zavřít
...

LEAVES – The Journey připomíná hry od Amanity a zavede vás do země Ovocňáčků

Logická adventura LEAVES – The Journey svým specifickým grafickým stylem využívajícím skutečné materiály spolu s prazvláštními kreslenými kreaturkami na první pohled připomíná třeba Samorost 3 nebo jiná díla studia Amanita Design. Ve skutečnosti se ale jedná o projekt německého studia ZAR21 vedeného...
 • Tom (inkognito)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  a ja to zase rozklikl proto, ze jsem cetl o zemi Ovčáčků, nikoliv Ovocňáčků... samy zklamani tady *1*
  9.3.2017

  reagovat

 • turbo (anonym)
  2 souhlasí, 3 nesouhlasí
  No nebýt v perexu zmínka o Amanita Design tak to asi ani neotevřu, to má vizuálem ke hrám od AD hodně daleko :D, vždyť to nemá ani jednotný styl, každá ves jiný pes. Některý lokace mi daly připomenout hodiny výtvarky v prvním stupni základní školy a hrátky s vodovkami, sorry Frau Nohl, ale tohle je vizuální peklo.
  9.3.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.68.240.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.