Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kein
    Četl jsem, že když si dáte pouze tři postavy, tak můžete najmout v průběhu hry toho týpka co vám po dungeonu nechává ty vzkazy. Je tam někde s ním tajná lokace, že někde uvízl.
    • Tak dík. Příště to zkus bez spoilerů. Mělo to být překvápko.
    • Vitekb
      Ne, musíš hru přejít a pak můžeš hrát jen za něj místo 4 členné party.
      • zaguglil jsem a nestaci projit, musis udelat i nakej quest (nebo to tricknout rucne)
        • Najit jeho ostatky a "ozivit" je u krystalu.
          • lol slušnej spoiler
          • nechtel jsem moc spoilovat, no ted uz to je na tvym triku
    • to tezko, hra nejde bez plny party ani odstartovat
      • Ale jo jde to.Ted za nej hraju.Ma i novy povolani aka Ranger.
  • Každej kdo to koupil se slevou, by si měl dát facku. Já už sem si ji dal.
    • MrSanta
      Jak mám postupovat já, když jsem to předobjednal na stránkách vývojářů a dostal tak slevu taky?
      • DeDy
        Přijde ti mail, kde máš odkaz, na něj klikni a můžeš
        1. stáhnout si instalačku
        2. vygenerovat sériové číslo, které zadáš do Steamu
    • Proc facku? Kdyby tu slevu tam dat nechteli, tak ji tam nedaj.
      • Normalne bych s tebou souhlasil, ale tahle hra si zaslouzi zaplatit. je to MAZEC a uz se tesim na update. Davam si facku.
      • Protože vývojáři si ty peníze zaslouží.
    • ja to upiratil
      • Tak o takových ultrakokotorech se ani nezmiňuju.
  • DeDy
    Nádherná gameska. Taky dávám 100/10. Právě jsem dohrál 27 hod. píše Steam, Old-School normal. Mapu jsem nemaloval, jel jsem to po paměti. Hodně dobré rozhodnutí to bylo, teď si to dám na HARD ale s mapou. Ještě přemýšlím, že počkám na češtinu. Atmosféru mi narušovalo nahlížení do slovníku a překládání textů. Nechci přemýšlet nad překladem, ale nad gameskou. Nejde o to chápat o co v textu jde, ale perfektně rozumět. Což považuji za klíč k některým hádankám.
  • Tahle hra, to je bomba, bomba, bomba. Je to skvost! Kdyby to šlo, dám jí 100 bodů z 10ti *1* . Kam se na ni hrabou hry jako BF3, CoD (ten poslední), Crysis 2. To je drahá sranda, no sranda, to je moc silný slovo. Ty hry jsou drahý, nekvalitní a stojí za vyliž pr.el. Tohle je HRA, "paní" hra. Je mi 30 s LoG si zavzpomínám na starý dobrý kvalitní Dungeon Master a jemu podobným. Jsem old-schoolový hráč a tahle hra se na dlouhu stane mojí modlou *5*
    • Jo a jěště dodávám, že jsem si hru koupil. Platil jsem přímo tvůrcům, 240,-. Bylo to s 20% slevou *1* To je ZADARMO, za tuhle nádheru *5*
  • 4 x mage vypadá zajímavě, po dohrání si to dám znova v sestavě 4 x rogue
    první řada: unarmed spec a dagger spec
    druhá řada: missile weapon spec a throwing weapon spec

    o rasách ještě nejsem rozhodnutý, na throwing ale rozhodně minotaura
    • jj mozna i dva minotaury dozadu na hazeni , pokud to chapu dobre dext neni na throwing potreba a silu maji bejcci na rozdavani :P Proste za 300kc neuveritelna porce zabavy :)
    • mělo být pod kecalem
  • Kinet1c
    zacal som nanovo a urobil som si taku aspon pre mna zaujimavu partiu,
    war - lizardman(mace),
    war - insectoid(unarmed),
    rogue - human(assassination)(tot nic extra),
    mage - minotaur (fire/ice[mozno]):)(u neho je ten willpower problem, ale len kusok, potom ono sa to celkom da no:), presiel som do tretieho levelu bez vecsich tazkosti
    uvidime zatial je to celkom zabava
    • v minule diskuzi nekdo psal ze v prubehu hry je mozne nabrat nejake nove postavy (neprozrazovat). zatim jsem to neobjevil, když na to prijdu a pokud bych rozehraval novou hru tak uz asi ne s plnou partou
      • nejde
    • ja jedu
      mage - human - staff spec + air magic
      mage - human - staff spec + air magic
      mage - insect. - firespec
      mage - insect. - icespec

      velka sranda, hodne behani a extremni dmg :) zatim 8. patro a prekvapive to jde velmi lehce i na hard :)
      • nechci ti do toho kecat ale kdyžtak si mohl dat doprvni rady insectoida, oni maji takovou vlastnost vylepšený armor
        • jj premejslel jsem o tom nicmene maji hrozne malo zivotu, idea je vzit staff spec na light armor a pak to cpat do air kvuli dext a evasion , druhej mag vpredu sbira lurker set kvuli evasion .
          Na celou partu hmyzaku se chystam tak pri patym pruchodu :) navic mam ted dilema jestli magska parta nebo s tajnou postavou celej Grimrock solo :P
          • jo ta tajna postava to je to, o čem jsem četl. na to se už teším, jen pri mych moznostech hrani tak 2 hodky denne to vidim dost blede *9*
  • Taky se při hraní cítíte jako děti před 15 - 20 lety ? *14*
    • Pred 15timi rokmi som ma 25, takže ANO stale sa citim na 17. *1* *2*
    • DeDy
      Jako dítě se cítím stále. Jen při hraní Grimrocku si připomínám náctiletou dobu.
  • mam nejakou sanci hru sehnat, pokud nechci platit pres kartu? tzn. krabici nebo klidne neco jako platba pres sms?
    • Muzes platit pres paypal a na to kartu nepotrebujes: http://spokojeny.blogspot.com/2011/08/paypal-neb-bezpecne-platby-pres.html
    • nevim jestli to ma krabici ale na steamu se da platit tusim i bankovnim prevodem
      • to sem netusil. tak si precijenom asi steam ucet zalozim *4*
        diky za tip *4*
        • nebo paysafecard, koupis si kupon treba na benzince a pak akorat opises kod
  • Pametam, ako mi pred 15timi rokmi Dungeon Mastra priniesol kamarat do prace, na jednej diskete ! zo slovami, že je to strašna šupa hra, a že ju musim určite vyskušať. Na jednej diskete ? hovorim si, čo to bude za kravinu, zase nejaka hopsačka, vymaznany z Dooma, Wolfensteina 3D, a s velkymi pochybnosťami som tu hru kopiroval na hardisk, vyskušam, ale čo to ? všade rovne steny, textury celkom pekne ale všetky rovnake, stlačim tlačitko ovladania a na monitore sa objavi niečo ine...toto mam hrať ? No a potom dokvitol ten kamarat a ukazal mi ako sa hra prve poschodie, tak sa mi to celkom zapačilo, pomaly som prenikal do tajov tejto hry a ona pomaly prenikala do mojej mysle, čo prerastlo do silnej vašne, ktoru mohol uhasiť len zaverečny filmiček. Ano, snivali sme vtedy o hrach s otvorenym, obrovskym svetom, nad aj pod zemou, kde budu hrady, lesy, hory, jazera, aj dungeony, nadhernou grafikou, obrovskym množstvom uloh, prepracovanym vyvojom postavy, a som strašne rad, že sa nam tieto sny do velkej miery splnili, že som sa dočkal hier ako Oblivion, Skyrim, Fallout 3,NV ale vtedy, vtedy sme drtili hry ako Dungeon Master, den aj noc, a rad si tieto časy pripomeniem, tu atmosferu, a rad sa do tohto podzemia kedykolvek vratim.
  • Grimrock FTW. Atmosféra mě naprosto pohltila a to nejen díky prostředí, ale opravdu se cítíte, že na každém kroku můžete zemřít( což podporuje fakt, že vám nikde neblikají šipečky, helpy a hinty z tuturiálu). Člověk si i vzpomene na dobu kdy s klukama hrál DrD a podobné kobky procházel ve svojí fantaziji. PS: Recenzi by měl opravdu dělat člověk, který ví co hraje!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit