Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Walldstein
    Začít trailer "Wololooo" byl geniální nápad *14* A jinak souhlas s názorem některých diskutujících, že by si remake zasloužila spíše dvojka a ještě větší souhlas s autorem ohledně touhy po důstojném nástupci této skvostné RTS...
  • Jack1947
    4K HD lol
  • Narayann
    Paráda!Asi sem v menšině, ale patřím k těm co si před vydáním AoE2HD přáli víc předělávku prvního dílu.*3* Jinak včera sem schodou okolností rozpařil kampan v Titánech.To nemůže být náhoda. *1*
    • Zagro
      Rád se k té menšině taky hlásím *3*
  • Remake nebo remaster? To je sakra rozdíl. Pokud se bude jednat jen o vyšší rozlišení textur a jinak stejnou hru, tak to bude hodně k pláči, pokud si za to zase řeknou nějaká 20e. Doufám, že tam přidají minimálně možnost předklikat si pole z datadisku AoE2. Každou chvíli ručně sázet nová pole by dnes bylo hodně na palici.
    • "Pokud se bude jednat jen o vyšší rozlišení textur a jinak stejnou hru, tak to bude hodně k pláči,.." - REMASTER (to je sakra rozdíl)
      • Ok, tak pro ty omezenější: Remake = Inspirujete se původní hrou, ale výsledek se může trochu lišit upravenými herními mechanikami, nejspíš bude nový engine a kompletně předělaná grafika, kampň bude mít pravděpodobně nový příběh. Viz Settlers 10th aniv. Remaster = Záleží jak se k tomu tvůrci postaví, ale existuje několik variant A) Ideální - dle možností převedení původní grafiky do vyššího rozlišení, opravení bugů co ve hře zůstaly, optimalizace UI - přidání pár tlačítek pro pohodlnější ovládání, případně drobné vylepšení herních prvků. B) OK - pouze grafika a odstranění bugů C) Chci na tom vydělat = Jen mod na vyšší rozlišení + integrovaná podpora nových systémů, ale většinou kupa nových bugů viz Age of Mythology když vyšel remaster, i když teď už je to trochu lepší. Autor článku tu míchá termity, ale co z toho vlastně vznikne můžeme jen odhadovat.
  • Já chcu remake command & conquer tiberian dawn *2*
  • Nééééééééééééééééééééééééééé
    Nedočká se 4K REMAKU, ale dočká se 4k REMASTERU!!!!

    !!! Už tady s váma !!! (vykřičník jako zlo a hněv)
    • No do p*či ja z toho kluka umru :-D
  • Proč jsou tak velké ty postavičky? To tak vůbec nebylo ne? To je pomalu jak Panzer General :) Ta barevná sytost označení jednotek je taky brut. Jinak se moc těším...
  • AoE me detske vzpominky :-D ale uz tehdy me stvala AI. By si mohli v remaku pohrat i s timto. Na multiplayer nemam uz ted ani cas ani chut, ale rad bych si dal pekne nejaky deathmatch nebo klidne i kampan, ale s vylepsenou AI. Hrozne me iritoval pc souper, kdy po prvnim utoku se slusnejsi armadou, kterou jsem odrazil, posilal jak trouba kazdou chvili 1-3 vojacky slabe urovne. Uprava obtiznosti (ohledne utocneho naladeni soupere) spocivala jen v tom, ze neposlal zadneho vojaka az po castou frekvenci, ale porad jen jednotlivce az maximalne par nebo tri vojaky. Ale jinak vzpominky skvele. Nejvic asi vzpominka, ted nevim ktere AoE, asi dvojka, kdy jsem branil Konstantinopol proti saracenum. To bylo slusne sado maso. Pokud to teda byla tato hra.
  • Důstojnější remake si zaslouží AoE2, který 1 díl strčí se vším do kapsy ... já osobně bych ale nejvíce uvítal remake C&C generals, což dodnes považji za top strategii, kterou jen tak něco nepřekoná.
    • ja mam teda jako prvni Tiberian Sun:)
      • Narayann
        V rámci C&C nejradší vzpomínám na Red Alert 2. *5* I ted si ji zahraju radši než trojku. *4*
        • ano, ten je take velmi povedeny, pred cca dvemi, tremi mesici jsem dohral i s datadiskem a stale povedena zabava:)
          • Narayann
            Yuri's Revenge povinně *3*
  • Lukyz
    Za sebe musím říct, že jsem akorát zvědavej na ty změny v hratelnosti, jelikož remakem hra přišla o svoje nostalgický kouzlo. Takhle to vypadá jako průměrná 3D strategie, AOE2 HD se mi líbil, ale tohle asi nic pro mě.
    • Narayann
      Řekl bych, že to asi nebudou nějaký zásadní změny v gameplayi jako takovým, ale spíš menší úpravy jako možnost poskládat produkci jednotek a upgrady za sebe.Jestly si pamatuju správně tak se musela v prvním díle výroba jednotky klikat po každým vojáčkovy znova(?) *2*
      • Zagro
        Jo musela. Nedávno jsem ji zrovna hrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit