zavřít
...

Lařino sídlo z Rise of the Tomb Raider teď můžete prozkoumat ve VR i na PC

Na plnohodnotnou VR hru s Larou Croft si ještě počkáme (jestli se někdy dočkáme), ale malou ochutnávku připravili vývojáři už nyní. Příběhové DLC s názvem Blood Ties pro Rise of the Tomb Raider je na všech platformách dostupné už delší dobu, nicméně právě teď k němu přidali tvůrci podporu SteamVR, HTC...
 • SpeedyRedy (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Vzhledem k tomu, že všichni očekáváme už třetí díl, jsou informace o Rise a jeho vylepšeních pase. Všichni jsme to hráli už Xkrát. VR sem, VR tam, chtěli bychom vědět už něco o Shadow of The Tomb Raider. Snad z dneška na zítřek (2:30 v noci) na Game Awards konečně odhalí to co bylo před E3 na jaře slíbeno cituji "Lara odhalí své nové dobrodružství později v tomto roce". Snad to nebude Superman od Rocksteady.
  7.12.2017

  reagovat

  • Salem (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Typuji spíš nový trailer na film než trailer a oznámení hry.
   7.12.2017

   reagovat

   • SpeedyRedy (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Proč? Dnes v noci má být velké odhalení, světová premiéra doposud neoznámené hry. Ví se, že Rocksteady pracuje na něčem novém, asi Superman. No a Eidos Montreal údajně na novém Tomb Raiderovi. Crystal Dynamics pak na The Avengers. Tak uvidíme co dnes v noci ukážou. Ale komunitní manažerka Meagan Marie řekla, že na E3 2017 bude po Tomb Raiderovi narosté ticho, Lara odhalí své nové dobrodružství později v tomto roce. A moc míst k odhalení už není, takže to musí být on. Leda, že by to Montreal nedával, to by ale pak bylo obrovské sklamání.
    7.12.2017

    reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.198.119.26.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.