Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtelo by to udelat pro pc a bylo by to super.. :)
    • a je to tady 4 roky a je to tu lego skoro jak gta http://www.grandtheftautov.cz/
  • Hru jsem koupil jako alternativu GTA, ktere mimochodem mam v oblibe. Hodne mne prekapilo ze Lego city undercover je hodne dlouha hra, jsou tam tuny veci na objevovani, prozkoumavani a ziskani. Celkove jsem se bavil mnohem vic nez u GTA, coz jsem necekal.
  • pavel.sterba1
    Paklize hra vyjde jen na WiiU, tak je to rozhodne skoda protoze upadne v zapomneni. Konzole byl mrtva uz pri porodu, tudiz neni nejmensi duvod ji kupovat. S prichodem nove generace od konkurence po ni nestekne pes.
  • jen tak pro informaci, loading netrva 2 minuty ale max 30 vteřin (když se loaduje město), jinak loading probíhá jen při načítání policejní stanice, misí, a města, když se jen tak flákáte po městě a řešíte hádanky a skryté lokace tak tam není ani jeden.
  • darthak
    jediny problem tejto hry je ze nie je multiplatformova a preto nebude mat taky velky uspech ako by ocakavaly
    • pravda skvela hra ale pohrbiva ji WiiU a pritom to muselo dat tolik prace *9*
  • Jaký tak je fyzikální model vozidel?
  • Podle mě jsou to kecy v tý recenzi. Dospělej by se u toho nebavil. Mám všechny konzole od Nintenda od SNES a spoustu her, ale nemusím jako dospělej hrát každou matlákovinu. Ta osmička bude spíš tím, že pan Kantor "půjčil" Bachovi konzoli na dobu neurčitou a teď se očekává že tahle pecka zvedne trošku tragické prodeje WiiU v ČR /jeslti ve světě je to tragédie, tak v čr je to megatragédie/.
    • Mám všechny LEGO hry, které byly vydány na PC(až na harryho pottera, jelikož jak filmy tak knih mi jsou vcelku ukradené), a hrdě prohlašuji, že LEGO hry jsou jedna z nejlepších herních série(pokud se o tom dá říct, že je to série) sérií, která v tomto desetiletí vlezla na světla monitorů, jelikož i lidi, kteří videohry nikdy nehráli/nehrají to baví, jistě chceš důkaz, tak tedy LEGO hry jsem hrál s mou přítelkyni, s "kámošema z hospody", i s kolegy z práce, a díky geniálnímu humoru(který se podobá britskému, ale beze slov), a výborné odlišnosti herních postav, jsem se u toho skvěle bavili. P.S. Pěkně na výkal, že to je jen na WiiU.
    • se zacatkem nesouhlas ta hra vypada zabavne, ale to ze prodeje WiiU je tragedie je fakt nema to moc co nabidnout jedna dobra hra to nespasi a lidi uz se sklamali s Wii ja si uz od nintenda nic nekoupim, pac je na to jen par dobrych her, ktere vydaji pri predstaveni konzole a pak nic! A vic se nesnazi, novehry nedelaj treba supemario II proc neni na Wii? proste jen proto aby lidi kupovali jejich nove konzole no tak si to nechte kvuli par hram si konzoli uz fakt nikdo kupovat nebude takovej trik jim projde jenjednou...
    • Ale jako dospělej celkem slušně matlákuješ, tak kde je chyba?
  • TheGGG
    Má to hrozně kostičkovanou grafiku *5*
  • Škoda že nemám WiiU tohle bych si ráda zahrála.
    • TheGGG
      Jaké to je bavit se sám ze sebou pod různými identitami? Stydíš se za sebe? Máš tvář pokrytou jizvami? Spadla ti v děctví do polévky moucha, což na tobě zanechalo strašlivé následky?
      • Říká ten, který má jako avatara Justýna Bobra? *6*
        • welcome to internet. u new here?
    • Škoda no.
      • Veskoslav
        Půjčuj si od jiných nicky;)
      • Má tahle hra i multiplayer?
  • skoda ze je to jen na wiiU to si kvuli tomu rozhodne porizovat nebudu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit