Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sice ted furt hraju DayZ ale tohle mam uz predobjednano a tesim se moc.bude to pecka stejne jako DayZ :-)
    • spook.y
      Je to DayZ hodně dobrý? Já mám jen Armu II a chtěl bych si to zahrát takže si musím dokoupit Operation Arrowhead. *7*
      • neni na svete zadna hra jako mod DayZ,nic lepsiho jsem nehral.je to stale alpha verze ale je to hodne moc hratelny a porad vychazeji updaty.po mesici hrani me pripada smesny ze jsem nahral pul roku (608h) na battlefieldu,trapny strileni,nic jinyho.strach,vzdy jsem si myslel ze musim hrat nejakou hororovou hru abych se bal jako malej,zadna me ani nenapada,snad jen prvni resident ale tam jsem se jen lekl.v DayZ se normalne po....te v nekterych situacich.zaklad je neumrit protoze zacnete na plazi bez niceho,jen obvaz a parsky,malej batoh a baterka.musite jen jist a pit,jinak cokoliv.kdyz uz ma clovek nejakou slusnou vybavu a ze to zabere cas,nechce o ni prijit a dava si velky pozor na zombie a hlavne na lidi ktery vas zabijou pro fazole.smrt=plaz od nuly.priklad,rabuju s kamosem v obchode a mame klid,najdeme paradni veci,zbrane a najednou vystrel,okamzite do pozoru a uz ma clovek stazeny pulky ze prjde o vybavu,kolik jich je,kde jsou protoze staci vterina a konec,zadny kill cam,nic,na plaz.nebo jsme ve stodole a schanime dily na auto,slysim klakson,pak motor a uz to zacne ta nejistota,kolik jich je,kdo ma auto neni okurka a vetsinou to jsou skupiny lidi a zabijou vas hned a na plaz se vam nechce.prumerna zivotnost je 31 minut,ja vetsinou vydrzim par dni,nekdy zas minut.chce to hrat pres TS s kamarady a opravit auta,zalozit stany a fasovat.muzete lovit zver,vykuchat,rozdelat ohen,grilovat,jist,na vsechno samozrejme jsou potreba veci,sekera,sirky,nuz,drevo.arma ma genialni heal system,kazdy zasah strelnou zbrani zpusobuje krvaceni,obvaz.muzete si zlomit nohu,morfin jinak jen plazit.upadnout do bezvedomi.zadna energie ale krev je treba,tu doplnite jen masem ale strasne malo takze potrebujete transfuzi ale bez krevniho sacku a druhyho hrace to nejde.kompas a mapa,zadny ukazatel kde jste a ze ma mapa 225km,dorazit treba z elektra bez kompasu do doliny kdyz neznate teren je fakt umeni,to je proste genialni.helikoptery jsou prozatim vyrazeny ale vozidla tam jsou,jenze najdete vrak a musite sehnat kola,benzin a dalsi dily aby bylo pojizdny.mate pak rychly presun,poberete vic veci a mate i kryti.hudba,naprosto genialni doprovod,to ma fakt silu.lze kombinovat strelivo,ted se testujou i secny zbrane jako sekera.doporucujuforum DayZ,je tam strasnyho infa a nebudu tady rozepisovat vsechno.jedna rada,nikomu neverit.vcera jsem sel chvilku s nejakym borcem a kdyz se to na nas sesypalo a bylo malo munice,ten parchant me postrelil a utikal dal,ja sel k zemi a kazdej zombik byl u me.on utekl do bezpeci a verim ze za par minut sel vybrakovat moje veci,parchant jeden :-),proste udelal co bylo treba k preziti.jo jo po par dnech jde moralka k certu a nevahate strilet.jo a pokud jde o strelbu,tady se ji snazite za kazdou cenu vyhnout.stred mesta kde je ticho neni misto na palbu,jdou po vas vsechny zombie a kazdy hrac v dosahu o vas ted vi a co bude?
        • nie je lepšia recenzia než takéto nadšené opisy fanúšikov
          vdaka :)
          • diky pane

            vcera se nam povedlo ukrast V3S dvoum borcum.nakladak ma respawn v lomu,jdeme tam a uz tam stala kara,muj partak to sel checknout,nasedl a kulka primo do palice.pres TS me rekl ze je mrtvej,asi sniper.ja zrovna cihal pod kerem a po par sekundach prisel strelec,taky jsem ho sundal.sednu do V3S a popojedu ke skale at neni tak na rane,muj partak me rikal ze se narodil docela blizko a ze uz je na ceste.kdyz dorazil sel si vzit svoje veci a zase dostal kulku do hklavy,jo jo byl tam druhej sniper.no ja to nakopnul a ujizdel pryc,strilel po me ale marne a jen jsem mu zatroubil,oba to muselo pekne nastvat,nechat si takhle ukrast karu.my ted mame pojizdy sklad a V3S jezdi paradne i v terenu.nebo jedem po louce a par metru pred nama na nas zacal strilet kerik,on to nebyl kerik ale sniper v obleku (ten maskac je fakt genialni) tak jsem ho prejel,ale kdyby nezacal strilet vubec jsem si ho nevsiml,jeho smula a musel si rikat jak je tohle mozny na takovy mape a prejede me auto u prostred niceho :-)
        • http://www.youtube.com/watch?v=fgKIeKavdkI
          http://www.youtube.com/watch?v=Y810ER0Dv_g
          http://www.youtube.com/watch?v=guAmWdgy4pQ&feature=player_embedded#!
          http://www.youtube.com/watch?v=_qFMibMlWGE
          http://www.youtube.com/watch?v=9M6u7TZw4aE
  • MickeyMutant
    Šerpa by asi bylo lepší než Sherpa.

    "Jejich vztah má upevňovat mimo jiné interakce s prostředím, například s filmovými plakáty."

    Staré filmové plakáty nemají upevňovat vztah mezi Joelem a Ellie. Hráč se má při nacházení plakátů dozvídat víc o jejich vztahu a charakterech. Jinak v tom rozhovoru se ještě říká, že jejich společná cesta začne, když umírající přítel nebo přítelkyně požádá Joela, aby Ellie propašoval do jiné karantenní zóny.
  • Dneska se co-op a multiplayer dává všude.
    Dřív byly hry s výbornou kampaní, dnes už jich je o dost míň.
    • Jojo... a dřív byly cigarety za 10 kč a chleba za 5kč. A dřív to bylo všechno hezčí, že? ;)
      • budeš se divit ale jo *10*
  • zatial si ten multiplayer moc neviem predstavit, ale verim ND ze vedia co robia
  • Těším se jak sviňa. jak už sem psal, kvůli tomuhle počinu sem koupil PS 3, ten už je doma teď už jen čekat na tuhle pecku. každopádně coop bych uvítal
  • tak to že tam bude jen jeden konec mi teda absolutně nevadí spíš to naopak vítám. co mi ale vadí je to že vypustili kooperaci na úkor pitomého multiplayeru, kterej už se dneka prostě musí cpát všude ( asi je to nejlepší nástroj pro prodávání dlc ).
    • Hm... vzhledem k fázi ve které je tento projekt, prohlášení o absenci coop multiplayeru spíš vypadá na "průzkum zadarmo", jestli stojí za to coop multiplayer implementovat.
      • Právě vzhledem k fázi projektu je tvůj komentář úplně mimo.
        • Kdyby šlo dát +100, dám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit