Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Stejně tak hra drží prvenství v podílu PC hraní na Steamu"
    To není pravda. Hra se Steamu ani nenechází, natož aby se tam dala spustit a nebo hrát. Nejspíš máte na mysli Dota 2.
  • jako by ČR nebyla už tak plná dětiček neschopnejch se naučit alespoň pár slovíček anglicky :(
  • Tak ten dabing zabili som sa dlho tak nenasmial.
  • Jsem už asi příliš starý, ale kde tkví kouzlo MOBA her jsem nepochopil. Zkoušel jsem, snažil jsem se, ale nepochopil. Radši zůstanu u svýho SUPER STREET FIGHTER IV *4*
  • Asharak
    No tu paní co namluvila asi i "Omlouváme se, ale váš kredit, bude brzy vyčerpán." by mohli vyměnit. :'D Ale jinak super zatím, až na některé překlady sem tam.
  • Vždycky když je kdekoli cokoli o LOL, tak dota a hon hráči zaspamujou forum s tim jak dota/hon je lepší nebo, že LOL má špatnou komunitu... dobrá rada a) nikomu to necpěte b) sežentě si kámoše a pak teprv hrajte LOL a jako 66. největší nolifer a 1000. ve světě vím o čem mluvím je to pro mě jako perník *1*
  • Přijde mi že pokud se řeší Dota vs. LoL tak bych řekl že oboje hry mají něco do sebe sám mám radši Dotu a nebo HoN (kde teda pokud se řeší komunita je asi ta nejhorší, ale s kámošema se to dá v pohodě) ale hrál jsem i LoL akorát to není můj styl moba, ale co se týče článku tak mi aji originální dabing např. pentakill celkem únavný a není to ono protože když se mi zadaří a potom slyším M-M-M-M-MONSTER KILL quake hlasem tak z toho mám aji lepší pocit. A že se vše přeložilo do češtiny proč né u některým to tu hru ulehčí a u třeba u doty mi něco takového vůbec nevadí.
    • jo pár těch u tam nebá být a to jsem třeba ani nevěděl, pravda UT jsem nikdy moc nehrál jinak samozřejmě to je asi dost velká chyba sákra :D
    • technická poznámka, je to UT hlas ;)
  • restore
    Ale vazne, kto potrebuje preklad na moba hru? Prakticky ziadny text tam nieje. Nejak mi ztoho vychadza, ze toto prilaka jedine deti a urcite to zrovna nepomoze komunite. Pravdepodobne kazdy nad 15 si uz totiz vie prelozit tych par viet
    • Myslím, že překlad se hodí havně k popisům u předmětů. Ne vždy jejich vlastnosti jsou dost z angličtiny jasné. V tom je asi jejvětší plus.
    • však to je jenom dobře, aspoň bude míň dětí hrát Dotu ;)
      • restore
        Niekedy mam pocit, ze zasoby deti su nevycerpatelne a je ich dost na kazdy titul :D
        • Tak dětí je jak psů vid...
  • Jak tam je Ace?
    • Ace Rimmer
    • Ace - Eso ! (; (Hláška po zabití všech 5 champů z jednoho týmu)
    • Axe?
  • eune? ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit