál pokračování seriálu, naznačilo co za super věci se mohlo v dalších seriích udát, spoustu věcí věcí tam museli extrémně uspěchat apod.) *13*

        Ale nějakou pořádnou hru z univerza Firefly bych určitě bral (dokázal bych si představit i MMORPG, ale tu bych za 1. nejspíš nehrál a za 2. by byla extrémně plná vesmírných kovbojů/pašeráků a ztratilo by to tak své kouzlo :) )
    • Veskoslav
      Jo prolog by už moc nešel, na to jsou herci staří, pokračování už také moc bohužel nevidím a to z důvodů, co se stane v Serenity:( Škoda no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit