Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral som skoro vsetky 3d hry za posledne roky . A treba povedat ze LawBreakers je uplna ko ko tina ani zadarmo by som nehral .
  • Zkousel jsem Betu a hra me nicim neoslovila, nebavila me a i cely to ovladani a pohyb mi prislo az moc nepohodlny. Pritom ten pohyb mela bejt asi kostra ty hry.
    • Pohyb je spíš záležitost času. Když se to trochu naučíš, je to jednoznačně přednost hry, ale gunplay se jim kvůli snaze o co největší diverzitu zbraní fakt moc nepovedl, což je u střílečky vážně problém.
      • Jack1947
        Má to bejt týmová střílečka a moc jim to nevyšlo, protože se tam hraje i dost na K/D/A.
  • Hrál jsem betu a podle mě tam neměli dávat rozdílný ability, skiny atd. Kvůli nim a pár dalším nedůležitým drobnostem, který mají LawBreakers společný s Overwatch, vytvořili dojem, že se jedná o klon Overwatch, ale přitom to má mnohem blíž ke Quake nebo UT, z moderních her nejblíž k Titanfallu, když neovládáte titána.

    Hrozně hloupej marketing a pár nešťastnejch designovejch rozhodnutí. Přitom se z toho mohla vyklubat modla pro hardcore arena FPS publikum, když Quake Champions udělalo spoustu stejných chyb, UT je už roky v pre-alfě a nic podobnýho na trhu není.
    • Jack1947
      Jestli tam je stále hroznej Matchmaking tak se ani nedivím. že je to takový jaký je a nezájem jen roste.
      • Matchmaking je pro ně momentálně asi tak poslední problém, kterej potřebujou řešit. To je tvůj osobní problém.
        • Jack1947
          To pochybuji že osobní a jo je to spíš QC takže to moc nemusím ono už odzačátku to prostě nebylo ono. Je vidět že svézt se na vlně OW není tak snadné.
          • Jestli nemáš kamarády, nebo někoho s kým bys hrál, tak týmová střílečka není nic pro tebe.
            • Jack1947
              Zbytečné se hádat, a jo je to jen beta tak co čekat? radši zůstanu u OW

              Battleborn byl taky nic moc + ty časové mise.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit