Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to tak trochu off-topic, ale tady mám největší šanci na odpověď, tak se chci zeptat, jestli nevíte, jak získat oblek Arna z teaser traileru, nebo z ukázek k DLCčkám..ten původní, jak s ním pozoroval popravu u Notre Dame..mám ten oblek radši, než ten, co má Arno od začátku hry, tak jestli byste poradili..
  • a co takhle to kua opravit? a co takhle uz omfg opravit FC4 na PC???? 1.4 patch a xxx lidí čumí na black screen nebo má stuttering! viz např ofic UBI forum http://far-cry.ubi.com/en-us/news/live-updates-detail.aspx?c=tcm:152-186291-16&ct=tcm:148-76770-32
    • A jako proc? Zaplatils? Tak nam polib. Tvoje Ubi.

      Kdyby sis precet licenci, zjisl bys, ze to je tak vse, na co mas narok (ta licence = ten text). A stejne za 1/4 roku pobezis koupit dalsi.
  • chtel bych se zeptat jak je to stema hrama ja mam ten pass a chtel bych jednu z tech her ale nevim jak to udelat poradite mi nekdo prosim
    • Musíš chvíli počkat (nikdo neví, jak dlouho), Ubisoft se teprve zabývá tím, jak svou nabídku realizuje. Patrně půjde o nějaký webový formulář, kde se ti po přihlášení nabídne hra, kterou si můžeš nechat přidat na účet nebo pravděpodobněji získáš Uplay klíč ke hře a ten můžeš pak sám aktivovat či jej někomu věnovat/prodat. Nikdo zatím neví, jak to bude probíhat, můžeme jen čekat.
  • Whoossain
    Lepší, než battlepack s kamufláží na flintu, co dávali drbani z Dice jako omluvu za (dodnes) pořádně nefungující Battlefield 4...
  • Tak lepší než EA s Battlefield 4 *2*
    Snad si to příště ohlídají, ale stejně si myslím, že je to tím ročním vydáváním.
    • Vývoj hry začal už v roce 2010...
  • thesibep
    Patch 3 pro PC, které se nemělo týkat FPS, alespoň pro PC, se dotkl především poklesu FPS v interiérech v hlavním sídle Arna, kde jsem měl 50 a teď 40. A také mi přijde, že snížili viditelnost. Paříž je jakoby v mlze.
    • Mato1987
      na pc možno znížili dohľad, ale u ps4 verzie sa to týka celkového nasvetlenia scény, kvality a počtu tieňov a podobne , viď http://www.gamepur.com/news/17114-no-assassins-creed-unity-ps4xone-graphics-downgrade-its-lighting-bug.html
      • Probuh ty neumis anglicky? Dyt tam jasne pisou ze zadny downgrade grafiky nenastal.
        No Assassin's Creed Unity PS4/XOne Graphics Downgrade
        • Mato1987
          Ďalší prostáček ktorý číta len názvy ? :D
      • Podle denní doby se mění i osvětlení v podzemí. Pěkný bug :D
        • proč tam vlastně nedali měnění denní doby jinak než ručně z menu? mám pocit, že v Black Flag se den a noc normálně střídaly
  • Mato1987
    https://www.youtube.com/watch?v=v3UEkBx-FHQ
    no ktorý normálny človek by si niečo takéto kúpil na novú konzolu, veď tá hra má problém udržať nie 30 fps ale 20 fps, ale to sa dalo čakať, keď sa jedná o 6 ročný hardware.
  • Prosím pane Poláčku, odpusťte si ty zmínky o prezidentovi, zvedlo mi to žluč už v Levelu. Když už si musíte taky stádně bouchnout tak alespoň formou vtipu, tohle je takové ublížené a zní z toho snaha cpát vztek z politické reprezentac kamkoli, kde to lidi budou číst. Opravdu nechci zabřednout do jakékoli politické debaty, jen si uvědomte, že pro spoustu mladších čtenářů jste vzory... o prezidentovi si mohou udělat názor sami z objektivnějších médií. Díky
    • vlastik.plaminek
      Redakce volila knížecího rádobypankáče a teď se posírají hrůzou, protože Zemák předvádí ten pravej punk. *1*
      • škoda, že ten punk předvádí na postu prezidenta a dělá tak ČR nedozírnou ostudu, to už by byl lepší kníže i kdyby měl celé funkční období prospat
        • Buď v klidu "mezinárodno" vůbec neví, kde ležíme, natož kdo nám vládne. V USA znají občané možná tak Jágra ( a pár inteligentů možná i Havla, nebo Dvořáka) v EU by si někdo vzpomněl na Havla, Klause, Kunderu, Haška + možná ještě někoho. Ostatně nejsme jiní, schválně kdo z vás bez Googlu zná jméno Rakouského prezidenta, nebo třeba Francouzského premiéra, já tedy ne. No a nám v ČR to může být jedno, ten kdo Zemana nevolil, tak si může říct, že to není jeho prezident, a ten kdo ho volil, si může říct, no jo, kdo to měl čekat, že předvede, to co předvedl....
          • to bohužel není pravda, to Zemanovo extempore s "pasy" dost rozebírala i zahraniční media a co jsem se tak bavil s kamarády co nejsou z ČR, věděli o tom bohužel všichni
            • passy je znáka punku voe, pomlč, uspesnej brainwashing není nic k chlubení, a že tvoji kámoši to videj stejne? tak to je normál, každej se obklopuje lidma stylem vrána k vráně sedá :) Snad z toho vyrostete! :D Chce to používat vlastní hlavu a když už chceš řešit politiku, tak abys nebyl za ovečku, musíš vědět víc, než co je v novin(k)ách resp na iděsu...

              Každopádně poláček si to měl odpustit! Na tyhle politický bláboly tu nikdo nemá náladu :( Možná proto kliknu na games, abych podobný věci pustil z hlavy, názor poláčka na prezidenta tu FAKT NEHLEDÁM :D
    • Mato1987
      LOL objektívne médiá, tak tomu never Honzo.
  • Někdo tady psal, že ať si každý říká co chce, je to od Ubi prý víc než vlídné gesto....

    Já vám řeknu co to je. Je to prachsprostý krok zákazníkům zacpat pusu, aby si to příště koupili znovu! Ovědomte si to... Tohle není první krok vedle, tohle se vice méně stalo I s dalšími tituly (Watch Dogs např)

    Kdysi to na mě zkoušela EA, když slibovaný "early access" klíč do bety BF3 za předobjednávku Medal of Honor poslali před koncem už hromadné bety.. Mou stížnost chtěli řešit prostě tím, že mi zacpou pusu hrou zdarma podle vlastního výběru... Jelikož se nejednalo o první fail s EA, tak jsem od té doby kromě Mass Effect 3 od nich nekoupil vůbec nic.
  • Mato1987: A tvůj názor někoho zajímá??? Jednáš s lidma, jak kdyby jsi byl něco lepšího. Jsi jen zakomplexovanej pitomec.
    • Mato1987
      a to si svoje mokré dojmy a pocity musíš vyjadrovať v inom komente? nestačílo by to napísať pekne do jednej reakcie, kde by si ešte uviedol, prečo sa momentálne cítiš tak menejcenne a čo ťa v skutočnosti doviedlo k tomu aby si ukončil svoju kariéru?
      • Co to plácáš, ty idiote? Četl jsem všechny tvé příspěvky. Opravdu výživné.
        • Mato1987
          Prečo sa snažíš vtierať do diskusie ty trúd, o ktorej nemáš ani najmenšiu páru?
          • Nemám o ní nejmenší páru? Každý, kdo umí číst, vidí, co jsi za pičuse vyšťouchanýho.
            • Mato1987
              Videl som už všeličo možné ale takého zadubeného mumáckeho trubiroha ako ty som na internete ešte nestretol, ty budeš nejaký špeciálny exemplár, len pekne pokračuj, ja ťa časom skrotím.
    • Je to troll, tak ho prosím přestaňte krmit, ignorujte jej a s trochou štěstí brzy umře hlady.
      • Mato1987
        No jednoznačne a mimochodom "Jen dvě věci mě dokáží nahnat strach a jedna z nich je jaderná válka. - A co je ta druhá? - Cirkusáci! Nomádi, páchnou jako zelí!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit