Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sony dela pro ps3 prvni posledni.je to konzole s nejlepsi grafikou.a s nejvice hodnocenymi hrami.ps2 ji nikdy nesehala po kolena jen prodejnosti.mam 35 exluzivnich her jen pro ps3a to nepocitam na move.vsecny maji 8/10.a kolik jich ma pc?????.a to ma vyjit god of war 4,the last of us,byejong two souls.ja ka asi budou mit hodnoceni????proto se vzdy smeji na tema:ps3 vs xbox360.kdo ma lepsi grafiku.a hraji god of war 3.co zas za ubohou multiplatform budou srovnavat na eurogameu a games.cz.a pro vas pc ckari mam jednu radu serte na grafiku a detaily.tvorte hry jake jsou tvoreny exluzivnine na ps3 .to mozna zachrani vasi platformu.bez urazky playstation zas dokazal,kdo vladne hram,kdo jim vsem kaze a kdo je kral video her.sony a vyvojari sony jste vsichni super,jsem na vzdy svami dokud bude playstation.jediny kral video her.
  • Jen aby to nebyl manual pro pedifily
  • tak tohle je jedna z her kvuli ktery zvazuju koupi PS3
    • Já už PS3 koupil a zatím toho nelituju. Nikdy bych nečekal, že se budu tak bavit u autíček GranTurismo 5 - při domácí spářce sem to jen tak pro srandu pustil a nakonec sme s kámošem pařili až do rána a hádali sme se o ovladač, kdo pojede další. A Last of Us je jasná koupě, jen doufám, že to bude s českýma titulkama jako Uncharted.
    • Mně je taky líto, že to vyjde pouze na PS3. Jedním z důvodů je to, že PS3 nemám. Druhým to, že kvůli omezení na PS3 to z pohledu grafiky nebude žádná hitparáda. Jasně, hry se hrajou kvůli hratelnosti, téhle pecce by ale slušel nějaký moderní kabátek. Možná měli počkat na PS4 *3*
      • Umaroth
        Hochu, podívej se jak vypadá uncharted 3 na FULLHD televizi, a řekni s čistým svědomím, že The Last of US nebude ''žádná hitparáda''....
      • To jste uplne mimo. Hry delane primo pro PS3 maji grafiku vetsinou velice dobrou, prave proto, ze je to site na miru PS3. Jasne, ze je nutne delat kompromisy, ale na prvni pohled je treba Uncharted 3 nadherne. Az pri detailnejsim zkoumani clovek zjisti, ze vlastne nikde nejde videt moc do dalky, ale herni prostredi je tomu prizpusobeno, takze to ani nevadi.
      • Ukaz mi lip vypadajici third person hru na pc
        • Mafia 2 :)
        • Třeba Max Payne 3? Watch Dogs taky bude graficky někde jinde..
          • Watch Dogs vyjde buhvi kdy, Max Payne 3 vypada +- stejne (a to i na konzolich - tedy jako uncharted 3)
            • tak to ani nahodou!textury nejsou tak detailni jak v uncharted.to se budu hadat do krve.na uncharted 2 to nema urcite.podle me nejhezci dil cele serie.
            • Nerad slovíčkařím, ale nic z toho, co jsi napsal, se zakládá na pravdě. Nikde jsem nenapsal, že grafika je hrozná, jen že mohla být lepší a pak by ta hra byla dokonalá. A hrát to opravdu nebudu, ale jen proto, že nemám konzoli a kvůli jedné hře ji kupovat ani nebudu, s grafikou to nesouvisí. Jinak proti Last of Us nic nemám, ba naopak. Nedávno bylo na bonuswebu hlasování o nejočekávanější hru roku 2013 a já tu hru dal na druhé místo, přestože si ji nezahraju. Takže asi tak..
            • Vyjde ale třeba s půl ročním zpožděním. To já samozřejmě souhlasim že PC Only tituly vypadaj lip (vetsinou) nez konzolovky. Ale tady maník vykládá jak je grafika hrozna ze to ani nebude hrát. Je to prostě jedna z nejlépe vypadajících third person her (beru to jako ze za 3 mesice vyjde, bude vypadat stejne a nic jinyho nevyjde) navsech platformach

              Jo aha, ten maník si ty *2*
            • Watch Dogs vyjde taky v roce 2013, takže srovnání je na místě. Co se týče toho zbytku, tak dle mého názoru hry vyvíjené pro PC vypadají lépe než portované z konzolí, ale to je samozřejmě čistě subjektivní názor, který nehodlám nikomu vnucovat..
      • Erendiel
        Jsem zapoměl že ta hra je vlastně strašně ošklivá *7*
        • Není strašně ošklivá, ale není ani hezká. To prostředí (alespoň dle E3 ukázek) je takové pusté a sterilní, objekty nedetailní, vegetace divná.. Jak říkám, hratelností by to mohla být pecka, ale grafická stránka věci to u mě trochu sráží.. I když těžko soudit před vydáním.
  • Už aby mi přistála doma, těším se jak malej kluk. NaughtyDog provádí skvělou práci, je pravda že mám doma i všechny 3 díly Uncharted a udělali mi radost když oznámili že vyjde i 4 díl. Máme se na co těšit :)
  • První hra, u níž mě štve, že je PS3 exclusive
    • Přesně *9* *9*
    • to ja jich mam uz 5 :/ ..z toho Heavy Rain a tahle jsou fakt silnej argument.
      • nj tak holt setri a kup si ps3 z bazaru, ja ho koupil v hospode od mladika za litr a uplna spokojenost :D v podstate jenom kvuli heavy rain a tomudle
  • malá holčička nebo starej chlap... to je teda výběr :D
  • nový způsob jak rýžovat prachy od lidí... proč bychom dali dva charaktery do jedné krabice, když můžeme prodat každý zvlášť *1* nic to nemění na tom, že na hru se fakt hodně těším, ale tohle mě trochu pobavilo
  • sugyn
    Tak na tuhle hru se hodne tesim.Na E3 me hodne zaujala.
    • To nás asi bude víc, já jen doufám, že to nebude šestihodinová rychlovka.
      • Radsi bych cekal herni dobu +- Uncharted...ale tam bude vysoka znovuhratelnost...doufam :D Alespon jako Uncharted, ne neco novyho, ale proste tak suprovy a porad se da na co koukat
        • Vysoká znovuhratelnost je zaručena už teď. Sami ND prohlásili (četl jsem to v nějakym článku tušim), že v některých lokacích si budeš moct vybrat, zda-li půjdeš s nepřáteli do boje, nebo je v ,klidu' obejdeš, a když si vybereš, že se jim radši vyhneš, tak je prý na výběr i vícero cest. No a jakej správnej PS3kař by ND nevěřil, že. :)
          • No tomuhle bych ale vysoká znovuhratelnost zrovna neříkal. No uvidíme, rád se nechám překvapit.
  • Umaroth
    Vypadá to hezky a to že si The Last of Us koupím je jasné, ale jestli tato edice bude dražší jak +-1500 tak se spojojím se standartní. Drahé zběratelky jsou dle mě cuchání peněž (pokud té či oné hry nejste superfanda)
    • c-z06
      ...není to cucání peněz *1* . Sám jsi to řekl, je to pro superfandy! Kdo chce, koupí si to pro radost. Kdo nechce, zážitek z plnohodnotné hry mu to v ničem neubere *3* . Mně se možnost takových edicí líbí... Ostatně, to máš jako s krabicovkou - tu máš taky dražší, než když si koupíš přes internetový obchod cd-klíč, ale krabice je krabice *14*
      • ale je witcher 2 rozsirena edicia toho ponukla tiez kopu od mapy po vystrihovacky atd a len za 25e...ta cena je prestrelena pri ac3 som to chapal figurka je draha sama o sebe
    • Taky bych to tak viděl. Líbí se mi akorát ta flaška Last of Us k speciální edici. Ale vidim to na standartní edici s Xzone dárky, buhvi co k tomu zase daj
  • Ach jo jsem poslední. :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit