Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h0p3
    Upřímně, na poprvý mě celkem rozhodil výběr písničky. Při druhým shlédnutí si to všechno pěkně sedlo a docela mě to navnadilo.

    Teď si tak ještě říkám, že když mi tam dají Zaeeda/Wrexe/Jack 2.0, tak budu vlastně spokojenej. A myslím, pokud nebudou tlačit na pilu co se zápletky týče (iminentní hrozba zničení všekerýho života ve vesmíru). Tak to poskakování z planety na planetu a vyzobávání veškerýho obsahu, nebude tak vyrušující jako v původní trilogii.
    I když se může opakovat DA:I, kde to takhle vesměs udělaný bylo, ale mě to nudilo.
  • x_ander
    Nemůžu si pomoct, ale ne-e. Jak původní trilogii považuju za pecku a sběratelské edice mám hrdě vystavené na poličce, tak Andromeda mě absolutně neláká. Zatím neukázali nic, co by mě zaujalo a prostě to působí strašně tuctově. Pokud na hru nebudou nadšené recenze a ohlasy, tak se jí vyhnu.
    • Menorri
      Zeptám se co myslíš tou sběratelskou edicí? Tu trilogii krabičku co mají na Xzone nebo sis to seskládal nějak jinak?...Zajímam se o to ,protože bych si to rád koupil komplet komplet ale dle mých informací to neexistuje a dokupování DLC a pasování češtiny do Originu není nejlepší.
    • Trailer hodnotit nebudu, ten se ničím nevymyká... Standardní dramatickej sestřih..

      Ale zkouknul sem spoiler-streamy z PAXu a v mnoha dosud nezmíněných ohledech mě ta hra dost zaujala. Mimo jiné scény jak ze zlaté éry grotesek. Já ani nevím přesně proč, ale mě to tak nějak potěšilo.
      Lokace super zpracovaný a (v jednom tom gameplayi) překvapivě dynamický, spíš než ME mi to připomínalo Tomb Raidera.
      Souboje vypadají +/- tak nějak na ME3 multiplayer, s tím nemám problém, to sem si užil.
      Na druhou stranu, spousta mých dřívějších připomínek zůstává v platnosti. Efekty při soubojích jsou šílenej cirkus. Situace, kdy jsou přes celej monitor jen bláznivý barevný efekty a dvě vteřiny není vidět nic jinýho, se mi opravdu nelíbí.
      A ksichty. To je opravdu tragédie a opravdu zabíjí jakejkoliv dobrej dojem. Naprosto nepřirozený, nepřesvědčivý a s hodně podivnejma očima. Horší než ME2 a 3, horší než DA:I. Vlastně horší než cokoliv za posledních pár let. A nejen lidi, Peebee nešahá Liaře ani po kotníky co do zpracování.
      Jo a neskutečně me s*re crafting. Z toho, co bylo k vidění, to je posunutej sytém z DA:I někam na úroveň Zaklínače. A to je prů*er.
    • recenze a ohlasy budou nadšené, takže se jí nevyhneš. smula
      • x_ander
        No to uvidíme *15* Každopádně dodnes si pamatuju to nadšení, kdy jsem předobjednal ME2, v den vydání ho vyzvedl, na 4 dny se zavřel doma a měl z toho jeden z nejlepších herních zážitků vůbec. To se opakovat nebude.
        • Fordzy
          Recenze budou jako vždy minimálně devítkové i kdyby to byl totální průjem. Nepamatuješ na recenze DA2 a DAI? Reklama vládne světu a kvalita je irlevantní.
          • pravda... spousta lidí (i recenzenti) podlehnou hype train. Když tě marketing masíruje několik měsíců před vydáním, tak mozek nebude schopen akceptovat myšlenku, že to nakonec bude blbost.

            Stejně to dopadlo s No Man's Sky... prvních pár dní (týdnů?) lidi nadšeně psali o tom, jak hrajou... pak se jim to ale v hlavě rozleželo a uvědomili si, že je to hrozná hra.

            Takže doporučuji počkat pár týdnů až pomine původní nadšení...
        • Tak to sa asi opakovat veru nebude....
  • Kdyz si vzpomenu na partaky z mass effect 2, tak tohle je vazne k placi. Tak neoriginalni...

    Asi nebudu cilova skupina. Nechci mit v parte nejaky nactilety emo usmkrance, nechci aby postava s hlasem Natalie Dormer byla modra plesata mimozemstanka, nechci poslouchat v traileru hudbu, ktera v jednom kuse bezi na mtv.
    • Další chytrák co posuzuje celkovou kvalitu postav dle jejich vzhledu. Se skutečnýma lidma to tak děláš taky? To v tom sklepě musíš mít pěkně veselo, že?
      • Fordzy
        Další troll který si myslí, že postavy s mimikou šimpanzů budou mít větší charisma než půlka citronu. Ach, jak jsou ti nerdi nevyzpytatelní...
      • x_ander
        Postavy působí podle vzhledu nudně a nezajímavě. Tuctoví panáci bez charisma. V konečné hře to možná bude jinak (doufejme), ale třeba s trailerem na ME2 je to nesrovnatelné - tam jsme většinu postav před vydáním hry taky neznali, ale už z traileru to prostě "mělo ksicht".

        https://www.youtube.com/watch?v=sjOEmHEd2XM

        Btw. jestli trailer na sci-fi hru srovnáváš se seznamováním lidí v reálném životě, tak je to... smutné...
        • Podle těch palečků dolu mám asi pravdu. Vy jste vážně taková milá, příjemná banda. S váma bych rád poseděl a rozumně si z očí do očí popovídal o vaší edeální představě o krásných, sympatiskcých žených a mužích.
          • co te vede k tomu nazoru ze kdyz mas hodne negativnich hlasu ze mas pravdu? smir se s tim ze hodne lidi s tebou nesouhlasi , jestli podobne reagujes i v praci musis bejt super kolega.
          • Já nevím, co všechno jsi viděl ty, ale já toho viděl z MEA dost a stojím si za tím, že zpracování obličejů je naprosto otřesný.
            V předchozích ME jsem zásadní problém neměl. I když výhrady bych měl. Například zmíněná Miranda měla držku jak rozšláplej pomeranč i když její předloha je vcelku kočka. Výtky bych měl i k Shepadrovi/Shepardce, ale jsem ochotný přimhouřit oko, přeci jen se programátoři museli popasovat s tím, co si hráč vymyslí v editoru. Ostatní postavy byly napříč trilogií v rámci zachování dobrého dekóru a technologických možností.
            Jenže současné možnosti pokročily obrovsky kupředu. Asi před dvěma lety (tuším) byl v tech demu záběr na animačku Peebee, když ji přiloží pistoli k hlavě a vypadalo to skvěle a věrně, V aktuálním gameplay to samý vypadá naprosto otřesně.
            Nasnímat skutečný lidi s nalepeným puntíkama na xichtě je sice fajn, ale jak je vidět, samospásné to není.
        • Ty xichty jsou modelovaný dle skutečnejch lidí, namluvené skutečnými lidmi. Smutný je, že mi jsou ty virtuální postavičky sympatičtější než většina zdejších diskutujících individuí.

          Docela vtipný, že zminuješ ME2, protože přesně ty samý připomínky měli i k těm novym postavám v ME2. Znáš to klasický fnukání mentálně porušených osob a autistických honimírů "Eh, ale já chci Liaru, kde je liara, proč mám spás s někym co vypadá jak žába? "Fuj, ta nová holka (Miranda) vypadá jak Majkl Džakson, fuj..do zoho nezajedu, bléé" Byl jsem u toho, stejný kecy jako před 7 lety a nakonec vesmíre div se, oni z toho vyšli asi nejlepší postavy jaký kdy Bioware vytvořilo.
          • Jack1947
            Miranda byla ale ošklivá jak opice z krabice *4*

            To taková Ashley to bylo něco jiného.
          • flash789
            Ale podle zdejsich odborniku nemas pravdu, i kdyz ji jednoznacne mas. Pac ja u toho byl taky. Pokrytci jsou to, tenkrat drzkovali jako ted a ted delaji ze to neni pravda..:)
            jako bych to cetl pred par minutama...jee ten trailer je ale trapnej, Shep ma hubu jak opice, a ta hudba to si delaji srandu..je to hruza jaky jsou lidi pokrytecky individua.
        • h0p3
          Ten ME2 trailer je porád boží. *6*
  • projekt za miliony dolaru a vevodi tomu zakladni neznalost lidske anatomie...jedine, ze cestovani do jine galaxie udela z lidi krpate zrudicky s velkyma hlavama
  • Virgi
    Ten kdo navrhoval tváře postav odvedl opravdu špatnou práci, MEA má nejnesympatičtější ksichty ever.
    • ta hrdinka v Horizon Zero Dawn vypadá ještě nesympatičtěji - nádražní fetka s dreadama a tupým výrazem v obličeji.
      • tvuj nazor
    • ty taky nejsi zrovna krasavice
      • Virgi
        a jakou to má souvislost s herními postavami?
        • Jack1947
          Bob jenom tro(t)lí toho si nevšímej *3*
      • Ve skutečnosti je to holohlavej, chupatej strejda s vášnivou láskou pro náctileté chlapce. A těma mínusama jste mi nemuseli příznávat mou skromnost ohledně mého nechutného vzhedu*14*
    • To jsi ještě neviděl(a) můj xicht....pokud ano, viděl(a) by si to jinak. *2*
      • Virgi
        Až podle Tvého ksichtu budou dělat postavu do Mass efekt, potom se můžeme bavit o tom, jak bych to viděla. Ale je prostě škoda, že hlavní hrdina vypadá jak gay a má slizký nepříjemný oči a ženský nerozeznáš od chlapů. Postavy v původní trilogii nebo třeba i v DAI byly o 1000 % lepší. Nebo třeba Aloy v Horizonu, možná pro některé není sexbomba, ale je prostě sympatická.
        • Rejsek
          To je kvůli těm soustavným požadavkům na genderovou vyrovnanost. Kdesi jsem dokonce četl, že by se těhotná žena měla nazývat spíše těhotným člověkem, aby nebyla stereotypizována jako věc stvořená jen k plození dětí :-D
          • Virgi
            ježišikriste kam ten svět spěje! nad tím zdravý rozum zůstává stát. Ale menšinám se to bude líbit, takže je to OK.
            • Jack1947
              Prostě nová doba, jen škoda že tam nepůjde incest *9*
  • Co jsem tak z netu vykoukal, tak většinu fanoušků momentálně zajímá co všechno budou na Tempestu moci ojet.
  • Čert vem trailer, ale tohle, tohle je síla *11*
    https://youtu.be/jS61J9js-r8
    • Fordzy
      Mimika působí jak z roku 2000. : *15* To je strašný, že si vůbec dovolí ukázat něco takového.
    • Jack1947
      Trochu už lepší hlavy postav a hlavně ksichty ale grafika je chvílema rok 2010 Líbí se mi Liara tu aspon nezměnily.
  • flash789
    trailer v pohode, zpivana hudba ve hrach zacina byt bezna vec, jen je to nove tak se to plno lidem nelibi (japonci to meli ve hrach uz za ery PS1) . V Xenoblade X zpivana hudba taky zpusobila docela poprask, plno lidem to leze na nervy dodnes. I kdyz tady pujde spis jen o ten trailer kde to zas takova novinka neni, ve hre si na to EA netroufne. Jen mi prijde ze vsichni maji nejak velke hlavy oproti telu..ale mozna jen blbe vidim.)
    • Kdyby to zůstalo vše stejné jako v roce 2007, tak by byl nulový pokrok. Lidi tady strašně hejtujou tohle a tamto, teď už jim vadí i písnička, která má jen dotvářet pozadí (už když si poslechnu text, tak se tam jasně říká co a jak)... trendy se mění. Kdysi se například na nových deskách nedělala úvodka. Dnes si pustím Apocalypticu, BMFV, Opeth, Arch Enemy nebo Slayer, nejdřív je minutová instrumentálka a pak to teprve jede. Prostě změna. Nevím proč se do toho všichni tak pouští a ruší objednávky. Takže jednoznačný souhlas
      • Bavit se o pokroku a použít hudební příklad není moc chytrý. V hudbě nebyl žádný pokrok už desítky let a ani není třeba. Všechno dobrý už bylo vymyšlený.
        • Máš pravdu v tom, že jsem si trošku promíchal myšlenky. Pravdou ale je, že změna je život. Uvidíme, co se z toho vyklube - nebudu hodnotit hru podle několikaminutového videa
          • Jack1947
            Změna možná ale ne několik světelnjch kroků směrem dozadu *12*
            • Jo takhle to je! No tak určitě i zdejší recenzenti hodnotí hry podle videí, ne podle toho, co mají nahráno. Vlastně když se to veme kolem a kolem, stačí se podívat na dvouminutové video a máme jasno. U knih hodnotíme obal, u automobilů barvu...
            • Jack1947
              Posuzuj si jak chceš ono těžko to bude lepší když to zatím vypadá jak vypadá.

              Proč bych měl všechno hrát a soudit až pak? to je teda logika.
            • Posuzoval bych to až po odehrání pár hodin, ne podle videa. To má menší vypovídací hodnotu
      • Jack1947
        Možná imo i proto že už je to na hony zvdálené tomu co si představovali... Nechtěj jen -špatně -
        přeskinovanej ME ale trochu novější hru ( navíc ta grafika ta fakt skoro ten rok 2007 i je) koukni na Crysis to je grafika.
  • Ale tohle už není Milky Way. Přesunuli se do Andromedy - tvůrci se proto snaží jít na to úplně jiným způsobem. Asi se to nelíbí všem, ale tohle už není Shep Trilogy...
    • Fordzy
      Tohle je hipster Andromeda. Ouje hip hip hurá rovným kšiltem vpřed a vyrážíme proti trapnému záporákovi. *7*
      • Musím tě pochválit! Jsi šikovný, že si to pochopil z pár videí a né několik desítek hodin trvající hry! Tak se pozná opravdovu inteligentní člověk
        • Fordzy
          Děkuji, už ve školce mi říkávali, že když koukám holčičkám pod sukně pomocí zrcátka, tak jsem inteligentnější než ostatní chlapci. Pokud nejsi obdařen takovou inteligencí jako já, tak ti milerád pomohu. Když se podíváš na videa, tak si můžeš všimnout, že postavy vypadají jako hipsteři z budoucnosti a záporák působí jako Marilyn Manson na steroidech. Ale sám to poznáš až budeš hrát.
          • Opravdu? Už ve školce ti někdo radil, aby jsi dělával takové věci? Co se v mládí naučíš... Zajímalo by mne, jak by tato činnost (podívám se na dvě videa a už vím, co bude mít hlavní hrdinka za spodní prádlo - za předpokladu, že v tom videu měla sukni...a já měl po ruce zrcátko...) obstála i jinde. "Četl jste tu knihu?" - "No nečet, ale viděl jsem obal..."."Co říkáš na ten film?" - "No člověče, ten trailer se mi moc nelíbil, takže to je určitě blbost", "Co říkáš na to jídlo?" - "Po pravdě říkám, že jsem to nejedl, ale přečetl jsem si složení napsané na obale a bude to svinstvo", "Podle reklamy to auto bude šmejd, nevypadá moc hezky"... Manson má trošku jiný účes. A taky jiný xicht... atd.
  • Tak ten trailer mi v paměti zůstane......oplzlé ksichty, nehezké postavy, průměrná hudba a trapný střih.....přesně jak zatím vypadá celá hra. Takže asi tak....
    • pravda....už to není scifi jelikož je to totální fantas. Přesunout se do jiné galaxie. Budu hádat...zřejmě nějaký božšký portal že.
      • ještě dodám, že tohle si scifi autoři ani ve scifi filmech nelajzli cestovat napříč galaxiemi. Zkrátka i scifi má své meze. Mam Mass effect rád potažmo i scifi ale tahle myšlenka je prostě pro mě moc neztravitelná.
        • JamesFaith
          Ehm, mezigalaktické cestování se ve sci-fi objevuje, pouze ne tak často, protože autorům většinou stačí jen naše galaxie. Ale kdybych měl dát příklady, tak co třeba seriál Hvězdná brána: Universe nebo starší Andromeda, paperbacková řada Perry Rhodan a z klasiků o něm psal třeba Robert Silveberg. Dokonce i v klasickém Star Treku měli rasu z Andromedy.
          • Nevím, je mi to naprosto proti mysli, jestli je pro mě vzdálenost mezi dvěma konci Mléčné dráhy nepředstavitelná, nemůžu se vžít do hry kde budu zkoumat jinou galaxii. I ve star treku si museli s Voygerem pomoci jistými transwarp tunely aby na lodi nezestárli když chtěli doletět zpet a proto je to pro mě nejméně koukatelné.
            • JamesFaith
              Tohle je jen o tom, jak si autor sci-fi nastaví fiktivní techniku.

              Star Trek si dal rychlostní limit warpu, tak to mělo Voyageru trvat 70 let.
              V Hvězdné bráně si techniku upravili jinak a pak mohly naše lodě klidně létat do galaxie Pegasus.
              A v Perry Rhodanovi využili toho, že se děj odehrává v rámci 5 000 let, a postupně techniku zdokonalovali, až se do jistých událostí stalo cestování v rámci Lokální skupiny běžnou věcí.

              Je to jen o tom, jak se to naservíruje. Kolikrát je i to mezihvězdné cestování nastavené naprosto neuvěřitelně.
        • Jack1947
          Jestli to je jediný tvůj nepřekonatelný problém tak to máš ještě dobré...
          • jak by řekl Spock, nejsem fascinován jen to pobuřuje mé logické spoje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit