Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborná zpráva, Grimrock byl super!
  • LOG2 a The Keep .... čeká nás mimořádně temný podzim
  • Tenhleten crawler nakope zadnice všem přehypovaným gay sraczkám. *13* *5*
  • Peckaaaa...
  • Už se těším až si to stáhnu a zahraju, první díl byl vynikající. Ten jsem si dokonce předobjednal, ale teď už bohužel musím šetřit.
    • solomon.short
      ale copak? myslel jsi bimbasem a ne hlavou? *3*
  • Morraw
    No super, další skvělé RPG, ale dostanu k tomu i manuál, jak to vtěsnat mezi ten nabitý podzimní program ?
    • Pethulla
      nespat + plínky
  • Hezky, jednicka bavila. Tohle bude taky.
    Akorat me trochu zarazi... jsem myslel, ze pujde o pokracovani v prostredi kolem Grimrocku, kdyz se z nej uteklo v jednicce. Ale trailer placa cosi o ztroskotani lodi na ostrove.. Hmm. Nevadi. *15*
    • S jedničkou to nemá nic společného co se příběhu týče, je to komplet nový příběh, psali to už hodně dávno na blogu.
      • Ach... Mas pravdu. Ale jak tak koukam na mapku, tak Isle of Nex, kde se ma hra odehravat je u pobrezi puvodniho kontinentu. Tak treba az v LoG3 *1*
    • solomon.short
      a co brání tomu, aby se z toho ostrova stalo podhoubí pro vězení Grimrock z jedničky? Třeba to propojeno bude ;)
      • No to doufam, mapa oblasti kolem Grimrocku byla pekna. A zas by byla skoda, kdyby to zustalo nevyuzity jinym zpusobem. *1*
      • celkem neprijemna reakce, formuluj vety jinak *2*
        • solomon.short
          ale kuš *1*
          • no fakt, mne osobne by to vadilo :p ta veta mi proste tak zni *1*
            • ano, nerozumime, protoze ty resis uplne jinou vec - to jak tvoje reakce vyzniva, je mi proste neprijemny a to i kdyz si vyjadril celkem smysluplnou myslenku -_-
            • solomon.short
              asi si nerozumíme, že? :) já podhoubím myslel, že ta věznice z jedničky může být klidně na tom samém ostrově a že by ses postupem času dostal do souvisejících oblastí...

              ne že s tvých hrdinů z dvojky bude podhoubí pro houby z jedničky :D
  • doufám že to bude mít stejnou atmosféru... to že se podíváme ven bude asi v tomto případě na škodu
    A podle traileru bude asi nedejbože větší část venku.. :(
    • solomon.short
      z traileru mi dvě prostředí připomněly MMX:Legacy, jmenovitě skalní exteriér a pak tu scénu se svítícími plošinkami...

      Na druhou stranu záběr před pevností ve mně evokoval vzpomínku na DM2 a trošku jsem si zaslintal *14*
  • Keyz
    Jedna z mála her kterou jsem koupil předem. Rád to udělám znova.
  • flash789
    Super!
    • To jó. Jestli teda mluvíš o té kočce na zadku :)
      Ale ta hra bude taky dobrá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit